Kryzys w związku,kiedy ostatnio miałaś i dlaczego?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: Kryzys w związku,kiedy ostatnio miałaś i dlaczego?

Postprzez kusicielka » 9 sty 2014, o 21:58

Jak można tak zrobić... Odrobina przyzwoitości podowiadałby, żebyś to TY pierwsza się o wszystkim dowiedziała.
Czasem naprawdę tracę wiarę w facetów, WSZĘZIE dookoła mnie zdrady - patrszy na swojego faceta i mślisz, każdy, ale nie mój, a potem sie okazuje, że własnie on :angrywife
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Kryzys w związku,kiedy ostatnio miałaś i dlaczego?

Postprzez magda030 » 10 sty 2014, o 22:41

Ja mam od paru miesięcy :( chociaż nigdy nam się za długo nie układało :| Może problemem jest całkowity brak wyrozumiałości mojego męża i niestety agresja :(
magda030
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 sty 2014, o 22:33

Re: Kryzys w związku,kiedy ostatnio miałaś i dlaczego?

Postprzez Jamelia » 10 sty 2014, o 23:15

O czizys, Justa przykro mi że tak się potoczyło :kiss2 Wiesz, przypomniało mi się jak ja się dowiedziałam o zdradzie mojego pierwszego partnera, ojca mojego dziecka. Wygnałam mędę z domu, serce waliło i bolało jak szalone a ta gnida jeszcze mi zaczęła odgrażać że pożałuję itd.. ale o dziwo chyba dzięki temu że zachował się jak totalny burak po paru dniach byłam zupełnie wyleczona z tej "miłości" Bez problemu sama sobie przetłumaczyłam że nie warto a powodów i dowodów na to miałam całe mnóstwo więc... Dziś pajac jeden nie utrzymuje kontaktu z dzieckiem, związal się z dziewczyna która ma córkę z innym. za jej alimenty na mała się utrzymują... więc co ja bym z nim za zycie miała. Teraz tez nie mam kolorowo ale przynajmniej spokój i zaden pasożyt na mnie nie wisi. No rozpisalam się bo chciałam ci pokazac że wcale nie zawsze się cierpi po zdradzie no i że często takie rozstania wychodzą na lepsze. a jak tam u ciebie sie toczy? Jak się czujesz?

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Kryzys w związku,kiedy ostatnio miałaś i dlaczego?

Postprzez Hadassa » 26 wrz 2014, o 10:07

W sumie teraz był lekki kryzys przez jego zazdrość i mój wyjazd frmowy.
Ale na szczęście jest już za nami

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kryzys w związku,kiedy ostatnio miałaś i dlaczego?

Postprzez Kinga88 » 26 wrz 2014, o 13:18

Niedawno mieliśmy, On miał zbyt mało czasu dla nas, na szczęście zmienia się to, jest lepiej niż kiedykolwiek
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: Kryzys w związku,kiedy ostatnio miałaś i dlaczego?

Postprzez zimowaMARTYNA » 3 paź 2014, o 08:33

U nas raczej sprzeczki :) Poza tym jest ok :)
Avatar użytkownika
zimowaMARTYNA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 lis 2013, o 12:58

Re: Kryzys w związku,kiedy ostatnio miałaś i dlaczego?

Postprzez HUNTERKA » 3 paź 2014, o 09:32

Też bym tak chciała. U nas ostatnio był dwa lata temu. Trwał rok. Mieliśmy bardzo duże problemy z zajściem w ciążę...
Avatar użytkownika
HUNTERKA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 gru 2013, o 16:13

Re: Kryzys w związku,kiedy ostatnio miałaś i dlaczego?

Postprzez nati18 » 14 paź 2014, o 19:12

Po ok roku czasu on odszedl odemnie ale wrocilismy do siebie i jestesmy juz ok 4 lat :) a powod chodzil do szkoly ale to byla jego ostatnia klasa czesto zwierzal sie ze a to sie poklocimy czy jak swoim kolega a ze oni byli za imprezami to go namowili ze zwiazek nie ma sensu jest za mlody itp... po 3 miesiacach sie zeszlismy ja to za nim tesknilam przezywalam to bardzo , on mowil ze bardzo zaluje tego... ale drugi raz nie dam szansy z powodu ze nie moglabym juz to wybaczyc jeszcze nie raz mam leki strach ze znowu zostane z tym sama,,, ale ryzykuje wkoncu go kocham.... kazdy bledy popelnia

Kochać to nie trzymać za rękę, lecz puścić ją by druga osoba nauczyła się chodzić w miłości.
Avatar użytkownika
nati18
Fajna Kobietka
 
Posty: 159
Dołączył(a): 23 maja 2013, o 19:29

Re: Kryzys w związku,kiedy ostatnio miałaś i dlaczego?

Postprzez amadeuszek » 30 paź 2014, o 16:33

Kryzys statystycznie jest co dwa lata. Kwestia dojrzałości związku i jak sobie z tym poradzi - wiem to z doświadczenia !

Allplayer - najlepszy program na świecie!
amadeuszek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30 paź 2014, o 16:24

Re: Kryzys w związku,kiedy ostatnio miałaś i dlaczego?

Postprzez Hadassa » 8 maja 2015, o 09:47

Chyba mamy doskonałe związki ;)
a na poważnie.. Fakt ostatnio się dość mocno ścieliśmy... już nawet nie pamiętam o co...
ale napięta sytuacja u niego w pracy, u mnie przemęczenie..
swoje robi...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kryzys w związku,kiedy ostatnio miałaś i dlaczego?

Postprzez apart » 13 maja 2015, o 21:48

co dziwne myślałam,że mam kryzys kiedy mieszkałam u tesciów, ale kiedy się wyprowadziłam on zmienil sie o 180 st, wiec mam mieszkanie i chłopa z depresją nie wiadomo o co.. więc i jest kryzys, dziwne..
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Kryzys w związku,kiedy ostatnio miałaś i dlaczego?

Postprzez kotek » 13 maja 2015, o 21:54

a ja mam wrazenie, ze ciagle mamy kryzys

Odziez z Anglii, Wloch i Francji
http://www.zeltros.co.uk
kotek
Fajna Kobietka
 
Posty: 109
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:10

Re: Kryzys w związku,kiedy ostatnio miałaś i dlaczego?

Postprzez agatawiezba » 14 maja 2015, o 10:23

Taka kłótnia pokazuje ze stroną zależy. Związek bez tego jest nudny i robi się monotonny.

Wyjątkowa odzież damska
agatawiezba
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 maja 2015, o 15:18

Re: Kryzys w związku,kiedy ostatnio miałaś i dlaczego?

Postprzez Linor » 19 maja 2015, o 11:53

Ja jeszcze nigdy nie małam tak, zeby myśleć o odejściu, wiadomo był i płacz i złość, ale nigdy nie było tak źle

http://www.linor.pl/ - wszystko dla twojego samochodu
Linor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 maja 2015, o 11:49

Re: Kryzys w związku,kiedy ostatnio miałaś i dlaczego?

Postprzez kotek » 19 maja 2015, o 14:13

Linor napisał(a):Ja jeszcze nigdy nie małam tak, zeby myśleć o odejściu, wiadomo był i płacz i złość, ale nigdy nie było tak źle

Chcialabym tak :)

Odziez z Anglii, Wloch i Francji
http://www.zeltros.co.uk
kotek
Fajna Kobietka
 
Posty: 109
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:10

Re: Kryzys w związku,kiedy ostatnio miałaś i dlaczego?

Postprzez HarleyQuinn » 27 cze 2015, o 11:48

W moim przypadku kryzys ma miejsce przynajmniej raz w miesiącu - czasem mniejszy, czasem większy, jednak zawsze jakoś radzimy sobie z ukochanym.

Geniusz oznacza nieskończoną zdolność pokonywania trudności.
Avatar użytkownika
HarleyQuinn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 15:37

Re: Kryzys w związku,kiedy ostatnio miałaś i dlaczego?

Postprzez cleo » 7 lip 2015, o 16:53

A była kiedyś któraś z was na terapii partnerskiej? Bo my byliśmy właśnie jakieś pół roku temu. Kryzys, jaki wtedy mieliśmy to było coś naprawdę poważnego, miałam wrażenie, że to będzie po prostu koniec. Tylko żal tych 8 lat razem. No i jakoś stwierdziliśmy, że sami sobie nie poradzimy i idziemy do specjalisty. Byliśmy w tej poradni na Pradze Południe, w Pracowni Psychorozwoju. Psycholożka bardzo miła, rzeczowa, nie spodziewałam się, że tak to wygląda. Byliśmy na 4 wizytach, na początku trochę sobie wygarnęliśmy, ale potem zaczęliśmy się dogadywać. I pomogło.
Avatar użytkownika
cleo
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 13:43
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron