lakiery pękające

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: lakiery pękające

Postprzez karmalina » 25 wrz 2012, o 12:11

lauraa napisał(a):Ja ciekawa jestem jak to jest. Bo chciałabym pomalować kolorem różowym i brązowym i zastanawiam się jak ten jeden popęka to którego będzie więcej, czy tego nie da się przewidzieć.


Zależy jak pomalujesz im cieńsza warstwa lakieru pękającego tym słabiej pęka, ale nie przesadzaj też z grubością, bo zbyt gruba warstwa po pęknięciu nieładnie odstaje. Co do samych lakierów-rzeczywiście na początku był na nie szał, ale teraz patrząc na to z perspektywy, coraz mniej mi się podobają. Jeden paznokieć u dłoni na inny kolor to już coś innego. W tej kwestii na razie jestem na duże TAK ;)

Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Avatar użytkownika
karmalina
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 09:14
Lokalizacja: Gdynia

Re: lakiery pękające

Postprzez myszencja » 25 wrz 2012, o 13:11

Pękający lakier fajnie wygląda na wakacje, jakieś wesołe połączenie kolorów. Na co dzień jak dla mnie zbyt dużo się wtedy dzieje na paznokciach :)
myszencja
 

Re: lakiery pękające

Postprzez apollo » 2 sty 2014, o 17:04

Hehe... jakie przeciwległe cele ;-)
A mnie zawsze zależało na trwałości efektu, no i dlatego korzystam cały czas z hybrydy new nails. Pękające paznokcie wiecznie kojarzyłyby mi się z tym, czego zawsze najbardziej nie lubiłam.
apollo
 

Re: lakiery pękające

Postprzez 1mpresja » 28 kwi 2014, o 15:38

Nie, nie, nie... wydają mi się tandetne.
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: lakiery pękające

Postprzez Cute_5 » 30 cze 2014, o 18:06

Niedawno zakupiłam taki lakier i muszę przyznać, że jest świetny :D.
Cute_5
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 11:43

Re: lakiery pękające

Postprzez L... » 1 lip 2014, o 01:11

Nie jestem ogromna fanka ale mam kilka i używam na jednym lub dwóch paznokciach jako taki akcent:) nie na wszystkich bo to juz mi sie nie podoba
L...
 

Re: lakiery pękające

Postprzez Violet » 1 lip 2014, o 08:37

A mi się one nie podobają, jakoś nie mogę sie do nich przekonać :>
Avatar użytkownika
Violet
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 kwi 2014, o 15:50

Re: lakiery pękające

Postprzez Hadassa » 1 lip 2014, o 09:36

A ja tam lubię.. właśnie np na jednym dwóch paznokciach :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: lakiery pękające

Postprzez apollo » 3 lip 2014, o 16:23

Wzorek nie ma znaczenia, aby tylko były to lakiery hybrydowe. One po prostu pozwalają mieć święty spokój z paznokciami. Bo w momencie kiedy przez wiele tygodni nie muszę w nich niczego zmieniać, oceniam to wyłącznie pozytywnie ;-)
apollo
 

Re: lakiery pękające

Postprzez apollo » 28 sty 2015, o 17:53

Od dłuższego czasy odżywka new nails, a lakiery hybrydowe. Z wiekiem zrobiłam się wygodna. Zależy mi po prostu na tym, abym nie musiała ciągle wprowadzać zmian na paznokciach. I jak na razie jednak to się udaje - nawet 8 tygodni spokoju.
apollo
 

Re: lakiery pękające

Postprzez alajanik » 30 sty 2015, o 23:13

Dużo bardziej podobają mi się lakiery piaskowe - po wyschnięciu powierzchnia paznokcia jest lekko chropowata :)

alajanik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 sty 2015, o 23:11

Re: lakiery pękające

Postprzez Lagenko_pl » 3 lut 2015, o 12:36

Nie każdemu piaskowe lakiery przypadną do gustu,nie mnie jednak faktycznie mają to do siebie iż nie pękają,są w miarę trwałe wiec warto i można dobrać nawet ładny,ciekawy kolor.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]