Lifting

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Lifting

Postprzez helenka121 » 30 kwi 2020, o 14:55

Nici brzmią trochę strasznie.. Słyszałam bardzo pozytywne opinie o modelowaniu twarzy w krakowskiej klinice Prime Medic może warto spróbować :)
helenka121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 kwi 2020, o 14:21

Re: Lifting

Postprzez magnolic » 18 cze 2020, o 11:12

ale jakiego liftingu? wiesz, ze jest duzo zabiegów różnych?
magnolic
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2 cze 2020, o 12:34

Re: Lifting

Postprzez AKrol » 14 wrz 2020, o 06:57

Lifting to dobry zabieg, ale nie dla każdego. Jeśli szukacie profesjonalnego gabinetu kosmetycznego, gdzie doradzą wam, jaki zabieg odmładzający będzie dla was najlepszy (wszystko zleży od kondycji, rodzaju skóry i waszych oczekiwań), a jesteście ze Starogardu Gdańskiego lub okolic to polecam gabinet kosmetyczny JoKo na ul. Kościuszki. Mają świetną, profesjonalną obsługę, i wiele różnorodnych zabiegów i upiększających i z zakresu kosmetyki estetycznej. Wszystkim zajmą się profesjonalnie, ale równocześnie w miłej atmosferze i przytulnych, elegancki urządzonych wnętrzach. Obsługa jest przemiła i świetnie umie zadbać o klienta.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Lifting

Postprzez borówka » 10 lis 2020, o 12:06

Normalna sprawa, przecież dzisiaj jesteście w stanie poprawić wiele aspektów w Waszej urodzie. Jeśli czujecie, że coś szwankuje, to nie ma sensu czekać i się dołować. Przecież dzisiaj możecie wybrać się do https://magnopere.pl/ i tam poprawić to, co nie do końca się Wam podoba. Ja sama wypełniałam tu usta. Jestem przeszczęśliwa, bo pozbyłam się moich kompleksów!
borówka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 cze 2020, o 13:22
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]