Lifting

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Lifting

Postprzez bajeczkah » 2 gru 2013, o 14:01

Korzystał ktoś z liftingu w klinice medycyny estetycznej? Jakie efekty?
bajeczkah
 

Re: Lifting

Postprzez asia_23 » 9 cze 2014, o 09:26

Cała masa kobiet korzysta z takich zabiegów;) Ale podobno lepiej wybrać dobre, sprawdzone miejsce bo inaczej można sobie zrobić więcej szkody niż pożytku.
asia_23
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 20:08

Re: Lifting

Postprzez Specjalista Aspazji » 30 sie 2014, o 10:45

Efekt liftingu można uzyskać dzięki zabiegowi wolumetrii twarzy. Wypełniacz ze stabilizowanego kwasu hialuronowego działa liftingująco odmładzająco i nawilżająco na skórę twarzy. Zabieg zalecany jest do wypełniania policzków, kości policzkowych, skroni i podbródka. Preparat dobrze tolerowany jest przez organizm i integruje się z tkankami skóry oraz dopasowuje się do modelowanych okolic twarzy.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Lifting

Postprzez Jola_63 » 1 paź 2014, o 23:46

Ja co jakiś czas korzystam z oferty podwarszawskiego gabinetu dr Parda i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej długo zastanawiałam się nad tego typu zabiegami, ale nie żałuję że się zdecydowałam, ponieważ efekty są naprawdę wspaniałe :D Do tego sam zabieg, który został mi polecony przez Panią doktor jest mało inwazyjny co dla mnie jest bardzo ważne.
Jola_63
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 wrz 2014, o 22:40

Re: Lifting

Postprzez Toya89 » 2 paź 2014, o 09:50

Ja tam nie lubię takich drastycznych zmian. Taka jestem - taką mnie kochaj :P
Avatar użytkownika
Toya89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 15 paź 2013, o 15:44

Re: Lifting

Postprzez Specjalista Aspazji » 13 sty 2015, o 21:54

Toya89 napisał(a):Ja tam nie lubię takich drastycznych zmian. Taka jestem - taką mnie kochaj :P


Polecam w takim razie kremy z kwasem hialuronowym :)
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Lifting

Postprzez Marysia87 » 13 paź 2016, o 20:44

a takie urządzenia do domowej pielegnacji i liftingu ? ktoś coś ? bo mąż obiecał a ja mam sobie wybrac :)
Avatar użytkownika
Marysia87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 paź 2016, o 22:39

Re: Lifting

Postprzez Lucy » 13 cze 2017, o 08:27

Kremy z kwasem hialuronowym są ok ale polecam zastanowić się ile zawierają w sobie tego kwasu hialuronowego . Czy rzeczywiście zawartość tego kwasu jest odpowiednia... Poza tym w wielu kremach czasteczki kwasu są zbyt duże aby krem był w stanie cos zdziałac.
Polecam ogólnie serum Richevon ponieważ nawilża, odżywia skórę i sprawia, że staje się łądniejsza, odżywiona. Zauważyłam u siebie pewny spadek jędrności ale po tym serum jest zdecydowanie lepiej.
Natomiast nie wiem czy zdecydowałabym się na zabieg. Zbytnie ryzyko jak dla mnie

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Lifting

Postprzez a_gatka » 30 cze 2017, o 23:12

@Lucy, sama jestem fanką dobrych kosmetyków z niskocząsteczkowym hialuronem, zawsze patrzę na skład, czasem konsultuję ze specjalistą i w taki sposób trafiłam na Forlle'd, w których po prostu jestem teraz zakochana. Fakt, marki japońskie do najtańszych nie należą, no ale jeden już miałam i wiem, że są warte swojej ceny. Akurat za chwilę urodziny... może znowu zrobię sobie taki luksusowy prezent. Mąż młodszy, to trzeba zadbać o skórę i trochę tym zmarszczkom zapobiec. ;) A do tematu - dla mnie zabiegi inwazyjne, skalpele etc. to ostateczność. Wolę postawić na pielęgnację przeciwstarzeniową, póki jeszcze mogę ;)

Obrazek
a_gatka
 

Re: Lifting

Postprzez alren » 5 lip 2017, o 12:51

Nie, ale chętnie bym się podjęła, bo to jest jeszcze ten stopień medycyny estetycznej który dopuszczam, a dalej to już nie.

alren
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 5 lip 2017, o 12:21

Re: Lifting

Postprzez docha » 31 lip 2017, o 21:36

a_gatka, a gdzie te kosmetyki kupujesz? Widziałam je kiedyś w programie u Gójdzia i myślałam o tym, żeby kupić, ale w ciemno z neta trochę się boję, czy nie trafię na podróbkę.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Lifting

Postprzez Hadassa » 31 lip 2017, o 22:32

W jakim programie ?
Czasem już nie nadążam za nowościami... :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Lifting

Postprzez Demeter » 31 lip 2017, o 23:18

Nie tylko ty... Kiedy ja coś oglądałam... A w tv to już w ogóle.
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: Lifting

Postprzez a_gatka » 31 sie 2017, o 23:09

docha, ja kupuję w perfumerii stacjonarnej Tigerandbear w Krakowie, bo tu mam najbliżej, na necie nie próbowałam. Na pewno można je dostać również tam, gdzie są wykonywane zabiegi z użyciem Forlle'd, musiałabyś się zorientować gdzie najbliżej je masz i się odezwać. :)

Hadka, nie pamiętam tytułu, ale taki o operacjach plastycznych co Gojdź jakiś czas temu miał. Te kosmetyki w ogóle w klinikach popularne są - stosują je u siebie również dr Ambroziak czy dr Noszczyk. Ja ostatnio sporo w tych tematach, to na bieżąco. ;)
a_gatka
 

Re: Lifting

Postprzez anna134 » 6 wrz 2017, o 10:02

Ja miałam lifting czoła. Nie jestem juz za młoda i zmarszczki szybko dały o sobie znać. Długo nie mogłam się zdecydować. Dostałam od koleżanki namiar na klinikę w wawie AG Klinik. Poszłam najpierw na konsultację i Pan doktor Gumkowski, który mnie przyjął był cudowny. Wszystko profesjonalnie wytłumaczył. Rozwiał wszystkie obawy. Pierwszy raz czułam się ze ktoś fachowo się mną zajmie. Co najważniejsze szybko się zagoiło i nie było uciążliwe. Opieka po zabiegu tez bardzo dobra. Polecam Pana doktora i jego klinikę, bo naprawdę jestem zadowolona.
anna134
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 21 sie 2017, o 16:10

Re: Lifting

Postprzez poli » 8 wrz 2017, o 16:53

Lifting to tylko jeden z wielu zabiegów na zmarszczki. Można również z czegoś innego skorzystać również.

poli
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 8 wrz 2017, o 16:42

Re: Lifting

Postprzez Hadassa » 11 wrz 2017, o 08:44

Agatka dzieki ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Lifting

Postprzez docha » 9 paź 2017, o 17:23

Hadassa, Niezwykłe przypadki medyczne, jesli się nie mylę, na TVN Style.

a_gatka, dzięki za odpowiedź. Byłam u znajomych 2 tygodnie temu, w Warszawie i trafiłam na nie w Panoramie, miła pani doradziła co się najlepiej sprawdzi do mojej suchej skóry z przebarwieniami najlepiej i wróciłam do domu z tym oto cudeńkiem
Obrazek
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Lifting

Postprzez umbra » 16 paź 2017, o 15:21

Zabieg który pomógł wielu, a nie jest bardzo inwazyjny.

umbra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 16 paź 2017, o 13:49

Re: Lifting

Postprzez a_gatka » 16 lis 2017, o 11:19

Niby tak, ale ja wychodzę z założenia, że na zabiegi i skalpele zawsze przyjdzie czas, a dopóki mogę sobie bez nich poradzić, to... czemu nie? Tym bardziej, że krem Forlle’d, który pokazałam wyżej daje mi znakomite efekty. :)
a_gatka
 

Re: Lifting

Postprzez sosimply.pl » 16 lis 2017, o 12:58

Ja mam podobnie. Jak dla mnie skalpele i inne są ostatecznością.
sosimply.pl
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 25 sie 2017, o 08:53
Lokalizacja: Białystok

Re: Lifting

Postprzez Olusiaa » 16 lis 2017, o 17:24

Moja mama sobie robiła. Jak dla mnie, to widać, ale może dlatego, że ja ją widzę codziennie i tu nagle coś jej twarz zaczęła wyglądać inaczej... no ale jak ona ma się czuć lepiej, to co mi do tego. Jak dla mnie to takie zabiegi właśnie bardziej na psychikę są dobre, niż na sam wygląd, bo jak ktoś dzięki nim czuje się lepiej, to ok.
Olusiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 16 lis 2017, o 17:19

Re: Lifting

Postprzez finezyjka » 18 lis 2017, o 14:19

wszystko jest dla ludzi i jesli ktos ma sie z czyms poczuc lepiej to dlaczego nie... jego wybór! moja tesciowa miala straszne kompleksy bo rzeczywiscie bardzo szybko pojawily sie na jej twarzy zmarszczki, ktore baaardzo ja postarzaly. byla na zabiegu laserem w klinice beauty skin. teraz to zupelnie inna osoba - doslownie! czuje sie swietnie w swojej skorze - wreszcie jest radosna, doslownie jakby odzyskala mlodosc i znowu uwierzyla w siebie
finezyjka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 28 wrz 2017, o 19:23

Re: Lifting

Postprzez amelia24 » 28 lis 2017, o 21:37

Ja bym się bała :o Jeśli zabieg nie wyjdzie ( a zawsze jest takie ryzyko) to można wyglądać jeszcze gorzej :P

amelia24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lis 2017, o 12:15

Re: Lifting

Postprzez Kamila5 » 27 gru 2017, o 17:23

Czy któraś z Was poprawiała sobie owal twarzy nićmi liftingującymi? Zastanawiam się, czy nie wybrać się na taki zabieg do kliniki medycyny estetycznej na Saskiej do doktora Preibisza. Czytałam, że najlepiej robić go około 30 roku życia, bo wtedy przynosi najlepsze efekty. Zawsze myślałam, że to zabieg dla starszych pań, ale moje koleżanki ostatnio robią sobie to wszystkie po kolei. Czy sądzicie, że to odpowiedni wiek na tego rodzaju zabiegi? Czy lepiej z tym poczekać?
Kamila5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 5 sie 2017, o 16:54
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]