Masaże

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Masaże

Postprzez superpiekara » 7 mar 2011, o 15:40

też lubie z chłopakiem robić sobie wzajemnie masaż :) ale chodzę czesto do jednego salonu odnowy i zajeli się mną profesjonalnie:) w Ministerstwie Piękna mają duży wybór masaży i nie tylko.

A słyszałyście o zabiegach Afrykanskich? może juz ktoś doświadczył? ja narazie czytałam o tym i zapowiada się całkiem nieźle : treść zmieniona przez moderatora


Proszę nie spamować
superpiekara
 

Re: Masaże

Postprzez margaretka » 18 mar 2011, o 17:30

Uwielbiam masaże w każdej postaci. Ostatnio po raz pierwszy byłam na masażu czekoladowym treść zmieniona przez moderatora Dostałam go ramach przeprosin. Po takim masażyku mogłabym wszystko wybaczyć;) Lubie też te w wersji domowej z użyciem olejków - wszystko ma swój klimat;)



Proszę nie spamować
margaretka
 

Re: Masaże

Postprzez Misiaczek1412 » 19 mar 2011, o 22:46

Anna napisał(a):Najlepszy jest ujędrniający na uda. Ból niesamowity ale jakie efekty:) Polecam



Dokładnie :) Porządny i skuteczny masaż musi boleć ;D Wtedy przynosi najlepsze efekty :) Ja uwielbiam masaże. Za równo te robione przez partnera jak i te w salonach. Mogłabym leżeć tam całymi dniami :)
Misiaczek1412
 

Re: Masaże

Postprzez Ossa » 22 mar 2011, o 12:40

Ja też uwielbiam, a najlepiej od razu po treningu - akurat na mojej siłce jest kącik SPA :)
Ossa
 

Re: Masaże

Postprzez Misia » 19 kwi 2011, o 12:46

Ja ostatnio miałam przyjemność skorzystać z dermomasażu w Instytucie Glamour koło Poznania.
Masaż ten oddziałuje zarówno na tkanki powierzchniowe, jak i głębokie, wykorzystując podciśnienie z jednoczesnym zassaniem i rolowaniem skóry. Dzięki temu w miejscu wykonania masażu dochodzi do rozbicia miejscowych złogów tłuszczowych i zwłóknień tkanki podskórnej.
Na co dzień korzystam z klasycznego masażu.
Misia
 
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]