Materac do spania

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Materac do spania

Postprzez zochula » 13 paź 2014, o 18:02

Aby był nie za miękki nie za twardy, wygodny, ja mam z 6 warstw jestem zadowolona

zochula
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 11 paź 2014, o 21:49

Re: Materac do spania

Postprzez ocilie » 19 paź 2014, o 16:23

ja kupiłam w mildisie bardzo dobry materac wykonany z połączenia pianki i lateksu. jest elastyczny punktowo, wiec ugina sie tylko w tych miejscach, na ktore wywierany jest nacisk i posiada pamiec ksztaltu. czuc duza roznice miedzy takim materacem a zwyczajnym :)
ocilie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 19 paź 2014, o 16:20

Re: Materac do spania

Postprzez serril » 25 paź 2014, o 19:27

Przez bardzo długi czas szukałam odpowiedniego materaca do spania. Jestem alergikiem, a więc mój wybór był mocno ograniczony. W końcu się udało. Na co dzień zwracam bardzo dużą uwagę na wszystkie moje alergię, oraz środowisko.

serril
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 paź 2014, o 09:51
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Materac do spania

Postprzez badgirl23 » 25 lis 2014, o 17:41

A więc co w końcu zakupiłaś/eś? Proszę, dziewczyny (i chłopcy) nie róbcie sobie krzywdy materacami z Ikei. Jeśli nie zrobicie (nie zdążycie zrobić) sobie krzywdy to na pewno ucierpi Wasz portfel. Po roku czy dwóch taki materac jest do wyrzucenia a to chyba nie jest pożądany efekt? Mówicie, że w Ikei można testować materac i go oddać... Ok, można. Tylko zwrot pieniędzy w razie czego następuje na kartę podarunkową w IKEA! Także i tak cenę materaca musicie wydać w Ikei. Super, prawda? Już wcześniej pisałam w tym temacie i powtórzę - tylko kupno osobiste, tylko po wstępnej konsultacji z doradcą, tylko po przynajmniej kilkunastominutowym teście. I w dalszym ciągu polecam salon przy Hali Strzegomskiej we Wrocławiu - ostatnio przechodziłam obok i tylko wpadłam się przywitać, Pani, która mnie zapamiętała nie zbyła mnie olewająco tylko spytała z troską jak się śpi i czy wszystko jest w porządku - tak powinny funkcjonować firmy w tym kraju!

Avatar użytkownika
badgirl23
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 lut 2014, o 11:12

Re: Materac do spania

Postprzez bania666 » 26 lis 2014, o 14:47

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówczynią. Też jestem z Wrocławia i firmę znalazłam w internecie - najpierw kupiłam sobie u nich poduszkę, a ostatnio przyszedł czas na materac. Faktycznie jest ok - podejście, humor, styl rozmowy z klientem. A Laboratorium SNU Amadu to profesjonalizm w każdym calu. Jedynym problemem jest... znalezienie tego salonu, bo sklepów i firm w całej hali strzegomskiej jest mnóstwo.

http://www.uniivaa.pl odważ się na lepsze życie :)
bania666
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 12 lut 2014, o 10:43

Re: Materac do spania

Postprzez Ala1234 » 22 sty 2015, o 09:31

Cierpiałam na rwę kulszową i w sumie nadal cierpię ale już nie tak jak jeszcze parę miesięcy temu. Jeżeli ktoś choć raz przeżył atak rwy kulszowej to wie o czym mówię. Kilka miesięcy temu kupiłam materac termoelastyczny, sprzedawca po wielu zadanych pytaniach polecił mi właśnie ten materac. I CHWAŁA MU ZA TO!!. ponieważ odpukać - już kilka miesięcy nie miałam, żadnych stanów zapalnych. Nie wiem czy to tylko materac czy także, ćwiczenia zalecone przez rehabilitanta. Natomiast nie mam zamiaru się zagłębiać. Oczywiście nie mam złudzeń, kręgosłup oczywiście jeszcze boli i będzie bolał ale przynajmniej nie tak jak wcześniej. Jeżeli chodzi o sam materac to czy są lepsze - nad tym też się nie będę zastanawiała . Pomógł i koniec! dlatego z czystym sumieniem mogę polecić sprzedawcę firmę Alvare.


Pozdrawiam
Ala1234
Ala1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sty 2015, o 09:17

Re: Materac do spania

Postprzez apollo » 12 lut 2015, o 16:52

Choćby - materac-do-spania-t4651.html Ale oczywiście wszystko jest kwestią tego, ile chcecie na ten cel wydać pieniędzy. Porządny materac trochę kosztuje. Najlepiej podać w sklepie konkretne oczekiwania, wasze parametry i budżet to wam odbiorą cały zestaw.
apollo
 

Re: Materac do spania

Postprzez nnoim87 » 14 wrz 2015, o 11:21

Najlepsze są materace lateksowe - idealnie podpierają kręgosłup i zapewniają komfortowy i zdrowy sen, a ponadto nie odkształcają się pod wpływem ciężaru. Polecam też materace z pianki wysokoelastycznej, które dopasowują się do kształtu ciała, a w przeciwieństwie do materacy wykonanych z lateksu, zapewniają także dobrą wentylację, pozwalając skórze oddychać.

panele podłogi – sklep internetowy
nnoim87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 10:35
Lokalizacja: Lublin

Re: Materac do spania

Postprzez Atlantic Polska » 23 wrz 2015, o 20:51

Jeśli chodzi o cenę, kolejność wygląda mniej więcej tak (od najtańszego rodzaju): sprężyny bonelowe, sprężyny kieszeniowe, lateks, pianka wysokoelastyczna, pianka termoelastyczna. Jeśli zależy Ci po prostu na tanim materacu, wybierz model bonelowy. Pamiętaj jednak, że materace bonelowe mają niewielką elastyczność punktowa. Jeśli zainwestujemy w kieszeniowy lub z pianki, będziemy mieć taki z najwyższą elastycznością punktową.
Avatar użytkownika
Atlantic Polska
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Materac do spania

Postprzez luizah » 19 paź 2015, o 17:49

Ja mam materac lateksowy i śpi się na nim naprawdę genialnie. Służy mi od kilku lat i jest bardzo wygodny :)

luizah
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 paź 2015, o 17:30

Re: Materac do spania

Postprzez Jola33 » 17 cze 2016, o 13:17

A ja materac lateksowy kupiłam od producenta HEVEA. Bardzo wygodne materace na których można się świetnie wyspać.
Jola33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 cze 2016, o 10:53

Re: Materac do spania

Postprzez supełek » 13 lip 2016, o 14:12

Dla mnie najwygodniejszym materacem jest taki który dopasowuje się do kształtu ciała, trochę kosztuje,,chociaż chyba teraz jest promocja w agacie, ale warto bo człowiek wstaje dobrze wypoczęty.
supełek
 

Re: Materac do spania

Postprzez Jinka » 30 lip 2016, o 21:45

Materac potrzebujemy na lata, musi być wygodny, sama muszę swój wymienić bo źle się mi na nim śpi. A ta promocja w Agacie teraz jest?
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]