Mąż ma przedwczesny wytrysk

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Mąż ma przedwczesny wytrysk

Postprzez Robbika » 13 mar 2023, o 10:30

Witam. Maż ma praktycznie od zawsze przedwczesny wytrysk. Wcześniej mi to nie przeszakdzało ale od jakiegoś czasu zaczyna mnie to radzić. Doradzicie co robić?
Robbika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 mar 2023, o 10:30

Re: Mąż ma przedwczesny wytrysk

Postprzez Allie » 13 mar 2023, o 11:05

Jest to dość popularna dolegliwość bo większość facetów to ma ( przynajmniej w pewnym okresie życia, głównie w nastoletnim albo jak są w swoich latach 20 tych). Pytanie czym jest dla Ciebie przedwczesny wytrysk.Bo dla jednej osoby to 5 minut a dla drugiej 10 sekund. No i cóż. Jest wiele sposobów na powstrzymanie wytrysku: masturbacja przed, ewentualnie odbycie dwóch stosunków bo drugi zawsze będzie dłuższy prezerwatywy chusteczki orgasm control
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Mąż ma przedwczesny wytrysk

Postprzez Robbika » 13 mar 2023, o 11:55

Jakby mógł 5 minut to byłabym przeszczęśliwa. A tak kilka ruchów i od razu koniec. Odwraca się i idzie spać :P Oczywiście na początku stara sie mnie zaspokoić jednak czasami tęskno mi jest do takiego normalnego długiego seksu. O tych chusteczkach nie słyszałam. Co to jest?
Robbika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 mar 2023, o 10:30

Re: Mąż ma przedwczesny wytrysk

Postprzez Allie » 13 mar 2023, o 14:22

Fajny gadżet Taka chusteczka jest nasączona specjalnym płynem, który jakby ,,znieczula" penisa i dzięki temu penis nie jest tak wrazliwy i można uprawiać seks o wiele dłużej. Nie są po prostu tak rozreklamowane jak prezerwatywy. Trafiliśmy na to z mężem w sumie przypadkiem jak zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne i szukaliśmy jakiegoś zamiennika dla prezerwatywy ( nie chcieliśmy stosować podwójnej antykoncepcji i przecież nie po to trułam się tabsami). u nas sie sprawdziły.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Mąż ma przedwczesny wytrysk

Postprzez Robbika » 14 mar 2023, o 08:53

W takim razie poproszę o informację gdzie mogę to kupić :)
Robbika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 mar 2023, o 10:30

Re: Mąż ma przedwczesny wytrysk

Postprzez Allie » 14 mar 2023, o 10:50

W internecie.W sklepach, na allegro
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Mąż ma przedwczesny wytrysk

Postprzez mariavick » 18 maja 2023, o 14:09

najlepsze na to sa preparaty z Lidokainą i tabletki Stud Pills które można brać przed seksem
mariavick
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 maja 2023, o 13:55

Re: Mąż ma przedwczesny wytrysk

Postprzez Lukta » 24 maja 2023, o 12:03

Podpowiem tutaj, ze są sytuacje w których taki przedwczesny wytrysk ma podłoże psychologiczne. Na początku warto jest wykonać badania hormonalne - jeśli wszystko będzie w porządku, dobrze jest zdecydować się na konsultację w poradni seksuologicznej. Nie trzeba zapisywać się stacjonarnie, jest możliwośc kontaktu online:
https://psychiatrzy.warszawa.pl/naszepo ... ologiczna/

Więcej o przebiegu takiej wizyty znajdziecie na tej stronie.
Lukta
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 wrz 2019, o 07:23

Re: Mąż ma przedwczesny wytrysk

Postprzez Keyes45 » 19 cze 2023, o 12:24

potwierdzam z tym stud pills
Keyes45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 cze 2023, o 12:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]