Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez nina19 » 24 sie 2012, o 13:14

I bardzo dobrze h;) .
nina19
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez grzes990 » 26 sie 2012, o 12:08

witam szanowne niewiasty :kwiatek sex w czasie ciąży może być nieraz bardzo przyjemny ponoć najbardziej polecaną pozycją jest kochanie się na boku a z tym bujaniem to spoko nie słyszałem o tym hi hi hi :baby a twój mąż może słyszał jakieś głupie zabobony i czuje obawę o zdrowie maleństwa pogadaj z nim wiem też że można spokojnie i bez obawy robić to bez gumki i nawet kończyć w środku i nic nie będzie się działo tak myślę powodzonka zdrówka dla maleństwa i szczęśliwego rozwiązania :baby
grzes990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 20:11
Lokalizacja: kielce

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez grzes990 » 26 sie 2012, o 12:15

kobitki dzo i nina co wy :angrywife dać wam tłuczki to się pozabijają a może macie trudne dni przecież są takie hi hi hi hi :lol: :lol: na na złagodzenie po drinku dla was :drinkwine :drinkwine ( tylko proszę nie krzyczcie na mnie :roll: )
grzes990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 20:11
Lokalizacja: kielce

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez nina19 » 26 sie 2012, o 12:17

Lepiej nie, bo rzeczywiście dojdzie do tragedii ;D .
nina19
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez dzo » 27 sie 2012, o 14:09

ja po drinku kocham wszystkich i wszystko i w ogóle świat jest piękny :lol: :lol: :lol:
dzo
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez nadin69 » 29 sie 2012, o 21:16

Rozumię że dla faceta wielki brzuch nie jest pociągający, mnie na samą mysl że mam być taka gruba robi się niedobrze

_________________
rodzina na swoim
nadin69
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez Nala » 29 sie 2012, o 22:50

[quote="nadin69"]Rozumię że dla faceta wielki brzuch nie jest pociągający, mnie na samą mysl że mam być taka gruba robi się niedobrze

Ale dowaliłaś...
Dla mnie taki brzuszek jest po prostu uroczy.
Nala
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez dzo » 29 sie 2012, o 22:52

Niedobrze to się może robić człowiekowi na widok gówna a nie brzucha ciążowego kobiety :shock:
dzo
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez nina19 » 30 sie 2012, o 01:17

Gdyby to był brzuch wyrobiony przez samo jedzenie, to może i mógł by się brzydzić, ale to jest ciąża i wiadomo, że tam się dzidziuś znajduje, więc nie widzę w tym nic obrzydzającego. Może i faceci inaczej na to patrzą ale wątpię, że się brzydzą. Raczej boją, że zrobią krzywdę dziecku. ;)
nina19
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez mamajulci » 30 sie 2012, o 17:03

My z mężem jesteśmy w 6 miesiącu ciązy i jakoś nie zauważyłam żeby mu przeszkadzało ze w środku mamy dzidzie....ba ... córkę :baby W poprzedniej ciązy po 7 miesiacu musielismy bardzo uważać bo miałam skracającą sie szyjke macicy i sex był raczej niewskazany. Teraz póki co szalejemy kiedy tylko mamy chęci.
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]