Mój facet nie dotrzymuje obietnic

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Mój facet nie dotrzymuje obietnic

Postprzez asiukla89 » 26 lis 2012, o 22:52

Witam ma 24lata mój facet 35 mieszkamy razem można tak powiedziec tylko czasem śpie u siebie tzn rodziców wkurza mnie fakt, że obiecuje zadzwonic a później milczy zazwyczaj tłumaczy się że usnął lub był z kolegami więc ja dzwonie bo się nie cierpliwie, dzisiaj np wracał z pracy zadzwonił i umówiliśmy się że zadzwoni jak wróci do domu (jestem chora i zostałam dziś u mamy) wkońcu po 3godzinach ja zadzwoniłam a on ma wyłaczony telefon ,chyba jestem za bardzo podejrzliwa i zazdrosna sama nie wiem ale w każdym razie musze się komuś wyżalic...
asiukla89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 21:21

Re: Mój facet nie dotrzymuje obietnic

Postprzez Babeczkowa_ewa » 27 lis 2012, o 15:02

To jeszcze nie jest powód, aby określać takie zachowanie niedotrzymywaniem obietnic ;-) Mój facet też często zapomina, że miał zadzwonić, np. ostatnio, gdy ja zostałam w innym mieście na szkoleniu, a On wrócił do domu, miał dać znać, że dojechał cały i zdrowy, bo wie, że jak tego nie zrobi, to ja się martwię. A jednak nie zadzwonił, bo...zapomniał. Mężczyźni tak mają ;-) Gorzej, jeśli przyłapiesz Go na kłamstwie....
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Mój facet nie dotrzymuje obietnic

Postprzez briserlecoeur » 27 lis 2012, o 15:22

Może to po prostu nagromadzenie spraw i roztargnienie... i Twój partner jest zapracowany, zmęczony i przez to zapomina o wielu ważnych rzeczy, a mianowicie o tym żeby zadzwonić...

Chyba, że ten stan utrzymuje się już długi czas... Wtedy wyjściem z tej sytuacji jest nakreślenie problemu czyli rozmowa. O tym, że chciałabyś żeby dotrzymywał słowa w tym tym i w tym. Konkretne sytuacje, konkretne zachowania.

Bo On może najzwyczajniej w świecie zapominać. Że powinien w takich sprawach dotrzymywać słowa, bo uznaje je za błahe... Może nikt nie wpoił mu takiego zachowania...

Myślę, że on nie zdaje sobie sprawy z tego ze to jest dla Ciebie ważne.

Rozwiązaniem będzie spokojna rozmowa. ;)
Zobaczysz będzie dobrze :)

A forum jest od tego żeby się wyżalić ;)

Briserlecoeur - Jestem ar­tys­tką ulot­nej chwili.
Avatar użytkownika
briserlecoeur
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 11 cze 2012, o 17:13

Re: Mój facet nie dotrzymuje obietnic

Postprzez Sweet Nail » 27 lis 2012, o 19:00

Mam podobny problem, mój facet tak samo ma "problem" z odbieraniem telefonu. Ale to kwestia zaufania. Facet tez musi mieć trochę wolności. Nie bój się:)

Sweet Nail
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 kwi 2012, o 20:35

Re: Mój facet nie dotrzymuje obietnic

Postprzez asiukla89 » 27 lis 2012, o 19:23

Dziękuje dziewczyny za pomoc, właśnie z nim rozmawiałam na ten temat i się pokłóciliśmy że ja go kontroluje i sprawdzam tymi telefonami powiedział mi że ma dosc i wyrzuci ten telefon to spokój będzie. W końcu po pół godzinnej rozmowie (kłótni) powiedziałam mu co myśle i go zatkało powiedziałam że wiem jaki jest problem to ja się za bardzo staram więc teraz chyba przestane uspokoił się i powiedział, że odezwie się później
asiukla89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 21:21

Re: Mój facet nie dotrzymuje obietnic

Postprzez asiukla89 » 27 lis 2012, o 19:29

dziewczyny mogę Was jeszcze zapytac, a co robicie kiedy Wasz facet nie dzwoni dzwonicie do niego? ja nieraz chciałabym wytrzymac i zaczekac aż on się odezwie ale nie mogę.
asiukla89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 21:21
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]