peeting

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

peeting

Postprzez blue123 » 22 gru 2012, o 23:12

witam,
ostatnio mialam taka sytuacje ze uprawialam peeting z moim chlopakiem. nie byl on jakis specjalnie niezwykly tylko zwykla "palcówka" i "walenie konia". problem polega na tym ze sprawilam ze czlonek wytrysnal mi w rece. pozniej, moze jakies 10 minut potem poszlam do ubikacji i wysikalam sie. i tu pojawia sie pytania czy podczas wycierania moich czesci intymnych moglam wprowadzic plemniki z reki na papier a z papieru do pochwy? okres mi sie teraz spoznia jakis tydzien i jestem strasznie spanikowana. mysle ze to raczej nie mozliwe zebym zaszla w ciaze. prosze o racjonalne odpowiedzi ;))
blue123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:06

Re: peeting

Postprzez Jellyfish » 23 gru 2012, o 01:13

Myślę, że właściwie nie ma ani troszkę szansy żebyś była w ciąży, a okres może ci się spóźniać dlatego, że się denerwujesz. Wyluzuj, a potem jeżeli okres nadal nie będzie się pojawiał to po prostu zrób test i po kłopocie :)

Życie nie lubi słabych, dlatego jestem silna.
Ale choćbym nie wiem jak się starała, nie potrafię być silna cały czas.
Avatar użytkownika
Jellyfish
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 00:53

Re: peeting

Postprzez blue123 » 24 gru 2012, o 23:58

okeeej. dzieki wieklie. w sumie fałszywy alarm bo wczoraj dostalam okres wiec wszystko jest w porzadku. uuuuf ;)
blue123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:06

Re: peeting

Postprzez blue123 » 24 gru 2012, o 23:58

okeeej. dzieki wieklie. w sumie fałszywy alarm bo wczoraj dostalam okres wiec wszystko jest w porzadku. uuuuf ;)
blue123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:06

Re: peeting

Postprzez lulu » 25 gru 2012, o 21:45

Nie ma takiej opcji ;) widzisz wszystko dobrze się skończyło :)

lulu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 gru 2012, o 21:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]