Nasze stópki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Nasze stópki

Postprzez motylka » 26 sty 2014, o 20:06

O, a ja nie widziałam takiej reklamy - co to jest? Pisałyście już gdzieś o tym? Jeśli nie to dajcie koniecznie znać jeśli jest lepsze niż zwykły pumeks :)
Avatar użytkownika
motylka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 lip 2013, o 10:14

Re: Nasze stópki

Postprzez alex23 » 27 sty 2014, o 10:18

Kremy nawilżające oraz kojące, peeling raz na tydzień, pumeks.. polecam też raz na tydzień wymoczyć stopy :)
alex23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 sty 2014, o 17:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasze stópki

Postprzez a_gatka » 4 lut 2014, o 09:02

Przyszłam się pochwalić, że już mam! Dostałam w prezencie i dzisiaj będzie wielkie testowanie. Wrócę z wrażeniami! Promise! :)
a_gatka
 

Re: Nasze stópki

Postprzez Hadassa » 4 lut 2014, o 09:55

A po ile on w końcu jest ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Nasze stópki

Postprzez Kejti » 4 lut 2014, o 22:50

Na ich stronie jest po 145 zł, obecnie w promocji.
Ja do stóp zdecydowanie najbardziej lubię zwykły pumeks i trę pięty na sucho, kurzy się jak 150 :-) Kiedyś po tym nakładałam grubą warstwę dowolnego kremu i skarpetki, teraz już drugi raz użyłam skarpetek spa exclusive cosmetics, które zawierają mocznik i cudownie zmiękczają skórę stóp. Też do kupienia w Rossmannie i są dużo tańsze niż ta tarka.
Dajcie znać jak ona działa, bo obawiam się, że na zasadzie ścinania :( (nie widziałam reklamy)
Kejti
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 22:55

Re: Nasze stópki

Postprzez Theila » 5 lut 2014, o 09:26

a_gatka napisał(a):Dziewczyny, tak mi na rossnecie w oko wpadł ten elektroniczny pilnik do stóp Scholla. Ma któraś? Fajnie działa? Czuję się... zaciekawiona :roll:


Nie wiem czy o tym samym mówimy, ale jak o tej tarce Velvet Smooth to ja jestem dumną posiadaczką od niedawna :)

motylka napisał(a):dajcie koniecznie znać jeśli jest lepsze niż zwykły pumeks :)


Nie da się tego porównać nawet do pumeksu. Ta tarka po właczeniu się obraca tak, że praktycznie bez użycia jakiejkolwiek siły przykładasz do stóp i samo robi za Ciebie wszystko. Jedna z najprzyjemniejszych rzeczy jaką robiłam ze stópkami, a moja mama była pod wrażeniem jak jej odcisk ustąpił bez większego sprzeciwu ;)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Nasze stópki

Postprzez docha » 7 lut 2014, o 18:05

hmmm... może też kupię, brzmi kusząco ;) Na długo taki pilnik wystarcza?
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 491
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Nasze stópki

Postprzez motylka » 9 lut 2014, o 17:27

No właśnie ja nie bardzo oglądam reklamy, ale też już widziałam tę tarkę w Rossmanie i zastanawiam się nad zakupem, ale powiedzcie - na długo starcza to urządzenie? A później co, kupuje się nowe czy wymienia te tarki? Bo samych takich tarek nie widziałam i nawet nie wiem ile mogą kosztować?
A w ogóle jak często używacie tej tarki, czy też koniecznie codziennie?
Na razie traktuję stopy kremami na noc :) ale dajcie znać jeśli już wypróbowałyście tego sholla.
Avatar użytkownika
motylka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 lip 2013, o 10:14

Re: Nasze stópki

Postprzez Hadassa » 9 lut 2014, o 17:55

z tego co wiem, to ta tarka jest wymienna...
ale nic nie wiem więcej...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Nasze stópki

Postprzez Theila » 9 lut 2014, o 19:47

docha napisał(a):hmmm... może też kupię, brzmi kusząco ;) Na długo taki pilnik wystarcza?


Na razie używałam kilka razy i nie widze w ogóle zuzycia, ale sprawdzałam i ta część co jest wymienna - ta tarka kosztuje około 45zł.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Nasze stópki

Postprzez a_gatka » 12 lut 2014, o 02:52

Heh... myślałam, że będę prekursorką, a tu normalnie fanek dziki tłum! :D Kay, polecam - ja już przetestowałam tę zabawkę i jest naprawdę znacznie lepsza od pumeksu. Sprawniej, czyściej, a pięty są naprawdę dobrze oczyszczone. Myślę, że warto mieć taką tarkę tym bardziej, że koszt wymiany głowicy nie jest jakiś specjalnie duży.
a_gatka
 

Re: Nasze stópki

Postprzez Hadassa » 12 lut 2014, o 10:07

No a ile płaciłas ??
bo ja i tak myślę czy nie kupić frezarki... a wtedy to i tak kwestia wymiany końcówek, by była i do paznokci i do stóp

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Nasze stópki

Postprzez Tusia » 13 lut 2014, o 00:11

Kayira napisał(a):No a ile płaciłas ??

Tą tarkę scholla na allegro można kupić za 130 zł.
Tusia
 

Re: Nasze stópki

Postprzez Theila » 16 lut 2014, o 11:34

Ostatnio jak używałam mój facet się zainteresował i zrelaxowana moglam sobie poleżeć, a on mi jeździł po stópkach ;P Nie wiem, ale pumexu jakoś nigdy nie lubiłam

motylka napisał(a):A w ogóle jak często używacie tej tarki, czy też koniecznie codziennie?


Ja mniej więcej kilka razy na początku tak, żeby faktycznie oczyścić skórę stóp. Teraz jak tak patrze raz w tygodniu w zupełności wystarczy.

motylka napisał(a):Na razie traktuję stopy kremami na noc :) ale dajcie znać jeśli już wypróbowałyście tego sholla.


Dużo osób właśnie po użyciu tego Scholla smaruje jakimiś balsamami i w skarpety. Sama musze sprawdzić, bo dużo osób poleca takie zakończenie zabiegu ;)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Nasze stópki

Postprzez Hadassa » 16 lut 2014, o 12:22

Ale i tak mi się wydaje.. że jak ktos ma frezarkę to to już by było zbędnym wydatkiem...

Zdecydowanie taki zabieg powinnas zakończyć jakimś balsamem lub kremem ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Nasze stópki

Postprzez docha » 16 lut 2014, o 20:33

Chciałam najpierw zamówić z neta, ale w rosmannie jest akurat promocja, więc kupiłam tam, nie będę czekać na przesyłkę, zaraz przetestuję :D
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 491
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Nasze stópki

Postprzez rosiehw » 20 lut 2014, o 21:20

Ja mam straszny problem ze stopami bo dużo ćwiczę i mam non stop jakieś odcinki, ale ostatnio trafiłam na świetny krem z bielendy do usuwania nadmiernie zrogowaciałej skóry stóp i pięt, odcisków itp. nazywa sie Happy End, w takim pomarańczowym opakowaniu. Jeśli macie problem z naprawde twardą i nieładna skora to polecam, nie podraznia w ogole.
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Nasze stópki

Postprzez Anna_N » 21 lut 2014, o 13:34

Parafina na stopy jest dobra :]
Avatar użytkownika
Anna_N
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 14:27

Re: Nasze stópki

Postprzez misiapysia » 22 lut 2014, o 08:31

dziewczyny a powiedzcie mi czy ta elektryczna tarke mozna kupic w rosmanie czy tylko przez allegro? i z tego co zrozumialam wymienia sie tylko glowice do niej? a jak czesto i ile ona kosztuje? kurcze chyba warto w takie cos zainwestowac... :) czasem chodze na pedicure ale nie dosc ze kosztuje 50zl to roznicy wielkiej nie ma.. musze zaczac szczegolnie dbac o stopy bo mam kurzajke i juz nigdy wiecej nie chce miec tego cholerstwa na stopach!!! tez uzywam tego kremu z bielendy i jest ok. mam tez taki peeling z Avonu Foot Works Rough Skin Remover i tez bardzo polecam- super usuwa martwy naskorek i stopy sa gladkie, jedyny minus to intensywny dziwny zapach :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Nasze stópki

Postprzez 1mpresja » 22 lut 2014, o 14:44

rosiehw napisał(a):Ja mam straszny problem ze stopami bo dużo ćwiczę i mam non stop jakieś odcinki, ale ostatnio trafiłam na świetny krem z bielendy do usuwania nadmiernie zrogowaciałej skóry stóp i pięt, odcisków itp. nazywa sie Happy End, w takim pomarańczowym opakowaniu. Jeśli macie problem z naprawde twardą i nieładna skora to polecam, nie podraznia w ogole.



A jak z zapachem tego kremu? Daje radę?
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Nasze stópki

Postprzez rosiehw » 22 lut 2014, o 20:57

1mpresja napisał(a):
rosiehw napisał(a):Ja mam straszny problem ze stopami bo dużo ćwiczę i mam non stop jakieś odcinki, ale ostatnio trafiłam na świetny krem z bielendy do usuwania nadmiernie zrogowaciałej skóry stóp i pięt, odcisków itp. nazywa sie Happy End, w takim pomarańczowym opakowaniu. Jeśli macie problem z naprawde twardą i nieładna skora to polecam, nie podraznia w ogole.



A jak z zapachem tego kremu? Daje radę?


tak! właśnie bardzo ładnie pachnie, nie śmierdzi lekarstwem tylko ma przyjemny zapach. uwielbiam po prostu. zazwyczaj trafialam na śmierdzidła straszne. :/ ten z bielendy to cud doslownie
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Nasze stópki

Postprzez Karolcia93 » 23 lut 2014, o 20:40

Też już słyszałam, że ten preparat Happy End bielendy daje fajne efekty, zastanawiam się tylko ja często trzeba go stosować?
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Nasze stópki

Postprzez rosiehw » 1 mar 2014, o 00:27

Karolcia93 napisał(a):Też już słyszałam, że ten preparat Happy End bielendy daje fajne efekty, zastanawiam się tylko ja często trzeba go stosować?


to zalezy. krem mozesz codziennie, peeling raczej raz na jakis czas. ale bielendafaktycznie zrobila dobra te serie, sa tam jeszcze jakies produkty alenie pamietam dokladnie
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Nasze stópki

Postprzez a_gatka » 2 mar 2014, o 22:32

I w Rossmanie i w drogeriach. Wszędzie tam gdzie masz półki Scholl możesz się rozglądać, tak myślę.
a_gatka
 

Re: Nasze stópki

Postprzez KGoldenRose » 3 mar 2014, o 00:38

Dziewczyny, a czy zimą szalejecie z kolorami na paznokciach u stóp?
KGoldenRose
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 kwi 2012, o 17:14
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]