Nasze stópki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Nasze stópki

Postprzez a_gatka » 11 wrz 2013, o 15:21

Dziewczyny, dbacie o stópki? Co robicie, żeby były piękne i wypielęgnowane?
a_gatka
 

Re: Nasze stópki

Postprzez Hadassa » 11 wrz 2013, o 15:25

domowy pediciure ;)
pumeks do każdego mycia, do tego krem do stóp..
co jakiś czas peelind.. i ścieranie martwego naskórka....
może się w końcu dorobię frezarki i będzie łatwiej ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Nasze stópki

Postprzez Breaking » 11 wrz 2013, o 21:57

Dokładnie. Domowy pedicure. Ja stosuje również maści :)
Avatar użytkownika
Breaking
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 17:39

Re: Nasze stópki

Postprzez benita » 13 wrz 2013, o 22:42

Zgadzam się. Ścieranie, ścieranie, ścieranie (mam świetną dużą tarkę), kremowanie, kremowanie, kremowanie (używam kremu regenerującego do stóp Soraya, specjalnego do suchych pięt, które mają tendencje do grubienia i pekania) i nasmarowane stópki hop! w skarpetki na noc :D
benita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 22:39

Re: Nasze stópki

Postprzez Hadassa » 13 wrz 2013, o 22:48

ja teraz kupiłam z Shola, czy jak to się tam pisze....
akurat była promocja na niego..
jest rewelacyjny...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Nasze stópki

Postprzez a_gatka » 25 wrz 2013, o 14:18

A ja różności próbuję, ale nigdy do końca nie jestem zadowolona z efektu. Te wszystkie peelingi jakoś tak.. średnio działają, nie? Kayira - pomysł z frezarką jest cool
:happy
a_gatka
 

Re: Nasze stópki

Postprzez Hadassa » 25 wrz 2013, o 14:24

no jest ;) tylko jeszcze trzeba uważać by nie spiłować za mocno..

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Nasze stópki

Postprzez agawa » 25 wrz 2013, o 23:34

tarka do stóp, intensywnie nawilżający krem, sól od czasu do czasu do "wymoczenia" stóp i peeling. zazwyczaj wybieram kosmetyki przeznaczone bezpośrednio do pielęgnacji stóp, od dr Stopy lub Scholla
agawa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 22:36

Re: Nasze stópki

Postprzez Anna_N » 26 wrz 2013, o 15:05

broń boże nie używaj ścinarki do pięt mi się jeszcze gorsze po tym zrobiły :(
Avatar użytkownika
Anna_N
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 14:27

Re: Nasze stópki

Postprzez Hadassa » 26 wrz 2013, o 18:41

bo się nie ścina...
co najwyżej może zetrzeć, martwy naskórek...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Nasze stópki

Postprzez orientalna » 29 wrz 2013, o 18:44

Peelingi, moczenie, kremowanie, ścieranie naskórka. Niestety mam tendencje do brzydkich pięt, ale wyżej wymienione zabiegi pomagają mi w utrzymaniu mojej skóry w dobrym stanie. Muszę po prostu być systematyczna i pilnować się, a wszystko jest okej.

Ktoś pisał o firmie Scholl i podpisuję się pod tym - jest rewelacyjna.

Obrazek
orientalna
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 16:40
Lokalizacja: DE

Re: Nasze stópki

Postprzez kukilka » 6 paź 2013, o 16:28

W sumie mogłabym się podpisać pod większością wypowiedzi. Od siebie dorzucę sposób, jaki podpowiedziała mi kiedyś znajoma - moczenie nóg w płynie do płukania prania lub oleju (lekko podgrzany olej rzepakowy - nie gorący!) - oba sposoby sprawdziłam i działają :)
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Nasze stópki

Postprzez krysia19 » 18 paź 2013, o 16:36

Ja co jakiś czas robię porządny peeling stóp ;)
Używam poza tym mojego ulubionego kosmetyku : kremu do stóp z masłem shea L'Occitane ;) Uwielbiam w nim praktycznie wszystko. Począwszy od konsystencji po działanie - bardzo dobrze nawilża stópki. Są po nim delikatne i odpada konieczność używania pumeksu . Poza tym bardzo podoba mi się zapach - jest całkowicie inny niż u większości kosmetyków tego typu. Nie jest chemiczny ale delikatnie pachnie lawendą.
krysia19
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 14:07

Re: Nasze stópki

Postprzez Weronika34 » 20 paź 2013, o 13:14

Właśnie nasze stópki. Zasługują na taka sama uwagę jak nasza twarz, co do tego nie mam wątpliwości i zawsze bawi mnie ilość artykułów, która pojawiają się w prasie i w internecie wraz z nadejściem lata. Tak jakby trzeba było je pielęgnować tylko wtedy kiedy pokazujemy je w sandałkach, a jak schowamy je w kozaki, to niech tam sobie będą takie niezadbane, bo po co??? i tak ich nie widać :) :)
A więc dbajmy o te nasze stópki także zimą :) :). Zwłaszcza, że tak niewiele trzeba, żeby były eleganckie i zadbane.
Ja mam swój ulubiony regenerujący kremik do stóp Sorayi , który doskonale nawilża, wygładza i odżywia. Bardzo dobry dla osób, które maja problem ze zrogowaciałą skóra na piętach i z tendencją do tworzenia się takiej właśnie twardej skóry. Ja stosuje ten krem od ponad pół roku systematycznie i problem suchych piętek zupełnie nie istnieje. :kwiatek
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Weronika34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 paź 2013, o 12:56

Re: Nasze stópki

Postprzez malinka 61 » 20 paź 2013, o 22:48

Ja też mam problem ze stopami , wizyty u pedikiurzystki na krótko dają mi zadowolenie , miałam przeróżne tarki do stóp , kremy i problem brzydkich stóp powracał , zakupiłam sobie frezarkę , a w salonie kosmetycznym pani poinformowała mnie jak robić , dla mnie najlepszy krem do stóp to Gehwol med maść na spękane , szorstkie stopy . Pumeks jest niewskazany .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Nasze stópki

Postprzez a_gatka » 25 lis 2013, o 13:59

Dziewczyny a taką maskę Epilfeet któraś robiła? Koleżanka jest tak na nią nakręcona, że aż zaczęłam szukać opinii :D Dobre li to? Podobno takie jakby SPA domowe.
a_gatka
 

Re: Nasze stópki

Postprzez docha » 26 lis 2013, o 20:08

Dobre dobre, tylko na efekty musisz kilka dni poczekać. Działa to w taki sposób, że siedzisz godzinkę ze stopami w takich woreczkach, najlepiej jeszcze w skarpetach, a po kilku dniach skóra sama zaczyna się złuszczać, a pod nią pojawia nowa, zdrowa, mięciutka i różowiutka :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 491
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Nasze stópki

Postprzez a_gatka » 30 lis 2013, o 23:40

A gdzie można to kupić? Da się gdzieś poza siecią? Wiesz może co tam jest w składzie?
a_gatka
 

Re: Nasze stópki

Postprzez docha » 9 gru 2013, o 09:31

hmmm... ja kupuję w sieci, jak masę innych rzeczy, opłaca się, szczególnie teraz, bo mają promocję, 2 opakowania (dla pani i dla pana ;)) za 149 zł jeśli dobrze pamiętam. W składzie są enzymy i kwasy, które przenikają przez te suche i martwe warstwy skóry, powodując ich złuszczanie.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 491
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Nasze stópki

Postprzez LenaWie » 11 gru 2013, o 14:09

ja stosuje produktu z avonu a w szczegolnosci ten bialo fioletowy co wyglada jak masaeczka do wlosow fajny zapach i pamietam ze z tego jest nawet maseczka na stopki oraz oleje do moczenia stop
Avatar użytkownika
LenaWie
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 11 paź 2013, o 11:33

Re: Nasze stópki

Postprzez gohusia » 11 gru 2013, o 15:35

docha napisał(a):hmmm... ja kupuję w sieci, jak masę innych rzeczy, opłaca się, szczególnie teraz, bo mają promocję, 2 opakowania (dla pani i dla pana ;)) za 149 zł jeśli dobrze pamiętam. W składzie są enzymy i kwasy, które przenikają przez te suche i martwe warstwy skóry, powodując ich złuszczanie.


Gdzie taką promocję można dostać? Tylko gdzieś przez internet? ja mam straszne modzele na podbiciach i zrogowaciały naskórek.. muszę te stopy wreszcie doprowadzić do ładu.
gohusia
 

Re: Nasze stópki

Postprzez docha » 19 gru 2013, o 12:16

Na ich stronie masz: SPAM

Ostatnio edytowano 19 gru 2013, o 12:16 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę takie rzeczy wysyłać przez pw
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 491
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Nasze stópki

Postprzez a_gatka » 21 sty 2014, o 23:14

Dziewczyny, tak mi na rossnecie w oko wpadł ten elektroniczny pilnik do stóp Scholla. Ma któraś? Fajnie działa? Czuję się... zaciekawiona :roll:
a_gatka
 

Re: Nasze stópki

Postprzez Hadassa » 22 sty 2014, o 10:23

A wiesz że też wczoraj o nim pomyślałam ;)
jak reklama w tv leciała..
po ile on w ogóle ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Nasze stópki

Postprzez docha » 22 sty 2014, o 11:05

Też widziałam reklamę w tv, zainteresowało mnie to cudo. Przejdę się dziś do rossmanna i zobaczę, jeśli będzie wyglądał solidnie i nie zabije mnie ceną to kupię ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 491
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]