o co mu chodzi?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

o co mu chodzi?

Postprzez cziki24 » 21 kwi 2013, o 15:06

Witam, od jakiegoś czasu pracuję w pewnej firmie, tam poznałam chłopaka z którym od początku miałam dziwne relacje, z jednej striny mnie denerwował ale z drugiej niesamowicie przyciągał. Po pewnym czasie zaczęliśmy częściej do siebie przemawiać i on robił coś na wzór podrywania. Niby nic takiego ale ciężko mi było go rozgryźć a kiedy wydawało mi się, że już wiem o co mu chodzi on się dystansował, stał się obojętny, nawet przestawaliśmy żartować. Myślałam, że po prostu nie jestem w jego typie ale kiedy zaczęłam wygłupiać się z jego kuzynem, który też tam pracuje zrobił się dziwniejszy niż dotychczas. W ogóle na mnie nie patrzył a jak już to robił to w tym spojrzeniu była jakaś wrogość, złość, sama nie wiem. Następnego dnia kuzyn przestał ze mną żartować, odzywał się tylko wtedy kiedy musiał zaś ten drugi usiłował na nowo żartować itd. Kompletnie nie wiem o co mu chodzi a nie jestem osoba na tyle śmiałą by podejść i wprost zapytać więc za wszelkie sugestie będę bardzo wdzięczna. Dość chaotycznie to napisałam ale myślę, że będziecie wiedziały o co chodzi:) pozdrawiam.
cziki24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 kwi 2013, o 14:47

Re: o co mu chodzi?

Postprzez elzbieta45 » 21 kwi 2013, o 16:12

najlepiej własnie wprost by bylo sie zapytac
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: o co mu chodzi?

Postprzez cziki24 » 21 kwi 2013, o 16:31

wiem o tym ale ja naprawdę nie potrafię, nie jestem na tyle pewną siebie osobą...
cziki24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 kwi 2013, o 14:47

Re: o co mu chodzi?

Postprzez 456 » 21 kwi 2013, o 17:21

Jeśli masz odwagę z nim żartować to zdobądź się na kolejną i wspomnij mu, że czasem odnosisz dziwne wrażenie jakby był na Ciebie o coś zły lub nie chciał z Tobą rozmawiać. Nie musisz brnąć w rozmowę i zadawać mu setki pytań, wystarczy że mu napomkniesz i zobaczysz co on odpowie czy zmieni temat.
Z jego zachowania ciężko jest odczytać sygnały. Według mnie to -albo facetowi się podobasz tylko coś go blokuje, albo to taki typ człowieka, który lubi sobie pogrywać.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: o co mu chodzi?

Postprzez Hadassa » 21 kwi 2013, o 20:15

Dopóki się nie zapytasz, nie będziesz wiedzieć...
A taka "gra" może trwać w nieskończoność...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: o co mu chodzi?

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 21 kwi 2013, o 20:39

Może kuzyni robią sobie na złość? A Ty im obojgu się podobasz i dodatkowo zaostrzasz sytuację. Dziwne zachowanie nawiasem mówiąc, jeśli z Tobą żartuje i czujesz że mu się podobasz to czemu nagle staje się obojętny? A jakbyś w ogóle przestała z nim żartować, wygłupiać się itp jak myślisz? Jaka byłaby jego reakcja?

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: o co mu chodzi?

Postprzez cziki24 » 21 kwi 2013, o 21:40

zachowuje sie dokladnie tak jak on, skoro on sie zdystansowal to ja tez. juz kiedys taka sytuacja zaistniala(mowilam, ze od poczatku mamy dziwne relacje) on sie odzywal wtedy kiedy musial wiec ja tez pozniej zaczely sie nasze stosunki poprawiac do momentu kiedy mu cos znowu odbilo. jego kuzyn nie jest w moim typie i powiem szczerze robilam to z premedytacja zeby spr.jak zareaguje. wiem, ze tylko postawienie sprawy jasno rozwiazalo by te sprawe ale co zrobie jezeli on np.powie ze cos mi sie przewidzialo albo wymysli cos innego? pracujemy razem wiec nie moge sobie pozwolic na taka akcje...
cziki24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 kwi 2013, o 14:47

Re: o co mu chodzi?

Postprzez Hadassa » 21 kwi 2013, o 21:41

No to może po prostu przestaj zwracać na niego uwagę... i ograniczyć kontakt do czysto zawodowych..

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]