Oczyszczanie

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Oczyszczanie

Postprzez Theila » 2 cze 2016, o 11:23

Hadassa napisał(a):Wczoraj w empiku, wpadła mi w rękę ksiązka o oczyszczeniu ale kasza jaglaną.
wiem też że oczyszczająco działa dieta owocowo warzywna na kilka dni


Jaka to jest dieta oczyszczająca z kaszy jaglanej? Nigdy o tym nie słyszałam.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Oczyszczanie

Postprzez Carmen_ » 6 cze 2016, o 10:35

też stosowalam diete oczyszczajaca. niestety efekty nie sa powalajace. fakt, moze czuje sie troche lzejsza, ale tak, jak wspomniala kolezanka - mozna narzekac na wypadanie wlosow, ktore jakby nie patrzec - sa atrybutem kobiety. sama nie wiem, co lepsze - zbedne kilogramy czy lysina na glowie?:P

Pracuję w hurtowni ze zdrową żywnością http://BioIndygo.PL :girlactive (polecam super ceny!)
Dla osób z forum kod rabatowy "babskiesprawy5"
Carmen_
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:54

Re: Oczyszczanie

Postprzez Hadassa » 6 cze 2016, o 13:20

Theila napisał(a):
Hadassa napisał(a):Wczoraj w empiku, wpadła mi w rękę ksiązka o oczyszczeniu ale kasza jaglaną.
wiem też że oczyszczająco działa dieta owocowo warzywna na kilka dni


Jaka to jest dieta oczyszczająca z kaszy jaglanej? Nigdy o tym nie słyszałam.

Nie wiem dokladnie. Ale pamietam ze kiedys brat taty jadl kasze jaglana z warzywami na okraglo by oczyscic organizm. Zadzialalo
Tu pewnie trzeba by bylo poszukacm

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Oczyszczanie

Postprzez Detramax » 15 cze 2016, o 21:53

Osoby chcące oczyścić swój organizm, mogą zażywać suplementy diety, które zawierają pokrzywę. W skład tej rośliny wchodzą kwasy organiczne, jak i flawonoidy. Wykazuje lekkie działanie diuretyczne, co sprzyja wydalaniu zbędnych produktów przemiany materii.
Avatar użytkownika
Detramax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 kwi 2016, o 14:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oczyszczanie

Postprzez Jolanta » 21 cze 2016, o 12:26

Ja bym polecala raczej suplementy zawierające błonnik , ewentualnie siemię lniane.
Dobry skład ma Fibra Vitale czyli ziólka, która pije się z wodą. Jest to naturalna mieszanka : błonnik plus babka jakowata plus siemię lniane tak więc trzy składniki w jednym produkcie.

Świetne na jelita,na oczyszczanie no i w chudnięciu bo dzięki niemu można czuć sie bardziej najedzonym.
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: Oczyszczanie

Postprzez Bozena87 » 21 lip 2016, o 09:01

A robiłaś już kiedyś dietę oczyszczającą? Jeśli nie, to tydzień to zdecydowanie za dużo... Trzy dni wystarczą, ja na takim detoksie byłam w tamtym tygodniu. Przez trzy dni piłam jedynie specjalne soki warzywno-owocowe Curattio. Głodówki jako oczyszczenie totalnie odradzam, dzięki takim sokom cały czas miałam dostarczane do organizmu pokłady witamin no i zaspakajały mój głód, bo pić należy je tak około co 2-3 godziny. Po tych trzech dniach czułam się super, taka lekka... Dziś też czuję się lepiej niż przed detoksem, ale to już nie to samo cudowne uczucie co dzień, dwa po ;)
Bozena87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 mar 2016, o 14:47

Re: Oczyszczanie

Postprzez apart » 25 lip 2016, o 21:09

na innym temacie pisze o metodzie wycisakania soków w domu , odpowiednim sprzętem, jeżeli chodzi o oczyszcznie to uważam, że tqakie właśnie napoje są dobrym rozwiązaniem, dobrze oczyszcza jarmuż, buraki, imbir ,cytryna.
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Oczyszczanie

Postprzez groszkamagda » 26 sie 2016, o 15:33

Ja na oczyszczanie piję wode z cytryną i miodem. Dodatkowo biore suplement diety Be slim zielna kawa. bardzo mi pomaga w walce ze zbędnymi kilogramami i poprawia kondycje na treningu .
groszkamagda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 20 mar 2015, o 16:46

Re: Oczyszczanie

Postprzez Davidev88 » 12 wrz 2016, o 12:11

Dobre są na oczyszczanie ogórki kiszona,kapusta kiszona ale swoje nie te sklepu.Ewentualnie pewne źródło warzywniak.Buraki.Woda z cytryna.Pokrzywa-herbata.

Davidev88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 wrz 2016, o 11:57
Lokalizacja: Poznań, Polska

Re: Oczyszczanie

Postprzez michasia111 » 26 wrz 2016, o 21:35

CocoChanel napisał(a):ja mam skutek uboczny diety ... nadmierne wypadanie włosów. przeraża mnie to normalnie :(

Dużo Ci wypada? To dziwne, ja miałam wprost odwrotnie ! Od kiedy zwróciłam uwagę na to co jem i piję i przeszłam na zbilansowaną dietę, to moje samopoczucie, cera, paznokcie i włosy się poprawiły :)! I włosy które zostawały na szczotce już tak nie wypadają. Hmm, widocznie czegoś Ci brakuje ... A od kiedy jesteś na diecie i co jesz? Bo w sumie trochę też zależy od pH organizmu, ostatnio czytałam o tym artykuł i wkręciłam się w ten temat i staram się patrzeć na to co jem. No i co piję, np szukam wód które mają pH tak jak pH człowieka, jeżeli to się zgadza to właśnie wpływa pozytywnie na organizm, no i jest lepsze nawodnienie. Lubię Veroni Hydration, nooo i oczywiście woda z cytryną!
michasia111
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 wrz 2016, o 21:18

Re: Oczyszczanie

Postprzez Martuska25 » 26 wrz 2016, o 23:41

Ja piję sok naturalny z kapusty i sok z buraka.
Martuska25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 wrz 2016, o 23:23

Re: Oczyszczanie

Postprzez Perl » 21 kwi 2017, o 08:35

Ja również chciałam sobie zrobić taką dietę oczyszczającą. Zdarza mi się, ostatnio rzadziej, ale jednak, że wyskakują mi na brodzie takie straszne krosty, których nie da się praktycznie wycisnąć, bolą i pozostawiają blizny. Gdzieś czytałam, że takie krosty oznaczają problemy z nerkami lub z trawieniem. Kupiłam więc płatki pszenne, bo mają błonnik, ale są mega niesmaczne i przyznam, że unikam ich robiąc sobie śniadanie.
Polecicie mi jakąś dietę? A może któraś z was miała podobny problem i znalazła rozwiązanie? :(
Perl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 kwi 2017, o 08:03

Re: Oczyszczanie

Postprzez a_gatka » 21 kwi 2017, o 23:51

A robiłaś podstawowe badania? Może to kwestia uzupełnienia czegoś?
a_gatka
 

Re: Oczyszczanie

Postprzez mamapopsychologii » 23 kwi 2017, o 18:37

Drogie Dziewczyny, uważajcie na siebie, odchudzanie może czasem wymnąć się spod kontroli.
Polecam kanał na yt, nazywa się SPAM, wrzucają tam filmiki, w których tłumaczą różne rzeczy. O odchudzaniu też mają.
To ważne, żeby się sobie przyglądać
mamapopsychologii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 kwi 2017, o 17:43

Re: Oczyszczanie

Postprzez a_gatka » 24 kwi 2017, o 13:31

Wrzucenie hurtem 5 postów na ten temat, to chyba lekka przesada. Proszę tak nachalnie nie spamować.
a_gatka
 

Re: Oczyszczanie

Postprzez shella » 27 kwi 2017, o 16:50

Ja piję codziennie na czczo letnią wodę z cytryną - w nadziei, że chociaż trochę mnie oczyści :)

Ocena bezpieczeństwa kosmetyku: http://www.cosmetosafe.pl/
shella
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 26 lip 2016, o 19:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oczyszczanie

Postprzez Brabella » 31 maja 2017, o 12:40

Polecam zielone koktajle mieszające zielone warzywa typu szpinak, sałata lub jarmuż z owocami dla smaku. Znakomicie i łagodnie oczyszczają, a jednocześnie dostarczają mnóstwo odżywczych składników. Przed bardziej radykalnym oczyszczaniem z lewatywą i podobnymi bzdurami raczej bym przestrzegała. Z artykułów medycznych wynika, że taki sposób na oczyszczanie jest zbyt wyniszczający dla organizmu na dłuższą metę.
Brabella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 14:32

Re: Oczyszczanie

Postprzez a_gatka » 31 maja 2017, o 15:34

Kiedyś czytałam, że aktorki za tymi lewatywami szaleją. :D
a_gatka
 

Re: Oczyszczanie

Postprzez sora » 3 cze 2017, o 20:43

ja polecam kurację cytrynowa- pijesz sok z cytryny na czczo zaczynasz od połówki ,potem jedna, dwie, trzy i schodzisz znów do połówki tak 10 dni.warto pić również olej lniany

sora
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 cze 2017, o 17:27

Re: Oczyszczanie

Postprzez szamena » 5 cze 2017, o 15:57

kokoszanel napisał(a):ja mam skutek uboczny diety ... nadmierne wypadanie włosów. przeraża mnie to normalnie :(

boże masakra, ale to jakaś dieta "kupna" czy jakieś ziołolecznictwo?
szamena
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 cze 2017, o 15:45

Re: Oczyszczanie

Postprzez rusałka123 » 6 cze 2017, o 12:48

wszystko z głową dziewczyny, nie ma nic gorszego niż takie oczyszczające głodówki, lepiej po prostu na co dzień zdrowo się odżywiać i wprowadzić do codziennej diety takie wodę z cytryną z rana i herbaty funkcjonalne w ciągu dnia... Big-Active 4xSuper Slim wspomaga redukcję wody i detox, wprowadźcie do codziennej diety i pijcie regularnie, zamiast się katować jakimiś dietami oczyszczającymi. :)
rusałka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 maja 2017, o 14:28

Re: Oczyszczanie

Postprzez mela12 » 2 lip 2017, o 22:16

naprawdę nie ma co ślepo patrzeć na reklamy czy przykłady celebrytów. Oni to dopiero kombinują... Chyba jednak lepiej zaufać własnemu rozsądkowi, bo przecież po to go mamy ;p ja uwielbiam detoksy! Zwłaszcza koktajlowe. Sama w czerwcu skusiłam się na 5-dniowy na bazie koktajli. Dodatkowo często podczas takiego oczyszczania staram się wzmocnić pracę jelit przez dicopeg 10g dzięki temu metabolizm się nie buntuje i oczyszczanie przebiega sprawnie.
mela12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 14:34

Re: Oczyszczanie

Postprzez rusałka123 » 5 lip 2017, o 19:10

teraz mamy wakacje, sezon owocowo-warzywny w pełni, zamiast się katować jakąś dietą polecam po prostu jechać na tym co daje nam matka natura. + w moim przypadku bardzo pomagają herbaty funkcjonalne, na oczyszczanie najlepsza jest Big-Active 4xSuper Slim. powodzenia laski!
rusałka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 maja 2017, o 14:28

Re: Oczyszczanie

Postprzez malutkaa » 31 lip 2017, o 11:34

Oczyszczanie się przyda chyba większości z nas. Ja staram się 2-3 razy do roku oczyszczać swój organizm. Tak samo dieta żeby była zróżnicowana, trzeba o siebie dbać. Mojej znajomej dopadła jakiś czas temu opryszczka i długo z nią walczyła. Dobrze, że endvir jest teraz dobrze dostępny bo to jedyny lek, który naprawdę działa. Mam nadzieję, że ja się nigdy nią nie zarażę, ale chociaż będę znała odpowiedni lek na nią
malutkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 lip 2017, o 10:57

Re: Oczyszczanie

Postprzez fargo » 9 lis 2017, o 15:37

Ktoś tu pisał, że dieta musi być zawsze rozsądna - to prawda...bo można sobie naprawdę krzywdę zrobić.

fargo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 9 lis 2017, o 15:09
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]