odchudzanie a wyglad piersi

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez paniprofesor » 25 sty 2011, o 17:17

Witam :D mam pewien problem i szukam pomocy. ostatnio schudlam 12 kg w ciagu miesiaca... nie wiem jak to mozliwe,stres stres stres.. moje cialo wyglada teraz na "zasuszone" jednak najwiekszy problem jest z piersiami. przed schudnieciem nosilam miseczki c teraz a/b. piersi wygladaja okropnie,sa na nich widoczne roszstepy,skora wisi i nie sa juz jedrne, co moge zrobic by znow odzyskaly jedrnosc?? zimny prysznic i cwiczenia nie pomagaja:/ czytalam ze masaz piersi tez jest dobry jednak to tez nei poskutkowalo:9 moze jakies tanie kremy? dziekuje z gory za pomoc:*
paniprofesor
 

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez dzo » 7 mar 2011, o 20:56

12 kg w 1 miesiąc na dość dużo :?
Piersi to w dużej mierze tkanka tłuszczowa dlatego rozmiar ci spadł.
Na rozstępy to kremy już niestety nie pomogą, ewentualnie na jędrność, ale to też pewności nie ma.
dzo
 

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez Ossa » 8 mar 2011, o 12:41

hehe paniprofesor chyba już tu pisałaś o tym :P ja dalej zostaje przy swoim - żadne kremy czy masaże raczej nie pomogą, jedynie jakiś zabieg lub operacja :) pozdrawiam :)
Ossa
 

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez superpiekara » 8 mar 2011, o 16:15

nie zgadzam się ze tylko operacja pomoże na poprawę wyglądu piersi po odchudzaniu! można przecież wybrać się na tzw zabieg elektrostymulacji biustu, bardzo pomaga, choć efekty są widoczne dopiero po kilku zabiegach, no ale warto poczekać!
a po za tym już w trakcie odchudzania powinno się o tym pomyśleć i codziennie ćwiczyć mięśnie które odpowiedzialne są za utrzymanie piersi:) czyli naciskanie dłoni o dłoń (tylko że kilka dłuższych razy) :)
superpiekara
 

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez Ossa » 9 mar 2011, o 13:29

No przecie napisałam, że ZABIEG lub OPERACJA :P nie znam zabiegu, który opisałaś, więc nie wypowiem się czy dobry, czy nie. Ja się bardzo cieszę z efektów mojego zabiegu. Jest bardzo naturalny - przecież to mój tłuszczyk :) z tym ćwiczeniem masz rację, no ale mądry Polak po szkodzie... ;)
Ossa
 

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez wiosenka26 » 7 kwi 2011, o 12:49

Ja jednak nie stosowalabym tak restrykcyjnej diety. 12 kilo w miesiac, to duzo za duzo!!
wiosenka26
 

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez babyisback » 14 maja 2011, o 12:41

Ja na rozstępy na piersiach używam jakiegoś kremu, jest chłodzący, zauważyłam, że na te różowiutkie pręgi pomógł, możesz też spróbować. Ale ciężko walczyć z rozstępami. A na jędrność skóry zerknij tutaj: treść zmieniona prze moderatora Drogi produkt, a nuż okaże się skuteczny?

proszę nie spamować
babyisback
 

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez OnaUK87 » 14 wrz 2011, o 22:51

...

Używam tego od prawie 1,5 roku 2 razy dziennie i moje piersi nabrały jędrności i skóra się poprawiła. Oczywiście do tego ćwiczenia na piersi codziennie.


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
OnaUK87
 

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez [email protected] » 20 wrz 2011, o 09:59

A czy w ogóle jest taka mozliwosc zeby przy odchudzaniu i utracie wagi piersi nie zmalaly? jezeli chudniemy, to cale cialo piersi niestety tez, ale jezeli ktorejs z was udalo sie stracic na wadze a piersi pozostaly w tym samym rozmiarze to serdecznie gratuluje i prosze o rade:)
[email protected]
 

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez adele » 9 lis 2011, o 12:23

No właśnie ja bardzo dużo schudłam co za tym idzie moje piersi zrobiły sie malutkie. Rok temu trochę je powiększyłam w Centrum Malia i są bardzo ładne a przede wszystkim naturalnie wyglądają, co jest dla mnie bardzo bardzo ważne. Przekonuło mnie też to, że klinika jest chyba najstarszą w Polsce - od 40 lat działa :). Także jak by któraś z Was szukała porady to tylko tam :)
adele
 

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez kasiatg » 19 lis 2011, o 17:41

12 kg... wow, wow. Nasz organizm jest w stanie spalić (przy submaksymalnym treningu, b. mocnych treningach) maksymalnie 300g tłuszczu dziennie. To daje nam teoretycznie 9 kg miesięcznie. Praktycznie jest to niemożliwe, ponieważ nikt nie dałby rady przez okrągły miesiąc, codziennie spalać tego maksimum - 300g. Jeśli ktoś chudnie bardziej to oznacza, że traci nie tylko tłuszczu. Jeśli schudłaś aż 12 kg to oznacza że kilka kg straciłaś z wody i mięśni. Nic dziwnego, że wygląd Twoich piersi się zmienił. Brak wody zmniejsza elastyczność skóry, mięśni podobnie. Radze robić jakieś ćwiczenia na mięśnie klatki piersiowej i uzupełnić straconą wodę ;)
kasiatg
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 lis 2011, o 16:54

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez kotlinka » 22 sty 2012, o 12:55

o jej, jak dużo schudłaś. no ale jak widać za szybko to było i są opłakan skutki w formie piersi. Ja używałam kiedyś taki krem z rossmana w zielonym opakowaniu. Jeden taki jest to powinnaś znaleźć, powiem że pomagał nawet:)
kotlinka
 

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez babeczka » 2 mar 2012, o 15:01

Balsam,czy nawet ujędrniający krem nie zaszkodzi,ale niestety zbyt szybko się chciałaś odchudzic,dlatego Twoje piersi nagle stały się mniej jędrne.

Ostatnio edytowano 24 kwi 2012, o 11:24 przez babeczka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez aisoglam » 11 mar 2012, o 19:40

Przeczytałam gdzieś,że trzeba spać w staniku.W ogóle dobry biustonosz to podstawa.
Po porodzie schudłam kilkanaście kilogramów i byłam załamana stanem swoich piersi.Ale pocieszcie się ,że proces jest odwracalny tylko długotrwały.
aisoglam
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 14:30

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez eiger » 29 mar 2012, o 18:18

odchudzając trzeba mieć na uwadze, że bez ćwiczeń nasze piersi będą zanikać, tkanka się kurczy
eiger
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 mar 2012, o 17:39

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez tiya » 30 mar 2012, o 15:35

z moich doświadczeń wynika, że piersi można przywrócić do stanu poprzedniej jędrności nawet po takim dość sporym odchudzeniu się, ale faktem jest że wymaga to ogromu czasu, kwestia paru a nawet parunastu miesięcy, bo skóra musi się ponownie "ściągnąć". Co pomaga? Na pewno masaże, na pewno niektóre kremy (obawiam się jednak, że nie te najtańsze, za to z bardzo tanich kosmetyków mogę polecić olejki z olejkiem rycynowym na czele) na pewno perfekcyjnie dobrany biustonosz i ćwiczenia, bo ćwiczenia na mięśnie wspomagające ujędrniają praktycznie wszystko :-), moją ulubioną bazą wiedzy w temacie pielęgnacji biuściuku jest m.in.......ta strona. Zabiegi są może i kuszące, ale to zbyt duże ryzyko (moim zdaniem)


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

bywam w:NuviaLab
tiya
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 mar 2012, o 12:22

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez babeczka » 24 kwi 2012, o 11:29

Oczywiście,ćwiczenia, balsamy dużo pewnie dadzą,ale może lepiej byłoby chociaż odrobinkę przytyć,wtedy poczujesz się dużo lepiej. Wiadomo,że jeśli spadamy nagle ze swojej wagi, spada każda część naszego ciała.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez jaagnieszka » 22 maja 2012, o 11:14

Dwanaście kilo w miesiąc to faktycznie bardzo dużo. Uważaj na efekt jo-jo. A co do piersi to ćwicz, jedz produkty białkowe (aby odbudować utraconą tkankę mięśniową, ale nie przesadzaj bo obciążysz nerki)i po prostu dobrze się odżywiaj. Koniecznie ćwicz. dobrze robią natryski naprzemienne z ciepłej i zimnej wody.
jaagnieszka
 

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez Kleo » 24 maja 2012, o 21:28

Przede wszystkim ćwicz teraz, jest parę ćwiczeń, które pomogą na lepszy wygląd piersi.
Np.:
1. Damskie pompki. Klęknij na podłodze i podeprzyj się rękami, jeśli masz wrażliwe kolana, podłóż sobie pod nie gąbkę, kocyk, ręcznik. Ręce ułóż na wygodnej dla siebie szerokości. Uginaj powoli tak, abyś piersiami dotknęła podłoża, następnie wyprostuj ręce. Pamiętaj, aby ćwiczenia wykonywać w jednym tempie. Zrób 3 - 4 serie po 8 - 10 powtórzeń.
2. Dociskanie dłoni. Stań wyprostowana w swobodnym rozkroku, tak by było ci wygodnie. Złącz przed sobą dłonie na wysokości klatki piersiowej. Pamiętaj, aby ramiona były ułożone poziomo do tułowia. Weź głęboki wdech i przez kilka sekund uciskaj równomiernie dłonie. Rób to z całej siły, nie bój się. Wypuść powietrze i rozluźnij ręce. Ćwiczenie wykonuj w 3 seriach po 6 powtórzeń.
3. Wymachy z szarfą. Wyprostuj się i stań w rozkroku, tak by nogi były poza linią tułowia. Przygotuj sobie wcześniej szarfę albo sznurek, przeciągnij je za plecami i trzymaj w dłoniach na wysokości piersi. Długość szarfy/sznurka powinna być taka, aby w łokciach mieć kąt prosty. Łokcie przyciągnij do ciała i trzymaj je tam, a rękami wykonuj wymachy na boki. Zrób 3 serie po 10 - 12 powtórzeń.

znalazłam kiedyś te ćwiczenia, robiłam chyba ze dwa miesiące i trochę mi cycki poszły w górę.
Kleo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 maja 2012, o 21:15

Re: odchudzanie a wyglad piersi

Postprzez Iwona Waleczko » 22 maja 2013, o 17:06

Masaż daje poprawę ale musisz go robić regularnie i codziennie, jeden nie wystarczy. Do tego ćwicz mięśnie klatki piersiowej to te mięśnie wypchną piersi do przodu nawet o 2-3 cm. Ale to też trochę potrwa nie ma nic od razu :)

Iwona Waleczko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22 maja 2013, o 16:55
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]