odchudzanie tabletkami = rozmowa

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

odchudzanie tabletkami = rozmowa

Postprzez milazawsze » 30 lis 2012, o 21:35

hej, jakiś czas temu zakupiłam Tabletki ze strony.
foreverslim.pl

tabletki kosztowały około 200 zł 60 tabletek gdzie po używaniu ich w ciągu kilku tygodni możemy zgubić sporo kilo które sa nam nie potrzebne.

korzystam 1 tydzień czuje zmiany w organizmie, mam więcej mocy, sił witalnych.
Apetyt taki sam, jednak pije więcej wody jakoś nie odczuwam skutków ubocznych. Czyli jak by wszystko było okey. Tabletki są ziołowe, mają wszystko co powinniśmy dawać dla organizmu.

możecie poczytać sobie na stronie. Chciałam poznać opinię waszą, czy korzystaliście z takiej kuracji, jak dokładnie to wykonywać, jak zgubić kilka kilo, czy coś podobnego.
Dlatego że kupiłam sporo tabletek mam zamiar je wszystkie wykorzystać.
milazawsze
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:28

Re: odchudzanie tabletkami = rozmowa

Postprzez agnieszkazzz » 1 gru 2012, o 15:30

tabletki jakie podałaś, są kupowane przez moje koleżanki.
Wiem że działają, w jakim stiopniu nie wiem. Ale ważne że to nie placeboo. Myślę że jeżeli są na bazie ziół czy czegoś podobnego powinny ci pomóc, zchudnąć.
Nie każda z nas wie jak stosować ja zawsze potwarzam jak ma ci pomóc pomoże. Nie dla każdej one przychodzą tak jak powinny, nie każda schudnie po nich. Dlatego takie temty to norma.

polecam do tego.

czyli bierzesz.
Slim forever - kupione ze strony slimorder.com jak się nie mylę.
Kompleks witamin - allegro, doz.pl czy zwykły market
rzeńszeń - z olimpu

sporo wody, i trening powinno pomóc.
agnieszkazzz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:20

Re: odchudzanie tabletkami = rozmowa

Postprzez milazawsze » 2 gru 2012, o 15:32

no właśnie. Chce zrzucić około 20 kg przez rok, nie wiem czy się uda.
Korzystam z tabletek foreverSlim - i jakoś to idzie, nie wiem. Nie długo wchodzę na wagę wtedy się dowiem ile zgubiłam kilo.

mam nadzieję że się to jakoś uda i będę szczęśliwa ;D
milazawsze
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:28

Re: odchudzanie tabletkami = rozmowa

Postprzez olenkaa » 3 gru 2012, o 02:17

tabletki? ja bym uważała... można sobie bałaganu narobić

Ludzie walczą, aby żyć, a nie, by obiektyw voigtlander popełniać samobójstwa.
olenkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 02:12

Re: odchudzanie tabletkami = rozmowa

Postprzez milazawsze » 3 gru 2012, o 23:05

Rozumiem wasze zdanie. Jednak temat założyłam po to żeby poznać waszą opinię a nie żeby napisać wam że oooo kupiłam sobie tabletki, chce poznać waszą lepszą opinię.
Znacie się lepiej niż ja, wiem o tym bo wszystkie tropy o odpowiedz na pytanie czy foreverslim pomoże mi prowadziły na waszą stronę.

dlatego nie szukałam nigdzie indziej tylko tutaj, idą święta i zobaczę jak podzie jedzenie i działanie tabletek.
Każda z nas wie że może to się nie udać, ale postanowiłam wejśc na wagę.
spadło mi około 4 kg przez 2 tygodnie. Może bym miała więcej, ale nie trzymałam się trochę instrukcji.

za dużo zjadałam i omijałam dawki. Ale teraz systematycznie biorę
milazawsze
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:28

Re: odchudzanie tabletkami = rozmowa

Postprzez Natalia Sabała » 12 gru 2012, o 18:11

milazawsze napisał(a):Rozumiem wasze zdanie. Jednak temat założyłam po to żeby poznać waszą opinię a nie żeby napisać wam że oooo kupiłam sobie tabletki, chce poznać waszą lepszą opinię.
Znacie się lepiej niż ja, wiem o tym bo wszystkie tropy o odpowiedz na pytanie czy foreverslim pomoże mi prowadziły na waszą stronę.

dlatego nie szukałam nigdzie indziej tylko tutaj, idą święta i zobaczę jak podzie jedzenie i działanie tabletek.
Każda z nas wie że może to się nie udać, ale postanowiłam wejśc na wagę.
spadło mi około 4 kg przez 2 tygodnie. Może bym miała więcej, ale nie trzymałam się trochę instrukcji.

za dużo zjadałam i omijałam dawki. Ale teraz systematycznie biorę





Na siłownie lub salę fitness... :angrywife Wszystkie nadprogramowe kilogramy znikną.

Natalia Sabała
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 17:35

Re: odchudzanie tabletkami = rozmowa

Postprzez milazawsze » 17 gru 2012, o 20:00

Fitness ? bardzo ciekawe zajęcie kocham fitness, ostatnio dostaliśmy nowy sprzęt w siłowni naszej ;) nasz producent tak go nazywamy daje nam spore możliwości i nie tylko ;)
fajny i spoko, wczoraj wieczorem jak co miesiąc spotykamy się żeby pochwalić się swoimi nawykami i co udało się osiągną.
straciłam dobre parę kilo, i zauważyłam jedną rzecz to że tam zmiana diet to nie ważne.
Moje koleżanki pewnie to czytają a jak nie to spoko, kupiły sobie tabletki na spalanie tłuszczu i taki śmieszny pas neoprenowy.

oczywiście pytały jak działa mój specyfik powiedziałam że foreverslim działa jak na razie okey, ale zastanawia mnie to co to jest ?
wiecie coś na temat tego pasa ? jak on działa >?
milazawsze
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników