Odżywianie paznokci

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez n4tasha » 23 lip 2013, o 11:24

polecam odżywkę do paznokci z Avonu Nail experts strong results :)
n4tasha
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 16:47

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez gabriela494 » 23 lip 2013, o 12:09

dziewczyna23 napisał(a):odżywka eveline 8w1 :) utwardza i wzmacnia paznokieć :)



albo zniszczy je do końca :/ używałam i okazalo się, że mam alergie na jakiś tam składnik, miałam tragiczne paznokcie przez jakieś pół roku

Tylko mnie nazywa kochaniem ,to mój teren pod jego ubraniem.
gabriela494
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 kwi 2013, o 22:39

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Sharlot » 23 lip 2013, o 13:54

Ja uzywam odzywki z eveline 8 w 1 i chwale ja sobie, chociaz nie wszystkim ona pomaga.
Sharlot
 

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez guacamole » 30 lip 2013, o 11:55

Mi żadne pilniki szklane, oliwy z cytryną i witaminy nie pomogły. A tych kartkołomnych metod próbowałam długo. Trudno, jedyna sprawdzona metoda w moim wypadku to słynna "odżywka" z trującym formaldehydem. Używam pod lakier, gdy paznokie znów zaczynają marudzić nakładam przez kilka dni tylko ją. I w końcu jakoś wyglądają.

Avatar użytkownika
guacamole
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 11:34

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez qazz » 30 lip 2013, o 15:26

odżywka eveline 8w1 i Avonu Nail experts, jedno i drugie rozwiązanie jest dobre

qazz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 15:15

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez agawa » 31 lip 2013, o 22:09

ja stosuję zazwyczaj odzywki wzmacniające od Eveline - niby tanie, ale u mnie dosyć szybko widac efekty. oprócz tego biorę Skrzypovitę, a na co dzień kremuję ręce kremem do rąk z olejkiem rycynowym hand CARE od FLOSLEKu.
agawa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 22:36

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez apollo » 6 sie 2013, o 15:57

Dobra odżywka i święty spokój, przynajmniej po jakimś czasie. Oczywiste, że nic nie przychodzi z dnia na dzień, ale po czasie zmiany nadchodzą. Pamiętajcie, że paznokcie niszczyłyście długo, więc odbudowa też musi potrwać. Co do samej odżywki - testujcie new nails, ona daje radę!
apollo
 

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Sharlot » 8 sie 2013, o 21:10

oczywiscie trzeba tez zapewnic sobie w witaminy od srodka, ktore potrzebne sa dla wzmocnienia struktury paznokci.
Sharlot
 

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez weronika1983 » 9 sie 2013, o 13:34

zdecydowanie polecam Ci odzywki nail tek jeśli nie stosowałaś to zastanów się nad dwiema albo xtra albo intensive therapy II ja stosowałam obie i w sumie faktycznie xtra jest trochę silniejsza ale tak na codzień intensive jest wystarczająca. Ja stale kupuje w jednym sklepie SPAM to pewne źródło tych odzywek i tez ceny maja bardzo fajne

Ostatnio edytowano 21 sie 2013, o 11:23 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

http://www.nocanka.pl najlepsze kosmetyki
Avatar użytkownika
weronika1983
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 lip 2013, o 11:25

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez apollo » 21 sie 2013, o 11:12

Czytaj temat - u mnie efekty dała odżywka new nails, ale stosowana systematycznie. Mogę nawet powiedzieć, że te efekty były powyżej oczekiwań, bo paznokcie wyglądają normalnie pomimo wielu starć z żelami, tipsami itp ;/
apollo
 

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez puki » 25 lut 2014, o 09:14

Avona odżywki nigdy nie działają. Nie raz stosowałam rożnego rodzaju na różne problemy i zawsze wolałam iść i kupić Gala który nie jednokrotnie uratował mnie z trudnej sytuacji

puki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 paź 2012, o 20:02

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez glamour » 25 lut 2014, o 16:49

Avon faktycznie jest słaby i drogi :/ Ja jednak przekonałam się do odżywki keratynowej, właśnie Gala. W aptece do kupienia za kilka złotych. Taką terapię należy powtarzać raz na 3-4 miesiące, a paznokcie będą cały czas piękne i zdrowe
glamour
 

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez rosiehw » 1 mar 2014, o 00:19

glamour napisał(a):Avon faktycznie jest słaby i drogi :/ Ja jednak przekonałam się do odżywki keratynowej, właśnie Gala. W aptece do kupienia za kilka złotych. Taką terapię należy powtarzać raz na 3-4 miesiące, a paznokcie będą cały czas piękne i zdrowe


a ile trwa taka terapia? ja mam taki problem ze zapominam o malowani paznokci odzywka
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez dżoana » 26 maja 2014, o 21:35

Kochane ja pije teraz koktajl z pietruszki i jabłka i działa cuda na włosy i na paznokcie! :o polecam! a na same pazury stosuję oliwę z oliwek na noc i maluję sally hansen którą kupilam na promo ostatnio, odżywka miracle cośtam. Aż jestem zdumiona, bo rok temu nie miałam prawie w ogóle pazurów
Avatar użytkownika
dżoana
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 01:37

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez L... » 27 maja 2014, o 14:11

puki napisał(a):Avona odżywki nigdy nie działają. Nie raz stosowałam rożnego rodzaju na różne problemy i zawsze wolałam iść i kupić Gala który nie jednokrotnie uratował mnie z trudnej sytuacji

zgadzam sie niestety :?
L...
 

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez L... » 27 maja 2014, o 14:11

nic lepiej nie odzywi paznokci niz olejowanie :)
L...
 

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez dziewczyna_szamana » 28 maja 2014, o 21:28

dżoana napisał(a):Kochane ja pije teraz koktajl z pietruszki i jabłka i działa cuda na włosy i na paznokcie! :o polecam! a na same pazury stosuję oliwę z oliwek na noc i maluję sally hansen którą kupilam na promo ostatnio, odżywka miracle cośtam. Aż jestem zdumiona, bo rok temu nie miałam prawie w ogóle pazurów


właśnie, jeśli chcecie sally hansen to od jutra promo w hebe
SPAM

Ostatnio edytowano 29 maja 2014, o 09:05 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: o promocjach mamy inny temat

Co złego to nie ja! Ole!

;D
dziewczyna_szamana
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 18:48

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Madlen » 28 maja 2014, o 22:57

Mam bardzo łamliwe paznokcie, do tego bardzo się rozdwajały..
To zakupiłam utwardzacz marki WIBO, ale był beznadziejny, bo schodził płatami po dniu lub dwóch..

Następnie kupiłam odżywkę firmy JOKO z serii "odżywki szybkiego reagowania- ekspresowe wzmocnienie" i naprawdę nie dość, że działa to jeszcze bardzo wydajna, jestem bardzo zadowolona, bo nim paznokcie mi urosły- zdążyły się połamać na nowo ale teraz jest dużo lepiej, także naprawdę polecam.. z tej serii pozytywnymi opiniami cieszy się też aktywna kuracja.
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Karolcia93 » 29 maja 2014, o 00:40

LadyJ napisał(a):nic lepiej nie odzywi paznokci niz olejowanie :)


A jakiego olejku używasz do paznokci? Ktoś niżej wpsomniał o oliwie z oliwek ale nie wiem czy to o to chodzi. Po prostu wciera się taki olejek i już?
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Hadassa » 29 maja 2014, o 09:06

tak, wciera się najlepiej ciepłą oliwe z oliwek, albo olejek rycynowy ;) jak widać dobry na wsystko

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Carina » 29 maja 2014, o 09:57

Madlen napisał(a):Mam bardzo łamliwe paznokcie, do tego bardzo się rozdwajały..
To zakupiłam utwardzacz marki WIBO, ale był beznadziejny, bo schodził płatami po dniu lub dwóch..

Następnie kupiłam odżywkę firmy JOKO z serii "odżywki szybkiego reagowania- ekspresowe wzmocnienie" i naprawdę nie dość, że działa to jeszcze bardzo wydajna, jestem bardzo zadowolona, bo nim paznokcie mi urosły- zdążyły się połamać na nowo ale teraz jest dużo lepiej, także naprawdę polecam.. z tej serii pozytywnymi opiniami cieszy się też aktywna kuracja.


Ale jak odstawilas to nie wrocilo na nowo lamanie i rozdwajanie?
Ja zauwazylam, ze dopoki stosuje odzywki itp to jest ok.A jak tylko odstawie, to po dwoch tygodniach juz sie zaczyna...
i chyba bd musiala do lekarza isc zeby to sprawdzic.Czy problem nie tkwi w czyms innym...Bo tak chyba nie powinno byc :_

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Madlen » 29 maja 2014, o 10:56

tak, wróciło dlatego stosuję odżywkę cały czas :)
może to też niedobór witamin albo jakichś mikro czy makro elementów.. nie wiem..
Może rzeczywiście lekarz by coś poradził..
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Carina » 29 maja 2014, o 11:17

a moze to tez dzialac tak ma.Ze jak stosujesz to sa efekty i tak trzeba caly czas.Firmy w ten sposob maja niekonczacy sie zysk :)

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Hadassa » 29 maja 2014, o 11:35

Ale wieszość odżywek działa jak się stosuje, po odstawieniu, po jakimś czasie problem wraca

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Madlen » 30 maja 2014, o 12:42

Dokładnie, natomiast nie jest to jakieś strasznie uciążliwe- przynajmniej dla mnie- żeby tę odżywkę stosować cały czas..
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google Adsense [Bot]