okulary

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

okulary

Postprzez kika75 » 6 sie 2010, o 16:41

dyrberg-kern na bardzo fajne sportowe lub bardziej eleganckie okulary ja z tej firmy mam juz dwie pary,ale pytanie moje jest takie na co wy zwracacie uwagę kupując okulary cena ,jakośc,marka a może moda,???????
kika75
 

Re: okulary

Postprzez Bielizna-Anna » 7 wrz 2010, o 14:00

Ja raczej patrze na trendy w sezonie. Kupuje to co w danym sezonie jest modne;)
Bielizna-Anna
 

Re: okulary

Postprzez dzo » 20 cze 2011, o 19:57

no przede wszystkim muszą pasować do mojej twarzy co jest logiczne 8-) 8-) :ugeek: :geek:
dzo
 

Re: okulary

Postprzez gosik » 22 cze 2011, o 22:00

Jak z ubraniami...troche moda a reszta...by pasowaly do twarzy i ladnie komponowaly z kolorem oczu i fryzura.Okularki nosze od...28lat.
gosik
 

Re: okulary

Postprzez dzo » 23 cze 2011, o 14:22

gosik napisał(a):Jak z ubraniami...troche moda a reszta...by pasowaly do twarzy i ladnie komponowaly z kolorem oczu i fryzura.Okularki nosze od...28lat.


BTW jak to jest z wada wzroku ? czy ona rzeczywiście w jakimś wieku już się zatrzymuje ?? czy cały czas się pogłębia ?
dzo
 

Re: okulary

Postprzez witaminka » 7 lip 2011, o 16:11

Wczoraj oglądałam piękne okulary :)) Ale cena mnie .. zabiła.. zawał na miejscu.. 1129 zł co prawda D&G Ale myślałam że to będzie granica 600 zł a nie 2 razy tyle :/ Zostanę przy swoich za 169 zł :)) I takie mi wystarczą :D
witaminka
 

Re: okulary

Postprzez Japaneczka » 11 lip 2011, o 21:14

Ja zwracam uwagę na cenę w stosunku do jakości. Markowy znaczek nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Wolę fundnąć coś dziecku niż paradować w markowych okularach... choć może kiedyś jak się dorobię zainwestuję w okulary z wyższej półki. Teraz muszą wystarczyć mi okulary, które kupiłam ostatnio nad morzem od jednego z nadmorskich sprzedawców.
Japaneczka
 

Re: okulary

Postprzez dione » 25 lip 2011, o 14:48

Ja mam naprawdę spore problemy ze znalezieniem okularów, które by mi pasowały. Rok temu znalazłam idealne, ale niestety mi się połamały, także w tym sezonie poszukiwania zaczęły się od początku.
dione
 

Re: okulary

Postprzez Big-Brands.pl » 2 wrz 2011, o 11:39

Okulary to bardzo ważny dodatek na słoneczne dni i tutaj kieruje się ich jakością. Nie kupuje podróbek z targu za 20zł,ponieważ wiem że i tak długo nie wytrzymają. Marka odgrywa ważną rolę.
Big-Brands.pl
 

Re: okulary

Postprzez aura » 9 wrz 2011, o 16:42

Ja jakoś w ogóle nie przepadam za okularami przeciwsłonecznymi i nakładam je jedynie jak jadę samochodem, także jakoś nie przykładam specjalnej uwagi do tego jakie one są. Ważne, żeby chroniły przed słońcem.
aura
 

Re: okulary

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 13 wrz 2011, o 10:32

Okulary przeciwsłoneczne to znakomita ochrona dla naszych oczu,nie wyobrażam sobie wyjścia na dwór bez nich jeżeli świeci słońce. Tylko męczymy oczy i nic więcej. A poza tm okulary dodają nam uroku.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: okulary

Postprzez anioł12345 » 15 lis 2011, o 14:32

ja noszę okulary korekcyjne i broń boże nie patrzę na modę jak wymieniam oprawki , patrzę czy mi pasują i na cenę




treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: okulary

Postprzez E-lejdis » 2 gru 2011, o 11:52

Korekcyjne a przeciwsłoneczne to spora różnica,miejmy to na uwadze. A czy oprawki maja tutaj jakieś znaczenie? Moim zdaniem absolutnie nie.
E-lejdis
 

Re: okulary

Postprzez ferzana » 16 gru 2011, o 23:54

od kilku lat niezmiennie ta sama marka czyli Valentino dosc popularna we Wloszech
ferzana
 

Re: okulary

Postprzez no.nie.wiem » 17 gru 2011, o 10:12

W sumie to niewiadomo o jakich okularach mówimy... :) przeciwsłonecznych czy korekcyjnych bo Wasze posty są różne.
Ja o korekcyjnych :)
Noszę okulary firmy Osiris i jestem bardzo zadowolona. Maja fajny wybór od sportowych po eleganckie. Ja kupiłam jedne i drugie. I oprócz tego szkła kontaktowe noszę bo denerwowało mnie, że jak chcę zrobić coś co wymaga ściągnięcia okularów to Gów...o widzę :D
no.nie.wiem
 

Re: okulary

Postprzez Czarnowłosa<3 » 17 gru 2011, o 18:17

Cena, trendy, kolor, jakość. Warto jednak zwrócić uwagę jak Ty się w nich czujesz :P
Czarnowłosa<3
 

Re: okulary

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 2 sty 2012, o 20:21

Zgadza się,to w zasadzie najważniejsza sprawa,czyli to jak my czujemy się w danych okularach. Szkoda,że mało kto zwraca na to uwagę.liczy się właśnie moda i styl,co jest moim zdaniem błędem.
Sklep.Sambora_pl
 

Okulary jakie wybrać?

Postprzez annadomini » 25 kwi 2012, o 15:52

Witajcie w końcu jakieś normalne forum, mam nadzieje, że dłużej tutaj zabawie..

Okularki jakie znalazłam to:
1. Obrazek
2. Obrazek
3. Obrazek

Najbardziej podobają mi się nr 3 jednak ta cena :( Okulary potrzebuje na wycieczkę, doradźcie muszą być różowe może jakieś inne znajdziecie, :serca

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
annadomini
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 kwi 2012, o 15:45

Re: Okulary jakie wybrać?

Postprzez mycha25 » 25 kwi 2012, o 16:29

Mi się podobają 2 i 3 chociaż te drugie chyba bardziej ale cena jak na przeciwsłoneczne to jednak trochę wysoka.No ale wiadomo,od projektanta ;)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: okulary

Postprzez AnnA250 » 25 kwi 2012, o 18:29

Witam

A co myślicie o nowej kolekcji okularów słonecznych i korekcyjnych marki Ray-Ban czy kultowy model AVIATOR pasuje wszystkim. Kupiłam ostatnio na.......za 449zł i mam nadzieje że będę wyglądać świetnie.


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
AnnA250
 

Re: okulary

Postprzez Lumena » 6 cze 2012, o 14:24

Poszukaj tutaj: http://lestyle.pl/category.php?id_category=565 Jest kilka różowych :) Choć ja np. wolę w odcieniu brązu. Ale jak to mówią są gusta i guściki :)
Lumena
 

Re: okulary

Postprzez mastylla » 7 lip 2012, o 22:55

Mój M ostatnio sprawił mi na urodziny Ray Bany... Model Jackie Ohh No powiem Wam... bez porównania ze "zwykłymi". Cene troche zaporowa ale na żonie sie nie oszczędza ;)

http://perelkowy-swiat.ptaknet.pl/ - blog o kosmetykach i nie tylko. Zapraszam.
mastylla
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 lip 2012, o 00:22

Re: okulary

Postprzez ekstraszpilki » 29 lip 2012, o 12:54

oczywiście, że stosunek jakości do ceny. Mogą być drogie, ale jak widać, że jakość jest słaba to nie dam się zwieść. A czasem zdarzają się tanie i dobre, więc nie martwię się, że nie są "markowe" tylko je po prostu kupuję.

Avatar użytkownika
ekstraszpilki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 13:52

Re: okulary

Postprzez natka1234 » 22 wrz 2012, o 21:38

Ja zwracam uwagę najpierw na modę a potem na firmę i cenę .

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: okulary

Postprzez WiolaB » 26 wrz 2012, o 21:41

Ja kupiłam sobie Ray Ban i jestem bardzo zadowolona. Większy wydatek, ale bezpieczeństwo dla oczu większe... a i zadowolenie: MEGA!!! :)
WiolaB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 19:36
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]