onaa

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: onaa

Postprzez mycha25 » 16 sie 2012, o 22:46

Niestety nigdy nie wiadomo czym nas życie zaskoczy :?

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: onaa

Postprzez nina19 » 16 sie 2012, o 22:49

No.
Ale są i dobre i złe niespodzianki życiowe : ) >
Na nasze szczęście ; ) .
nina19
 

Re: onaa

Postprzez damian3510i » 16 sie 2012, o 22:51

heh..co powiecie na tego smsa od niej ?
damian3510i
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 11:21

Re: onaa

Postprzez nina19 » 16 sie 2012, o 22:53

No widać, że na prawdę Cię skreśliła.
Ale ty masz prawo rządać wyjaśnień.
Powiedz jej, że nie można tak po prostu kogoś olać. Niech Ci to wyjaśni.
nina19
 

Re: onaa

Postprzez damian3510i » 16 sie 2012, o 22:55

i teraz jest wogóle sens czekać do tego września?
damian3510i
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 11:21

Re: onaa

Postprzez nina19 » 16 sie 2012, o 22:58

Może jest, może nie. Ale jeśli ona Ci tego nie wyjaśni, to będziesz żył w niepewności.
nina19
 

Re: onaa

Postprzez damian3510i » 16 sie 2012, o 23:01

Sam nie wiem czy nie wolałbym żyć tej niepewności...być może moje uczucie do września osłabnie,może nawet wygaśnie..
damian3510i
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 11:21

Re: onaa

Postprzez damian3510i » 16 sie 2012, o 23:07

dobra dziewczyny..spokojnej nocy wam życzę i mam nadzieję,że Tinuviel to jakoś wszystko jutro podsumuje;) pa wam;)
damian3510i
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 11:21

Re: onaa

Postprzez Tinuviel » 16 sie 2012, o 23:50

Moim zdaniem niepotrzebnie napisałeś jej tego smsa... :/ Nic dobrego z tego nie wynikło, tak jak podejrzewałam... Trzeba było jej dać czas i dopiero we wrześniu z nią pogadać. Możliwe, że teraz wszystko już przekreśliłeś swoim pochopnym zachowaniem... :-( Nie dałeś jej tego oddechu i czasu. Wolałeś naciskać. A z tego nigdy nic dobrego nie wyjdzie. W tym wypadku daj już sobie spokój i w ogóle się z nią nie kontaktuj...

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: onaa

Postprzez mycha25 » 17 sie 2012, o 06:48

Moim zdaniem nie ma sensu jej pytać o przyczyny rozstania i dopraszać się o to.No bo po co?Z tym smsem też mogłeś już dać spokój bo to i tak wygląda jakbyś za nią latał.Daj już teraz luz i się więcej do niej nie odzywaj,poczekaj do września i wtedy pomyślimy dalej :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: onaa

Postprzez damian3510i » 17 sie 2012, o 08:28

Czyli nie ma sensu czekać do września już ?
damian3510i
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 11:21

Re: onaa

Postprzez mycha25 » 17 sie 2012, o 09:12

To już Twoja decyzja czy Ty dalej w tym wrześniu będziesz o nią walczył czy nie.Na resztę wakacji po prostu odpuść i nie odzywaj się do niej w żaden sposób.Musisz zobaczyć jaka będzie jej reakcja na to.Jeżeli sama się już odzywać nie będzie itd to chyba raczej nie będziesz miał już na co liczyć...No ale to się okaże.Póki co to zajmij się sobą :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: onaa

Postprzez Tinuviel » 17 sie 2012, o 09:15

mycha25 napisał(a):To już Twoja decyzja czy Ty dalej w tym wrześniu będziesz o nią walczył czy nie.Na resztę wakacji po prostu odpuść i nie odzywaj się do niej w żaden sposób.Musisz zobaczyć jaka będzie jej reakcja na to.Jeżeli sama się już odzywać nie będzie itd to chyba raczej nie będziesz miał już na co liczyć...No ale to się okaże.Póki co to zajmij się sobą :)


Zgadzam się ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: onaa

Postprzez nina19 » 17 sie 2012, o 11:19

Jak dla mnie to bardzo złudne szanse.
Przecież napisała wprost, że Ciebie nie chce, nawet jeżeli ona potrzebuje czasu, to nie daje jej powodu by Cię tak traktować.
Gdyby chciała to przemyśleć, to powiedziałaby Ci łagodnie, żebyś dał jej czas, a ona najwyraźniej Cię zbywa.
A to pytanie się dlaczego to zrobiła, nie jest natręctwem, tylko ludzką rzeczą, bo masz prawo wiedzieć.
Nie możesz nad nią tak nadskakiwać, robić wszystko i dać się owinąć wokół palca.
Przecież sam napisałeś, że było wam dobrze, więc nie widzę innego powodu rozstania, jak tylko ten, że się jej znudziłeś.
Jeżeli by jej zależało, to by nie napisała " ułóż sobie życie beze mnie " .

Dziewczyny powiedzcie na co on ma jej dać czas?
Przecież najwyraźniej ona już wcześniej podjęła taką decyzję, bo sama mówiła że już wcześniej czuła, że go nie kocha.
Poza tym w tym związku nie zaszła zdrada, nie było żadnych kryzysów, poważnych kłutni, nie było nieporozumień, więc na co jej ten czas. Nie rozumiem.
nina19
 

Re: onaa

Postprzez damian3510i » 17 sie 2012, o 17:50

Czyli wg. was szans już nie ma żadnych,tak?
damian3510i
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 11:21

Re: onaa

Postprzez damian3510i » 17 sie 2012, o 18:05

Znajomy mi poradził,zebym spróbował wzbudzić w niej zazdrośc pisząć smsy do jej najlepszej koleżanki,parę razy z nią zatańczył (wszystko na jej oczach itp;) jednocześnie informując przyjaciółk w jakim celu to bym robił;) co w na to ?
damian3510i
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 11:21

Re: onaa

Postprzez Masjaa » 17 sie 2012, o 18:11

Jak dla mnie to dziecinada... nic na siłę. nie szkoda Ci czasu i energii na takie zabawy....
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: onaa

Postprzez damian3510i » 17 sie 2012, o 19:10

może i dziecinada ale jak przyniesie nie liczy się sposób tylko efekt a jeżeli przyniesie ten efekt to mam czas i energie:)
damian3510i
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 11:21

Re: onaa

Postprzez ania » 17 sie 2012, o 19:30

a mówią że to kobiety kombinują i krecą motaja intrygują itp....a tu prosze ....;)
najlepszym sposobem jest zapomniec o niej i życ własnym zyciem....totalna olewka skutkuje rowniez i na kobiety ...ale nie zawsze ;)
Avatar użytkownika
ania
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 6 maja 2012, o 18:22

Re: onaa

Postprzez Masjaa » 17 sie 2012, o 19:33

No Twoja sprawa, wszystkie chwyty dozwolone:) swoją drogą ciekawe co za "przyjaciółki" zgodzą się na udział w takich podchodach...
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: onaa

Postprzez Tinuviel » 17 sie 2012, o 21:49

Wiesz, z życia wiem, że różnie może być. Tak jak wspominałam - może być tak, że faktycznie nie chce już z Tobą być. Ale kto wie. Dziewczyna ma dopiero 16 lat, może jej zależy, ale chce nim zmanipulować by o nią zabiegał. Każdy jest inny, i nie wiadomo co jej siedzi w głowie. Ale jeżeli da jej czas to może zrozumieć, że nie da się nim tak łatwo manipulować i ze strachu przed utratą przyzna się do swoich uczuć... Dlatego właśnie z tego powodu może jej dać czas.

Ale to tylko spekulacje. Jak dla mnie, sytuacja raczej wygląda kiepsko. Jeżeli jest poważną dziewczyną i nie rzuca słów na wiatr, to najprawdopodobniej nie chce już być w tym związku...

Póki co się wstrzymaj i sam z siebie się nie odzywaj. Już i tak dużo zrobiłeś...

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: onaa

Postprzez Tinuviel » 17 sie 2012, o 22:05

Co do tego wzbudzania zazdrości... Lepiej sobie z tym daruj, bo tylko może Ci to o wiele bardziej zaszkodzić. Myślę, że już prędzej zadziała na nią właśnie to, że nie będziesz się do niej odzywał. Jednak bardzo wiele kobiet tak ma, że jak mężczyzna przestaje się starać to one zaczynają ;-) Tak jak już ktoś wspomniał wyżej - to dziecinada takie zachowanie. Ja bym takiego faceta kopnęła w dupę. Skoro ma chęć flirtować z inną to wara ode mnie ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: onaa

Postprzez Masjaa » 18 sie 2012, o 11:07

Tinuviel napisał(a):Co do tego wzbudzania zazdrości... Lepiej sobie z tym daruj, bo tylko może Ci to o wiele bardziej zaszkodzić. Myślę, że już prędzej zadziała na nią właśnie to, że nie będziesz się do niej odzywał. Jednak bardzo wiele kobiet tak ma, że jak mężczyzna przestaje się starać to one zaczynają ;-) Tak jak już ktoś wspomniał wyżej - to dziecinada takie zachowanie. Ja bym takiego faceta kopnęła w dupę. Skoro ma chęć flirtować z inną to wara ode mnie ;-)



Otóż to :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: onaa

Postprzez mycha25 » 19 sie 2012, o 11:38

A to pytanie się dlaczego to zrobiła, nie jest natręctwem, tylko ludzką rzeczą, bo masz prawo wiedzieć.

Ale przecież ona mu już powiedziała że go nie kocha po prostu więc to jest chyba powód jej zerwania...

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: onaa

Postprzez nina19 » 19 sie 2012, o 11:49

Kocha się przez cały czas. Więc albo ona się nim bawiła, albo on się jej znudzi, albo ma kogoś innego. Bo nie można przestać kochac, tym bardziej bez powodu. Po prostu się jej znudził wg. mnie. Więc prawdy mu nie powiedziała.
nina19
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]