Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez dzo » 26 lip 2012, o 21:51

mycha25 napisał(a):No wydaje mi się że to powinno być najważniejsze.


dokładnie ;)

Bo co Ci z tego, że znajdziesz dziewicę jak będzie niedojebana umysłowo czy pod względem charakteru ?

Sama szparka to nie wszystko 8-) :lol:
dzo
 

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Masjaa » 27 lip 2012, o 14:09

"niedojebana umysłowo".... ale słownictwo.....
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez dzo » 27 lip 2012, o 22:33

Masjaa napisał(a):"niedojebana umysłowo".... ale słownictwo.....


potoczne ;) ;) ;)

ale o co chodzi ? :lol: :lol:
dzo
 

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Masjaa » 28 lip 2012, o 12:33

potoczne chyba na podwórku.... trochę taktu jeśli już poruszasz temat osób opóźnionych umysłowo....
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez dzo » 28 lip 2012, o 13:52

ja nigdzie nie napisałam, że osoba niedojebana umysłowo = osoba "opóźniona umysłowo"

nie myl pojęć i nie wmawiaj mi niczego ;)
dzo
 

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Masjaa » 29 lip 2012, o 16:30

ojojoj moderatorka jak zwykle ,,miła i uprzejma " haha
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez dzo » 29 lip 2012, o 16:40

no to ba :twisted: :twisted:
dzo
 

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Tinuviel » 30 lip 2012, o 18:28

dzo napisał(a):ja nigdzie nie napisałam, że osoba niedojebana umysłowo = osoba "opóźniona umysłowo"

nie myl pojęć i nie wmawiaj mi niczego ;)


No wiesz, ale wcale się nie dziwię, bo tak to się właśnie odbiera. Jednak "niedojebana umysłowo" ma dość konkretne znaczenie.
Zauważyłam, że w niektórych wątkach jest dość nerwowa rozmowa właśnie przez Twoje komentarze...

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez dzo » 30 lip 2012, o 18:30

Tinuviel napisał(a):Zauważyłam, że w niektórych wątkach jest dość nerwowa rozmowa właśnie przez Twoje komentarze...


inaczej byłoby nudno ;) ;)
dzo
 

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Masjaa » 30 lip 2012, o 18:50

Nerwowe to lekko powiedziane :) Droga moderatorko chyba powinno być wręcz odwrotnie. "Celem moderacji jest zapewnienie, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji ..." A Ty czasem wręcz chamsko opowiadasz i wdajesz się w jakieś pyskówki... nie wiem co masz na celu :) powodzenia w moderowaniu hahahahahaha
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez dzo » 30 lip 2012, o 21:48

Masjaa napisał(a):Nerwowe to lekko powiedziane :) Droga moderatorko chyba powinno być wręcz odwrotnie. "Celem moderacji jest zapewnienie, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji ..." A Ty czasem wręcz chamsko opowiadasz i wdajesz się w jakieś pyskówki... nie wiem co masz na celu :) powodzenia w moderowaniu hahahahahaha


a ten cytat to niby skąd ?? :lol: :lol: :lol: z kątowni ? :lol: :lol: :lol: :lol:
dzo
 

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Masjaa » 30 lip 2012, o 22:18

kątownia... hmmm ... kolejne śmieszne słówko w Twoim słowniczku :) gratuluję znajomości internetu i przepisów w nim obowiązujących.
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez dzo » 31 lip 2012, o 21:41

również gratuluję znajomości praw internetu ;)

całus :kiss1 :sex1



:diabel
dzo
 

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez nina19 » 7 sie 2012, o 23:13

Nie, to nie jest dziwne i doskonale Cie rozumiem.
Ja mam podobnie. Co prawda, nie podczas samego seksu, ale zaraz po nim.
Robi mi się przykro, że mój ukochany mógł kiedyś dotykać kogoś tak jak mnie i wtedy zastanawiam się czy on ją kochał tak jak mnie, czy sprawiało mu to przyjemność taką jak ze mną jest itp.
To po prostu zazdrość, na którą nie mamy wpływu i myślę, że psycholog tu nie pomoże.
Musimy się z tym pogodzić, bo to jest ludzkie, ale też powinniśmy się cieszyć, że nasz partner wybrał właśnie nas ; ) .
nina19
 

Re: Pierwszy raz tylko z dziewicą.

Postprzez Sylwcia » 7 lut 2013, o 20:07

Mnie dziwi , że jeśli jesteście ze sobą od 2lat i nie uprawiacie seksu to ona nie ma jakiś podejrzeń....Bo mnie osobiście by zastanawiało czemu mój facet nie chce się ze mną kochać.

"Szanuj Słowa Każde Może być Twoim Ostatnim "
Avatar użytkownika
Sylwcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 lut 2013, o 01:47
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Apeka17, Bing [Bot], Samborka22