Pokój dziecięcy -wasze opinie

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez Raziel » 13 gru 2012, o 14:26

Teraz istnieje tyle pięknych stylizacji, że aż nie wiadomo, na co się zdecydować. Pomyśleć, że kiedyś człowiek cieszył się z tego, co miał. Teraz dzieciaki wybrzydzają, jak tylko mogą. Znajoma ma bzika na punkcie swojego dzieciaka i kupowała ostatnio coś podobnego do tego - Obrazek
Ile kobiet, tyle pomysłów na urządzenie pokoju dziecięcego (dopóki same dzieci nie mają jeszcze na tyle rozumu, żeby samemu sobie wybierać).
Raziel
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 gru 2012, o 12:05

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez vicky0019 » 5 lut 2013, o 22:01

Ja mojej córeczce kupiłam meblościankę do pokoju. Ściany wytapetowane w podobny koła jak na zdjęciu kilka postów wyżej, efekt naprawdę cudowny. Meblościanka wybrana kolorystycznie pod koła i pasująca dla dziewczynki, więc myślę, że urządzanie pokoju wyszło mi naprawdę dobrze.

Ostatnio edytowano 19 lis 2013, o 18:52 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez ania82 » 6 lut 2013, o 10:37

ja przy urządzaniu pokoiku mojej księżniczki inspirowałam się artykułami dostępnymi na mebledladziecka.com.pl - ostatecznie i tak wszystko tam zamówiłam, bo nie mogłam się oprzeć tym pięknym mebelkom, które na żywo prezentują się jeszcze lepiej
ania82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 15:19

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez cykoria » 15 lut 2013, o 12:03

Uważam, że pokój dziecięcy należy do pomieszczeń, w których wykonywanych jest wiele czynności. Tutaj dzieci bawią się, odrabiają lekcje, śpią. Bardzo ważne jest również oświetlenie do pokoju dziecięcego a więc Obrazek
lampy sufitowe, kinkiety, oczka sufitowe, które zapewnią odpowiednie oświetlenie przestrzeni do zabawy jak również bezpieczny sen naszych pociech.
cykoria
 

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez sabcia56 » 16 lut 2013, o 00:49

Oprócz dobrze dobranych mebli oraz kolorystyki pomieszczenia warto zainwestowac w ciekawe oświetlenie. Zawsze ożywi wnętrze no i idealnie pasuje dla małej księżniczki:)
sabcia56
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 23:39

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez Alek » 19 lut 2013, o 19:15

matiasek21 napisał(a):W sumie ja pisałam o miękkich nakładkach na ścianę, żeby dziecko nie uderzyło się o twardy blok, żeby się nie opierało o zimny mur :-)

ooo ja ostatnio zajmuje się tym domem (gotowanie i przemeblowaniem). Kupiłem nawet meble do pokoi zestaw hubert. Żona jescze nie widziała. Jakos tak zwala wszystko na mnie. Ale źle na tym nie wychodzimy.
Alek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 19:06

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez BarbaraLas » 20 lut 2013, o 18:47

sabcia56 napisał(a):Oprócz dobrze dobranych mebli oraz kolorystyki pomieszczenia warto zainwestowac w ciekawe oświetlenie. Jak dla mnie zamontować można dziecku coś w tym stylu zawsze ożywi wnętrze no i idealnie pasuje dla małej księżniczki:)

Mi się nie bardzo podoba... Nie zrobiłabym tego dzieckiu;)
BarbaraLas
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 10:44

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez BarbaraLas » 20 lut 2013, o 18:48

Ale za to meble są spoko;)
BarbaraLas
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 10:44

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez Amaretto » 4 mar 2013, o 20:01

Ja w ostatnim czasie remontowałam pokój mojego syna i zamówiłam meble w sklepie internetowym.
Dokładnie takie: :)
Obrazek

Wybierałam razem z synkiem i dlatego tak mu się podobają. Myślę, że warto włączyć dziecko do wystroju swojego pokoju. Żeby się tam dobrze czuło :)
Amaretto
 

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez krokusss » 23 mar 2013, o 14:19

Może jakieś nietypowe, modne ostatnio dodatki z lekkiej kartonu np. domek z tektury, czy pojazd do samodzielnego pomalowania. Wiem z doświadczenia, że dzieci naprawdę lubią takie zabawki. Raczej trzeba poszukać w internecie. Zobacz ofertę np. Tektoory, mam nadzieję że się spodoba.
Avatar użytkownika
krokusss
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 15:09

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez Zorka » 25 mar 2013, o 11:56

Te mebelki ze zdjęcia fajne :). Ja mam poodbne ale zrobione w domu, tzn, meble kupowane w ikei, a zielone dodatki, to tapeta samoprzylepna :) - okleina.
Zorka
 

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez lawendaa » 24 kwi 2013, o 14:23

Pomysł z tablicą korkowa bardzo mi się spodobał. Pokój mojej córki jest już wyposażony w meble - nawet w biurko choć córeczka ma dopiero 3,5roku. Wstrzymywałam sie do tej pory z sama dekoracją ścian oprócz niezbednych półek na tony pluszaków. Myślałam ostatnio o dużych plakatach w antyramach - typu minnie i hello kitty bo te postaci lubi ale chyba powieszę taka korkową tablicę. Czy pinezki dla 3,5 latki są nadal niebezpieczne? Sama nie wiem. Tablica korkowa wydaje mi się ciekawsza niz magnetyczna. Poza tym moja córka lubi kleić i malować może nawet razem ozdobiłybyśmy jej ramę. Drewno przecież łatwo pomalować
lawendaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 09:16

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez kasiak33 » 2 maja 2013, o 16:11

Witaj!
Jeśli chodzi o wybór mebli dziecięcych obecnie na rynku znajdziesz na prawdę mnóstwo bardzo ciekawych propozycji! Nie piszesz nic ile Twoja córeczka ma lat, ani jak duży jest pokój, a przede wszystkim jakie są na to fundusze, gdyż właściwie od tego zależy "na ile można sobie pozwolić" :)
Osobiście jestem za bardzo praktycznymi rozwiązaniami typu: mebla do pokoju dziecięcego kupować takie, aby mogły służyć i małemu uczniowi! Jeśli zatem Twoja córka jest w wieku szkolnym proponuję kolekcję Flip:
http://www.twojemeble.pl/flip_forte,pro ... e8208.html
To ostatnio bardzo modne, jasne kolory, które będzie można dodatkowo rozweselić jakimiś dodatkami! Noi jest to kolekcja Mebli Forte, które oprócz bardzo dobrej ceny są bryłami bardzo łatwymi w montażu! Na prawdę polecam!
kasiak33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 maja 2013, o 15:30

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez aneta23 » 17 maja 2013, o 12:37

Ja kompletnie nie wiedziałam w jakim stylu urządzić pokój córki, dlatego zleciłam to zadanie firmie ......... Pierwsza rozmowa wstępna była bezpłatna. Pani Anna zlecenie wykonała świetnie. Pokój córki wygląda jak pokój prawdziwej księżniczki :) Pomysł projektantki są bardzo nowatorskie, ale i praktyczne. Zresztą sami możecie się przekonać i zobaczyć efekty jej pracy na firmowej stronie............Polecam, osobom, które nie są dobre w urządzaniu wnętrz (jak ja :) ) do skorzystania z takich usług.



treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
aneta23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24 paź 2011, o 21:51

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez lulumiranda » 24 maja 2013, o 10:45

Jak myślicie które z tych krzeseł najlepiej będzie pasowało dla 15 latki do biurka? Nie chce ona krzesła obracanego na kółkach, tylko takie tradycyjne. Chce to będzie miała :)

Ostatnio edytowano 24 maja 2013, o 11:02 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez Hadassa » 24 maja 2013, o 11:02

ano jedno, większość jest stołowych
może po prostu pozwolisz dzicku wybrać, a potem wkleisz ZDJECIE tego nad którym się zatsanawiasz
funkcja [img] na pewno ułatwi nam oglądanie...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez Patka88 » 31 maja 2013, o 15:48

Nie wiem czy któraś z Pań słyszała o meblach marki Baggi, podaje linka bo można podgladnąć fajne rozwiązania dla maluszków i nastolatków. Ja kupiłam z tej firmy klika elementów z kolekcji Konie, są naprawdę piękne a przy tym takie klasyczne. :D
Patka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 maja 2013, o 15:33

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez Amaretto » 5 cze 2013, o 14:44

A ja w ostatnim czasie zamówiłam w sieci naklejki na szyby dla córci. Wybierałyśmy razem wzór i bardzo ładnie się prezentuje ;) Można łatwo zmienić wnętrze małym kosztem.
Amaretto
 

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez posterka » 5 cze 2013, o 16:03

Ja również postawiłam na sklep internetowy ;) W sieci jest o wiele większy wybór a i można natrafić na fajne promocje.
Sama zamawiałam w sklepie. Zależało mi na mebelkach dziecięcych w ciepłych kolorach które jednak posłużyłyby dziecku przez lata - również wtedy kiedy będzie nastolatkiem i w sumie tylko tam takie znalazłam.
Zdecydowałam się na ten komplet: Moim zdaniem fajny - córce również się podoba.
Obrazek
posterka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:26

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez tusia25 » 11 lip 2013, o 23:05

ja w pokoiku mojego malca mam naklejki misie, niestety byly tylko w jednym kolorze wiec po prostu je pomalowalam farbami olejnymi, teraz maja roozne kolory, a maluch jak go przewijam podziwia widoki:)) oprócz tego mam też taką matę interaktywną z chicco. Naprawde jak ktos chce to mozna zrobic swietny pokoik i to za nieduze pieniadze.:)
tusia25
 

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez Kolaboracja » 12 lip 2013, o 21:35

Wszystko kwestia gustu, ale ja stawiam raczej na jedno kolorowe mebelki i kolorowe dodatki, wiem sama po sobie, że będąc dzieckiem meble jednokolorowe dłużej miały swój żywot niż u dzieci które miały kolorowe, np. meble w kolorze sosny nadadzą się i dla nastolatka, a takie kolorowe?już niekoniecznie, a dodatki typu zabawki, firanki, zawsze można zmienić łatwiej;]
Kolaboracja
 

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez sialala » 15 lip 2013, o 10:48

Ten jest prześliczny spam
No i właśnie raczej jednokolorowy, kolor ścian można przecież dobierać dowolnie, a mebelki są uniwersalne. To łóżeczko można później przerobić na tapczanik jak dziecko podrośnie.

Ostatnio edytowano 8 wrz 2013, o 12:00 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę wklejać zdjęcia zamiast podawać link do sklepu :)
sialala
 

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez Kolaboracja » 15 lip 2013, o 23:10

super te mebelki, ścianami i dodatkami można zrobić nastrój a mebelki dla mnie ekstra
Kolaboracja
 

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez tusia25 » 17 lip 2013, o 14:32

meble naprawde rewelacja, a jesli chodzi o sciany to ja polecam naklejki;)
tusia25
 

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez Kolaboracja » 17 lip 2013, o 20:57

Można wyciągnąć klimat pokoiku właśnie przez takie dodatki
Kolaboracja
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników