Pomocy !!!

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Pomocy !!!

Postprzez Nieszczęśliwa » 6 lis 2011, o 19:35

Mam przyjaciela z którym sypiam, wiem że jest to nie w porządku, ale obydwoje tego chcemy. Choć w tym tkwi problem. On spotyka się z jakąś kobietą, nie są jeszcze razem ale wszystko na to wskazuje :( Jakis czas temu wszystko szło w dobrym kierunku, że my będziemy razem. Niestety tak się nie stało dlatego, że on szuka starszej kobiety ode mnie do związku ( on ma 23 lata, a ja 19) tylko nie wiem po cholerę pisał i mówił do mnie takie czułe słówka ;/. Bardzo mi go brakuje, tych nocy spędzonych razem, spacerów. Teraz ona ma więcej jego niż ja. Widujemy się tylko po to aby się, że tak powiem "bzyknąć", lecz ja nie chcę się tylko z nim kochać, chcę czegoś więcej ponieważ czuję do niego taką więź, ale nie umiem określić jej. Powiedzcie mi co mogę zrobić aby zwrócił na mnie uwagę ?? I co mogę zrobić żeby był o mnie zazdrosny ??
Z góry dziękuje :)
Nieszczęśliwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 lis 2011, o 19:31

Re: Pomocy !!!

Postprzez oOosylwiaoOo » 6 lis 2011, o 21:07

Hmm próbowałaś powiedzieć mu prawdę? czyli to co do niego czujesz?? Że nie jest Ci obojętny itp. ?
Możliwe, że w tym tkwi problem?
oOosylwiaoOo
 

Re: Pomocy !!!

Postprzez Nieszczęśliwa » 6 lis 2011, o 21:43

oOosylwiaoOo napisał(a):Hmm próbowałaś powiedzieć mu prawdę? czyli to co do niego czujesz?? Że nie jest Ci obojętny itp. ?
Możliwe, że w tym tkwi problem?



Nie mówiłam mu, ponieważ obawiam się że ta przyjaźń skończy się tak szybko jak się zaczeła.
Nieszczęśliwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 lis 2011, o 19:31

Re: Pomocy !!!

Postprzez dzo » 6 lis 2011, o 23:11

to skoro tak się ma szybko skończyć to może to nie jest jednak przyjaźń ;)
dzo
 

Re: Pomocy !!!

Postprzez Nieszczęśliwa » 7 lis 2011, o 19:24

dzo napisał(a):to skoro tak się ma szybko skończyć to może to nie jest jednak przyjaźń ;)



To jest przyjaźń jestem o tym przekonana na 100 % :)
Nieszczęśliwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 lis 2011, o 19:31

Re: Pomocy !!!

Postprzez dzo » 7 lis 2011, o 20:52

to powiedz mu prawdę i zobaczysz jak zareaguje ;)
dzo
 

Re: Pomocy !!!

Postprzez Luśka » 8 lis 2011, o 11:25

przyjaciel z którym sypiam...hmmm....mi to raczej wygląda na to, że chłopak znalazł sobie laskę którą o każdej porze dnia i nocy może bzyknąć, że jest na jego zawołanie, a on w ogóle nie poczuwa się do obowiązku bycia z tą osobą...
to nie jest przyjaźń, to jest czyste oszukiwanie kogoś!!! skoro wiesz, że gdybyś mu powiedziała, że go kochasz, a on by odszedł, to logiczne jest, że jemu zależy tylko na seksie z Tobą, a nie na przyjaźni ani tym bardziej miłości!
Luśka
 

Re: Pomocy !!!

Postprzez Joanna28142 » 16 lis 2011, o 20:02

Przyjazn z facetem jest tak dlugo przyjaznia jak dlugo jedna ze stron czegos nie poczuje...On traktowal cie jak "przyjaciolke" a ty sie po prostu zakochalas...I moim zdaniem daj mu to do zrozumienia albo po prostu powiedz zanim zacznie byc szczesliwy z ta druga...Bo teraz masz jeszcze szanse bycia z nim ale jak zacznie byc szczesliwy z inna to przestanie sie z toba spotykac nawet na seks. Kochana, powiedz mu co czujesz a jesli jest ciebie wart to wyslucha i podejmie decyzje ze zostajecie TYLKO przyjaciolmi(bez seksu) albo jestescie para.
Joanna28142
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 15 lis 2011, o 22:59

Re: Pomocy !!!

Postprzez Arturowa :) » 16 kwi 2012, o 20:40

Gdybyś była pewna, że to jest przyjaźń nie obawiałabyś się mu o tym powiedzieć.. Zastanów się czy wasza przyjaźń znaczy dla niego tyle samo co dla Ciebie. Myślę, ze najlepiej byłoby gdybyś mu powiedziała o swoich uczuciach, jeśli odejdzie to oznacza, że jest niedojrzały i że Cię po prostu wykorzystywał. Jeśli uważa się za Twojego przyjaciela to powinien zwracć uwagę na Twoje uczucia.

A swoją drogą.. Ciężko jest mi nazywać przyjaźnią to co was łączy.. W tym wypadku chyba najlepszym rozwiazaniem będzie szczera rozmowa ;)

Trzymam za Ciebie kciuki ;) :P

" Nie nazywaj moich marzeń szaleństwem
jeśli sam, oprócz szarej rzeczywistości
nie masz nic więcej. "
Arturowa :)
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 22:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]