Pomysły na śniadania.

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

Pomysły na śniadania.

Postprzez Panna_M » 8 sie 2009, o 09:28

Piszmy tutaj nasze pomysły na śniadania. Bo właśnie od tego zaczynamy dzień (nie zawsze, wiadomo o co chodzi). No ale śniadanie to podstwawa, więc aby mieć dobry dzień, należy zjeść dobre śniadanko.

Ja uwielbiam tosty w wykonaniu mojego chłopaka. Chleb tostowy + szynka + plasterek sera+ toster = mniam :)
Panna_M
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez Luśka » 8 sie 2009, o 16:59

hmmmm..ja lubię jogurcik z musli i z otrębami :) dla mnie smaczne a przy okazji bardzo wspomaga przemianę materii:)
Luśka
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez meredith » 10 sie 2009, o 23:28

Dziś na śniadanko płatki Nesvita z jabłkiem i cynamonem (czy jakoś tak) i sok pomarńczowy :)
meredith
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez evka » 11 sie 2009, o 20:46

Ja to przewaznie platki fitnes z zimnym mlekiem nie lubie cieplego chyba ze zima z miodem a na kolacje to samo choc czasem mi sie nie udaje bo dzis np zjadlam kanapke chlebka razowego z pomidorem i na pół ukiszonymi ogurkami pychotka :happy
evka
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez meredith » 11 sie 2009, o 22:34

evka, na kolacje jadłam to samo :happy jednak co rodzina to rodzina he he :D
meredith
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez evka » 12 sie 2009, o 10:58

:happy hihihihiihih :lol:
evka
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez puma.31 » 21 wrz 2009, o 12:23

Śniadanko hm na pewno musli z mlekiem mogą to tego być rodzynki a jak mam ciężki dzień i dużo energii będę musiała spalić to dodaje jeszcze banana. Czasami robię pastę rybną na kanapki bo przecież rybki trzeba jeść (makrela, jajko na twardo, szczypiorek, ogórek konserwowy i troszkę majonezu wymieszać pychotka) a w weekend uwielbiam jajecznice z kurkami na masełku z pomidorkiem i bazylią lub oregano a na sam koniec można dodać sera żółtego mniam
puma.31
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez evka » 23 wrz 2009, o 12:08

A ja dzis platki fitness wciaglam ;)
evka
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez lexie » 26 lis 2009, o 15:28

Moje śniadania zwykle ograniczają się do kanapek, także mało finezyjne
lexie
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez Ekstrawagandzka » 30 lis 2009, o 19:06

Mało finezyjnie - ale dodaj do nich jakieś kiełki, urozmaić jakoś i będzie dobrze. Ja też zazwyczaj kanapkuję na śniadanie ale jakoś je tak upiększam witaminkami i jest ok. Śniadanie jest przecież najważniejsze. :kwiatek :mrgreen:
Ekstrawagandzka
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez mamba » 6 paź 2010, o 22:00

Łee, co tak temat zamarł :(?
Odświeżmy go :)!
Ja uwielbiam kanapki z serkiem naturalnym, pomidorem i cebulką. Palce lizać :).
mamba
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez Cukiereczek19 » 25 paź 2010, o 21:28

Śniadanko musi dostarczyć nam wszystkich składników odżywczych i staram się tego przestrzegać ;) I zazwyczaj piję sok ze świeżych owoców, pieczywo ciemne, masełko, wędlinka bądź ser biały no i dużo warzyw i owoców ;)
Cukiereczek19
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez mamba » 26 paź 2010, o 17:49

A co sądzicie na temat bułki z mlekiem i cukrem ;)?
Stare jak świat danie, ale przyznam szczerze, że je uwielbiam ;)
mamba
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez Cukiereczek19 » 26 paź 2010, o 20:17

Stare i pyszne ;) Ja jestem przyszłym żywieniowcem i z puntu widzenia żywieniowca brakuje tutaj nutki witaminowej. W sumie bułka pszenna w połączeniu z cukrem to tylko zastrzyk niepotrzebnych kalorii i mało wnosi do organizmu;) Ale też nie przesadzajmy czasem takie śniadanko nie jest złe ;)
Cukiereczek19
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez wenecja » 27 paź 2010, o 15:45

Odtłuszczane parówki z serem, polane ketchupem i do tego świeżutka bułeczka z masełkiem. Palce lizać
wenecja
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez kacha90 » 3 lis 2010, o 11:00

Kanapka z serem i herbata. Nieraz przed weekendem lubię sobie z rana wypić piwko. :)
kacha90
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez mamba » 6 lis 2010, o 13:52

Oj, cukiereczku, niestety myślę, że tylko 'żywieniowcy' i osoby korzystające z ich usług patrzą na takie szczegóły ... :>.
mamba
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez Cukiereczek19 » 6 lis 2010, o 17:06

Wiem, wiem ;) Chociaż czasami lubię odbiegać od tej wiedzy co posiadam i różnie to bywa z posiłkami ;) A wcześniej wyraziłam no prawie fachowy pogląd ;)
Cukiereczek19
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez corinn » 8 lis 2010, o 19:42

Jeśli chodzi o śniadania to jestem wielką fanką wszelkich jogurtów i różnego rodzaju musli. Lubię sobie czasem dodać jakąś konfiturkę czy miód do tej mieszkanki. Oczywiście obowiązkowo musi też być świeża kawa najlepiej z ekspresu :) mmm
corinn
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez Misia » 10 lis 2010, o 21:19

Bułeczka delikatnie posmarowana masełkiem lub tez nie. Smażymy boczuś cienkie plastereczki, kładziemy na bułeczkę i do tego na wierzch jajeczko smażone. Składamy bułeczkę. Rewelacja totalna. A przy tym porządne śniadanko, a właśnie ten posiłek jest bardzo ważny, nie ma co się tu ograniczać do płateczków.
Misia
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez koperkowa » 26 lis 2010, o 10:33

na śniadanie jogurt z błonnikiem albo płatki z mlekiem :)
koperkowa
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez Olka » 1 gru 2010, o 13:43

dziś jadłam kanapki z twarożkiem aksamitnym tym sernikowym z wiaderka i na to pomidor :) pycha
Olka
 

Re: Pomysły na śniadania.

Postprzez malgoska267 » 29 mar 2011, o 15:42

U mnie śniadanie to podstawa.Staram się jeść muesli,wiadomo-węgle,one dają energię ;) Muessli robię sama,przeważnie są to otręby owsiane i orkiszowe.Do tego 2 łyżki mojej mieszanki(śliwki suszone,morele,żurawina,migdały wiórki,słonecznik,pestki dyni,orzechy).Trzymam wszystko razem już wymieszane. Śniadanie zdrowe i pożywne.Polecam ;)
malgoska267
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]