Czym się bawiłyście jak byłyście małe?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Czym się bawiłyście jak byłyście małe?

Postprzez LaMama » 15 kwi 2013, o 17:13

Jakie zabawki wam towarzyszyły w dzieciństwie? Czy miałyście jakieś skarby które macie do tej pory?
Ja całe dzieciństwo bawiłam się ciężko zdobytymi klockami Lego które mam do tej pory.
LaMama
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 16:56

Re: Czym się bawiłyście jak byłyście małe?

Postprzez tasiaka » 15 kwi 2013, o 19:13

Patyki, piaskownica, bandaże ... w domu kartony gazety :) ot co się w domu nawinęło :)
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Czym się bawiłyście jak byłyście małe?

Postprzez Jamelia » 27 maja 2013, o 00:25

Swoje dzieciństwo wspominam raczej jak się na drzewa wspinałam, zabawy w ganianego, chowanego. Miałam swoją ukochana lalkę i pieska Rexia(maskotkę) Spaly zawsze ze mną ale nie bawiłam się nimi,lalką czasem.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Czym się bawiłyście jak byłyście małe?

Postprzez ewelina890 » 27 maja 2013, o 11:08

A któżby to spamiętał czym się bawiłam w dzieciństwie. Raczej pamiętam jak właziłam na drzewa, a potem łatwo nie było żeby zejśc :)
ewelina890
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 20:36

Re: Czym się bawiłyście jak byłyście małe?

Postprzez 456 » 27 maja 2013, o 13:05

Samochodami po bracie i gumowym, przerażającym ITI'm. Później dinozaury i jakieś tam zwierzaki.
I dżdżownicą lubiłam się bawić a teraz nie wzięłabym jej do ręki. :roll:


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Czym się bawiłyście jak byłyście małe?

Postprzez imagine » 29 maja 2013, o 12:28

lalki barbie , ale najlepsze były kije,kamienie patyki ja to bbyłam mega łobuziara:)
imagine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 maja 2013, o 11:56

Re: Czym się bawiłyście jak byłyście małe?

Postprzez orientalna » 30 wrz 2013, o 20:53

Lalki, autka, piaskownica, wszelakiego rodzaju liście, trawy, przeterminowane budynie :P (jaki szpan w piaskownicy!), klocki (szczególnie LEGO), koraliki, zwierzątka plastikowe, kredki, ubranka, garnki, kosmetyki mamy.. ;)

Obrazek
orientalna
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 16:40
Lokalizacja: DE

Re: Czym się bawiłyście jak byłyście małe?

Postprzez witaminka » 30 wrz 2013, o 22:20

Ja też raczej pamiętam konkretne zabawy w stylu łapanie żab, łażenie po drzewach, niż konkretne zabawki :)
witaminka
 

Re: Czym się bawiłyście jak byłyście małe?

Postprzez szpileczki.69 » 18 paź 2013, o 12:39

ja też zabawy pamiętam bardziej, bo mam siostrę, różnica wieku między nami to tylko rok i 7 miesięcy, także zawsze razem, zawsze te same kłopoty :D:D
szpileczki.69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11 lis 2012, o 19:56

Re: Czym się bawiłyście jak byłyście małe?

Postprzez supersucha » 20 paź 2013, o 17:45

Ja jak byłam mała uwielbiałam się przebierać, często "kradłam" rzeczy mamie :) grałam też na perkusji z garnków i często jeździłam na rowerze
supersucha
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 12 paź 2013, o 13:47

Re: Czym się bawiłyście jak byłyście małe?

Postprzez myszka28 » 20 paź 2013, o 18:55

Ja się bawiłam garami i tłuczkiem do mięsa orkiestra góra :) a mój M ugotowanym jajkiem się bawił
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Czym się bawiłyście jak byłyście małe?

Postprzez Hadassa » 20 paź 2013, o 20:25

a ja latałam z ojcem po budowach :D z resztą ja byłam tatusia córeczka :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czym się bawiłyście jak byłyście małe?

Postprzez Culagula » 12 lis 2013, o 21:39

A pamiętacie gry w gumę i w sznura? Jak dostałam taki dlugi sznur to pół podwórka w niego grało... nawet te dziewczyny dla których byłam "gówniarą"....
W domu bawilam się klockami i to wcale nie lego tylko z początku takimi dużymi, lego to dopiero później jak młodszy brat dostał. Za moich czasów Barbie tylko w Pewexie były więc chodziłyśmy oglądać i wzdychać, swoją prawdziwą dostałam dopiero w V klasie podstawówki, wcześniej miałam jakieś podróby z większą głową ;)
Babcia miała cały segment różnych naczynek, miseczek, to dopiero była moja zabawa u niej... albo zakładałam takie dwie balowe suknie i udawałam że jestem księżniczką :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Czym się bawiłyście jak byłyście małe?

Postprzez Kolaboracja » 17 lis 2013, o 18:32

miałam lalkę szmaciankę przytulankę oj moja ulubiona;] kupiłam dziecku coś podobnego przytulankę ale z bijącym serduszkiem też jest ulubioną zabawką mojego dziecka
Kolaboracja
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]