Własna firma - jak poprawić wydajność?

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: Własna firma - jak poprawić wydajność?

Postprzez juliette01 » 26 mar 2014, o 13:44

Kwestią zasadniczą jest umiejętne zoptymalizowanie procesów zachodzących w firmie, gdyż istotnie przekładają się one na poziom efektywności. Dlatego niezbędne jest tu wdrożenie wartościowych systemów, które pomogą skutecznie kontrolować i poprawiać mało efektywne obszary. Tu możesz znaleźć więcej na ten temat SPAM

Ostatnio edytowano 26 mar 2014, o 14:36 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
juliette01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 18:27

Re: Własna firma - jak poprawić wydajność?

Postprzez Grusza45 » 1 kwi 2014, o 21:03

Ja miałam pracownika cwaniaka takiego ze hej był na okresie próbnym a jak przyszło podpisać umowę to powiedział ze muszę wykreślić z umowy punkt o odpowiedzialności za auto i towaru i pieniędzy masakra .Nie wiem czy to normalne czy nie ale chyba pracownik powinien byc odpowiedzialny za swoje miejsce pracy?

Pozdrawiam Gruszka45
Grusza45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 20:23

Re: Własna firma - jak poprawić wydajność?

Postprzez Hadassa » 2 kwi 2014, o 08:38

Oczywiście, ze pracownik odpowiada za to co "dostaje" od firmy
Dostałam tel, musiałam podpisać... co prawda kasy do ręki nie dostajemy, ale oczywiście musimy się z niej jak delegacja rozliczyć...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Własna firma - jak poprawić wydajność?

Postprzez Grusza45 » 3 kwi 2014, o 11:08

Witam !!!
Rozstałam sie z pracownikiem i szukam innego teraz dopiero wychodzi wszystko powoli że oszukiwał nas i ludzi z którymi współpracowaliśmy.Na drobne kwoty 100 ,200 raz nawet 500zł
____________
Pozdrawiam Gruszka45
Grusza45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 20:23

Re: Własna firma - jak poprawić wydajność?

Postprzez sylwia4012 » 14 maja 2014, o 13:59

staram się dobierać pracowników trzymając się wcześniej określonych priorytetów, jeśli nie poznam się na nowej osobie od razu (rzadko tak bywa na szczęście), to nie przedłużam umowy. Moi pracownicy maja określone zasady dyscypliny i tego raczej się trzymają. Ostatnio, z braku czasu, postanowiłam szukać pracowników korzystając z systemu rekrutacyjnego SPAM, który eksportuje ogłoszenia na dziesiątki serwisów pracy i umożliwia zarządzanie kandydatami. Więc moja rola ogranicza się tylko do ostatecznego wyboru osoby. Efekty już są widoczne

Ostatnio edytowano 17 maja 2014, o 11:13 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
sylwia4012
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 sty 2014, o 20:15

Re: Własna firma - jak poprawić wydajność?

Postprzez renataxxx » 28 maja 2014, o 10:41

Ja mam sklep internetowy i wiele pracy wykonuję w domu. Miałam ostatnio problemy ze sprzedażą, ale zleciłam firmie SPAM marketing szeptany i pozycjonowanie mojej stronki. Dało to duże efekty, ponieważ moja stronka pojawia się teraz na pierwszej stronce w google i ruch na niej znacznie się zwiększył. Sprzedaż też od razu ruszyła. Tak więc polecam korzystać z takich zabiegów, które mają na celu rozwój i promocję biznesu- nikomu nie szkodząc.

Ostatnio edytowano 28 maja 2014, o 10:44 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
renataxxx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 20 maja 2014, o 20:22

Re: Własna firma - jak poprawić wydajność?

Postprzez matamka » 10 cze 2014, o 02:16

proste zasady. jak ktoś się spóźni raz w tyg. więcej niż 15 minut, to musi zostać dodarkowo godzinę dłużej po pracy. jeśli ma więcej niż 4 spóźnienia w miesiącu to obetnij mu pensję o 100 zł od następnego miesiąca.
matamka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 cze 2014, o 02:14
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]