Dieta a praca w biurze

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Dieta a praca w biurze

Postprzez Kuleczka » 28 gru 2011, o 12:33

Co jecie na lunch w biurze kiedy jesteście na diecie? Macie pomysły jak można mikrofalówkę wykorzystać przygotowania niskokalorycznych potraw? Byłabym wdzięczna za wskazówki.
Kuleczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 paź 2011, o 15:27

Re: Dieta a praca w biurze

Postprzez dzo » 28 gru 2011, o 19:02

najlepiej brać do pracy owoce i warzywa po prostu
dzo
 

Re: Dieta a praca w biurze

Postprzez K3n4 » 29 gru 2011, o 16:51

Najważniejsze jest to, żeby Twoja dieta była zrównoważona. Przygotowując posiłek zwracaj więc uwagę nie tylko na to, żeby było w nim jak najmniej kalorii- to jest kwestia drugorzędna. Najważniejsze, żeby było w nim dużo witamin i białka. Jeżeli nie uda Ci się dostarczyć organizmowi materiałów odżywczych, wtedy manifestuje się to uczuciem głodu... jeżeli faktycznie nie masz czasu, to możesz kupić w supermarkecie takie gotowe dania do włożenia w mikrofalówce- ja bardzo lubie Vivantę.
K3n4
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 paź 2011, o 12:58

Re: Dieta a praca w biurze

Postprzez Kuleczka » 30 gru 2011, o 13:47

No właśnie, bo nie mam czasu gotować sobie obiadow w domu. Zazwyczaj wyskocze gdzies po pracy na miasto, ze znajomymi się spotkam... później to już tylko ciepłełóżeczko i znowu do pracy...
Kuleczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 paź 2011, o 15:27

Re: Dieta a praca w biurze

Postprzez kies » 3 lut 2012, o 22:45

Jeśli chodzi o dietę odpowiednią do pracy to mi tylko Cambridge przychodzi do głowy, z tego co wiem, najpierw sprawdzają czy ktoś może ją stosować. A jest dobra do pracy ponieważ je się tam dużo zupek zalewajek. Bierzemy saszetkę do pracy, zalewamy i mamy dietetyczny posiłek:)
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]