Kuchnia z jadalnią?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez Urszulka » 2 wrz 2011, o 17:29

I właśnie, jak to ktoś wcześniej napisał - gdybym miała większe mieszkanie, szukałabym innych rozwiązań, a tak połączenie trzech stref jest w moim wypadku jedynym słusznym wyjściem.
Urszulka
 

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez tusia25 » 1 mar 2012, o 14:38

wg mnie kuchnia z jadalnią jest dobrym pomysłem, ale już z salonem nie bardzo... jeśli ktos ma sporo miejsca w mieszkaniu, może sobie to jakoś zorganizować, żeby było ok. Ja np planuje połączeni jadalni i salonu z otwarta kuchnią oczywiście, ale między tymi pomieszczeniami zamierzam wstawić drzwi przesuwane, takie żeby chowały mi się w ścianę:) myślę że to idealne rozwiązanie i na co dzień mogą być otwarte, a gdy będę miała gości będę chować kuchnie za drzwiami:)
tusia25
 

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez Meble-Bogart.pl » 2 mar 2012, o 10:17

Rozsuwane drzwi to świetne rozwiązanie! U nas w domu nie ma np w ogóle drzwi do kuchni i niestety wszystkie zapachy wedrują po całym domu :/

Obrazek
Avatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 11:01

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez matiasek21 » 2 mar 2012, o 23:27

Słyszałam o drzwiach firmy Centurion, ba! Nawet widziałam i zrobiły na mnie całkiem pozytywne wrażenie, starannie wykonane, ceny przystępne, aczkolwiek nie znam się na tym tle. Rozsuwane drzwi, świetny pomysł :woman:
matiasek21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 mar 2012, o 23:23

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez tusia25 » 4 mar 2012, o 15:34

O drzwiach produkowanych przez Centuriona słyszałam i wiem że własnie oni mają fajne rozwiązanie, jeśli chodzi o moją kuchnio-jadalnię, tzn. z tymi drzwiami "chowanymi".
Na razie jestem jeszcze na etapie planów itp. i jeśli będę coś więcej wiedziała w tym temacie, z pewnością się podzielę:)
tusia25
 

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez aisoglam » 14 mar 2012, o 12:45

Podobają mi się kuchnie otwarte ale ja mam kuchnię oddzielną i nie narzekam.Nie muszę się spinać jak coś gotuję,że ktoś mi patrzy na ręce.
aisoglam
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 14:30

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez tusia25 » 21 mar 2012, o 10:39

i właśnie dlatego też, ja chciałabym mieć raz otwarta kuchnię, a raz oddzieloną:) więc muszę koniecznie wymyślić takie rozwiązane żeby dobrze było:)
tusia25
 

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez matiasek21 » 21 mar 2012, o 17:52

A może dobrym rozwiązaniem jest jakaś ściana oddzielająca w pewien sposób kuchnie, ale tylko ją zasłaniająca od reszty albo drzwi suwane albo coś w postaci takiej wnęki niewidocznej z części mieszkania (dotyczy kuchni)
matiasek21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 mar 2012, o 23:23

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez tusia25 » 21 mar 2012, o 23:57

"kawałek" ściany pewnie i tak będzie musiał ulec modyfikacji, ale w kt stronę się zdecyduję jeszcze nie wiem...
tusia25
 

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez matiasek21 » 24 mar 2012, o 16:30

Daj znać na co się zdecydujesz. Możesz wrzucić zdjęcie jeśli to sfinalizujesz :-)
matiasek21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 mar 2012, o 23:23

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez tusia25 » 25 mar 2012, o 09:30

oczywiście, tyle tylko że do końca jeszcze daleko, bo tak naprawdę wszystko dzieję się na razie na kartkach:) czekamy na lepszą pogodę i jeszcze nie mamy tyle "funduszy" żeby brać się za takie remonty:p
tusia25
 

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez matiasek21 » 26 mar 2012, o 20:18

Jasne, rozumiem, w końcu pieniądze nie lecą z nieba, a zrobić coś byle jak każdy przysłowiowy 'głupiec' potrafi :-) POWODZENIA!
matiasek21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 mar 2012, o 23:23

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez pomcia » 27 mar 2012, o 16:30

Myślę, że drzwi suwane w ciekawej formie mogą być tu sensownym rozwiązaniem.
pomcia
 

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez tusia25 » 2 kwi 2012, o 12:20

A masz może jakąś koncepcję na tą ciekawą formę drzwi suwanych? ja się przyznam, że ostatnio zaczęłam rozważać również opcję drzwi dwuskrzydłowych...
tusia25
 

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez matiasek21 » 2 kwi 2012, o 20:18

Standardowe drzwi suwane składają się z ościeżnicy, całego systemu prowadnic i skrzydła, ale widziałam kiedyś rozwiązanie składające się z trzech skrzydeł nachodzących na siebie, nie wiem gdzie coś takiego znaleźć, żeby wam pokazać.
matiasek21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 mar 2012, o 23:23

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez tusia25 » 14 kwi 2012, o 16:53

znalazłam w ofercie centuriona fajne, klasyczne drzwi suwane w systemie naściennym, i nawet w dobrej cenie, zbieram teraz kaskę i może się uda:)
tusia25
 

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez Kolaboracja » 16 kwi 2012, o 14:37

a jaki model tusia?
Kolaboracja
 

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez tusia25 » 16 kwi 2012, o 15:50

Jeśli chodzi o system przesuwany naścienny Centuriona(bo taki mnie interesuje) to mają jeden (o ile się nie mylę, bo w sumie aż tak nie wnikałam). ale spodobały mi się drzwi z skrzydłem reno z 5 szybkami prostokątnymi, takimi poziomo ułożonymi, w kolorze "mocca". :):)
tusia25
 

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez Kolaboracja » 17 kwi 2012, o 09:31

weszłam na stronę Centuriona, rzeczywiście model, który wybrałas robi wrażenie!
Kolaboracja
 

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez Meble-Bogart.pl » 17 kwi 2012, o 10:16

Kuchnia z jadalnią to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie trzeba biegać daleko z talerzami, mniej do sprzątania i ogólnie bardziej przytulny klimat moim zdaniem :)

.........

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

Obrazek
Avatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 11:01

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez tusia25 » 17 kwi 2012, o 15:44

Wiem, że robi wrażenie:) ale w sumie możesz też zerknąć na hage, z tymi 6. małymi kwadracikami, w jakimś ciemnym kolorze, też fajnie wygląda:)
tusia25
 

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez Kolaboracja » 18 kwi 2012, o 13:22

Co to za argument "mniej do sprzątania"? to chyba jak są drzwi, to wtedy mniej do sprzatania, bo te pare centymetrów zajmują wlasnie drzwi hahahahahh


tusia, w ogole mi się ich oferta podoba, trafiają w mój gust
Kolaboracja
 

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez Meble-Bogart.pl » 23 kwi 2012, o 09:08

Zależy co mamy na myśli poprzez "kuchnia z jadalnią" - zamiast łączyć pomieszczenia, można wstawić większy stół do kuchni i nazywać to kuchnio-jadalnią :P (i dla mnie to właśnie najlepsze rozwiązanie - mamy pomieszczenie gratis).

Obrazek
Avatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 11:01

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez nina28 » 28 lut 2018, o 14:31

Mi się taki układ nawet podoba :)

nina28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 lut 2018, o 14:23

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez bger » 1 mar 2018, o 14:03

Fajna oferta. Kuchnia z jadalnią dla mnie to doskonałe rozwiazanie, najwygodniejsze :)

bger
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 mar 2018, o 14:00
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]