Drętwienie nóg podczas chodzenia.

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Drętwienie nóg podczas chodzenia.

Postprzez natala1302 » 7 wrz 2011, o 21:49

Witajcie kobitki,
od początku roku szkolnego mam problem. Podczas wracania ze szkoły (idę dość szybko) bądź też szybszego marszu do sklepu strasznie boli mnie prawa noga, jest to bardziej drętwienie. Ale po chwili odpoczynku przechodzi. Zawsze chodziłam szybko, a nawet jeszcze szybciej niż teraz i nic podobnego się nie działo. A w zasadzie nic się nie zmieniło. Podczas wakacji też nie próżnowałam, urządzałam sobie szybkie spacerki no i latałam w te i z powrotem po schodach, kilkanaście razy dziennie i nic mi nie było.
Myślicie, że da się coś z tym zrobić ? Bo to bardzo mnie ogranicza i kurs który robiłam zwykle w 15 minut teraz zajmuje mi 30.
natala1302
 

Re: Drętwienie nóg podczas chodzenia.

Postprzez Hankira » 19 wrz 2011, o 10:31

Radziłabym iść z tym do lekarza a i zrobić RTG kręgosłupa.
Hankira
 

Re: Drętwienie nóg podczas chodzenia.

Postprzez oOosylwiaoOo » 19 wrz 2011, o 21:23

Przykro mi to mówić, bo wiem, że większość osób nie lubi chodzić do lekarzy, ale Ty nie masz wyjścia...Zrób sobie badania, to na pewno wszystko wyjaśni:)
oOosylwiaoOo
 

Re: Drętwienie nóg podczas chodzenia.

Postprzez witaminka » 28 wrz 2011, o 11:21

Na pewno konieczna będzie wizyta u lekarza. A może powodem jest brak jakiś witamin. Może magnez?? Tak jak jest to wypadku skurczów mięśni :/
witaminka
 

Re: Drętwienie nóg podczas chodzenia.

Postprzez oOosylwiaoOo » 29 wrz 2011, o 20:26

witaminka napisał(a):Na pewno konieczna będzie wizyta u lekarza. A może powodem jest brak jakiś witamin. Może magnez?? Tak jak jest to wypadku skurczów mięśni :/


No racja:) A oprócz magnezu może brakować też żelaza...
oOosylwiaoOo
 

Re: Drętwienie nóg podczas chodzenia.

Postprzez pomcia » 8 lis 2011, o 22:01

Magnez - bierz, pewnie pijesz kawę a ona wypłukuje wiele składników. Poza tym idź na konsultację lekarską a nie lecz się na własną rękę.
pomcia
 

Re: Drętwienie nóg podczas chodzenia.

Postprzez Marysia77 » 21 maja 2015, o 17:14

Ja bym nie szła z takim czymś do lekarza:) Lekarze Ci jeszcze zaszkodzą jak mi kiedyś. Przepisują leki na receptę, które pogarszają zdrowie, a nie polepszają. Najlepiej szukać czegoś na własny rachunek, patrzeć na fora itd. SPAM jest z magnezem i może to jest dobre i warto spróbować? Jak dla mnie brakuje Ci magnezu i musisz zadziałać;)

Ostatnio edytowano 22 maja 2015, o 09:45 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Marysia77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 mar 2014, o 09:51

Re: Drętwienie nóg podczas chodzenia.

Postprzez wiktoriamadak » 21 maja 2015, o 21:51

Może masz za ciasne spodnie - serio, i krew nie krąży prawidłowo. Po przyjściu do domu daj sobie nogi do góry i odpocznij.

Projektowanie wnętrz w mieście Warszawa, zapraszam http://wegielek.com.pl/
wiktoriamadak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 maja 2015, o 18:55

Re: Drętwienie nóg podczas chodzenia.

Postprzez Hadassa » 22 maja 2015, o 09:44

Marysia77 napisał(a):Ja bym nie szła z takim czymś do lekarza:) Lekarze Ci jeszcze zaszkodzą jak mi kiedyś. Przepisują leki na receptę, które pogarszają zdrowie, a nie polepszają. Najlepiej szukać czegoś na własny rachunek, patrzeć na fora itd. SPAM jest z magnezem i może to jest dobre i warto spróbować? Jak dla mnie brakuje Ci magnezu i musisz zadziałać;)


Chyba sobie kpisz... Właśnie szukaniem czegoś na własną rękę, albo słuchaniem marnych spamerów, którzy mają na celu tylko zareklamowanie produktu, a nie dobro innych można sobie zaszkodzić. :angrywife

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Drętwienie nóg podczas chodzenia.

Postprzez ruti » 23 maja 2015, o 11:55

lepiej iść do lekarza, ponieważ nawet jeśli nie będzie pewien to poproś o skierowanie na badania, zawsze większa pewność niż leczenia na własną rękę:)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: Drętwienie nóg podczas chodzenia.

Postprzez celinabak » 23 maja 2015, o 20:11

Nawet jeśli to miałaby być jakaś mało poważna dolegliwość to warto sprawdzić u lekarza i nie opierać się na domysłach :)

Interesuje Cie audyt seo? Zapraszam na http://www.taig.org/
celinabak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 maja 2015, o 00:04
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], Google Adsense [Bot]