Dla kogo są tworzone magazyny dla pań?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Dla kogo są tworzone magazyny dla pań?

Postprzez kartka » 14 lip 2015, o 12:42

Tylko że faceci chyba nie do końca interesują się typowo "babskimi" tematami. W tych gazetach nie tylko poruszany jest temat ćwiczeń, diet itp., ale też roi się tam od ckliwych romantycznych historii, listów pełnych żalu i lamentu, plotek i ploteczek, szeroko pojętej mody, dyskusji na temat kosmetyków, kobiecych dolegliwości i tak dalej i tak dalej.
Jeśli odnosisz się tylko do magazynów dot. bycia 'fit', to ciekawy pomysł. Aczkolwiek feministki na to nie pozwolą, bo przecież żaden facet nie ma prawa mówić, jak kobieta ma wyglądać :diabel
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Dla kogo są tworzone magazyny dla pań?

Postprzez Hadassa » 15 lip 2015, o 07:15

Oj niskie masz zdanie o kobietach..

Jak to Kartka wspomniala gazety dla pan to nie tylko rady jak sie podobac plci przeciwnej. Poza tym kobiety tez o siebie dbaja dla samych siebie...

Co do tych rad "psiapsiolek" jezeli to prawdziwa przyjazn to nigdy nie jest tak ze sie cieszy z nieszczescia przyjaciolki


Chyba jednak zbyt generalizujesz

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dla kogo są tworzone magazyny dla pań?

Postprzez Hadassa » 16 lip 2015, o 19:27

Ale dalej wg mnie generalizujesz . A moze po prostu takie osoby spotkales na swojej drodze...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dla kogo są tworzone magazyny dla pań?

Postprzez essaja » 20 lip 2015, o 08:40

Też jestem zdania, że to zbytnie uproszczenie. Prawdziwa przyjaciółka na pewno nie cieszy się z nieszczęścia drugiej.

A wracając do magazynów... Przeglądając je faktycznie ma się wrażenie, że wszystkie są o tym samym. Ale nie mam za dużego rozeznania, bo zwykle korzystam z portali internetowych (gdzie niestety sytuacja jest całkiem podobna), więc może podrzucicie tytuły, po które warto sięgnąć? Chyba, że zostanie to uznane za reklamę, to przepraszam. ;)
essaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 12:59

Re: Dla kogo są tworzone magazyny dla pań?

Postprzez kartka » 20 lip 2015, o 12:05

Ja również nie korzystam z takich magazynów, więc się nie wypowiem.
I nie chodzi już nawet o to, że większość jest podobnych do siebie, ale o to, że 50-60 % to reklamy. A nie chcę czytać reklam, tylko artykuły ;-)
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Dla kogo są tworzone magazyny dla pań?

Postprzez kolasunia » 20 lip 2015, o 13:55

Czasem mam wrażenie, że są pisane tylko po to, aby ktoś miał pracę i nic poza tym
kolasunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lip 2015, o 15:09

Re: Dla kogo są tworzone magazyny dla pań?

Postprzez kamilagrzaniecka » 22 lip 2015, o 14:15

Niektóre artykuły mogliby pisać mężczyźni, ale nie całe czasopismo, które porusza kobiece tematy typy szałowe paznokcie, makijaż, pielęgnacja włosów itd. A z tym kultem macho to jest dla Ciebie jakiś wzór? Kobieta owszem powinna być kobieca, mieć kształty, ale żeby codziennie czekać na męża z obiadem? bez przesady... to dobrze, że kobiety mają swoje pasje i dbają o siebie i od wielu swoich kolegów słyszę, że chcieliby aby ich kobieta miała pasje, a nie uzależniała wszystko od nich... Ja np. kocham tańczyć i często chodzę na salsę a po tańcach jest też czas, aby spędzić resztę wieczoru ze swoim facetem.
kamilagrzaniecka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 lip 2015, o 22:02

Re: Dla kogo są tworzone magazyny dla pań?

Postprzez kartka » 22 lip 2015, o 16:28

Tak myślą faceci - szczególnie ci z Ameryki Południowej

Uogólniasz. Nie każdy facet oczekuje, żeby jego kobieta czekała na niego zawsze w domu, a na pewno nie będzie miał pretensji, jeśli będzie na aerobiku czy innych ćwiczeniach i wróci godzinę później, bez przesady. Nie wiem, skąd to stwierdzenie.
A zdanie facetów z Ameryki Południowej pozostawmy facetom z Ameryki Południowej.
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Dla kogo są tworzone magazyny dla pań?

Postprzez kusicielka » 23 lip 2015, o 09:51

Magazyny dla kobiet są różne, ale generalnie ja uważam, że nie są tworozne dla nikogo tylko dla kasy...
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Dla kogo są tworzone magazyny dla pań?

Postprzez esmeraldakasia » 27 lip 2015, o 09:47

są tworzone dla nastolatek ;) 90% rad które są zawarte w tych magazynach to mega bzdury

esmeraldakasia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lip 2015, o 09:26

Re: Dla kogo są tworzone magazyny dla pań?

Postprzez kartka » 27 lip 2015, o 10:02

esmeraldakasia napisał(a):są tworzone dla nastolatek ;) 90% rad które są zawarte w tych magazynach to mega bzdury


W 90% magazynów JAKICHKOLWIEK zawarte są mega bzdury ;-)
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], ZoborMadler