o co najczęściej sie kłócicie?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez Luśka » 24 lip 2009, o 18:38

o co Kobietki najczęściej się kłócicie ze swoimi mężczyznami?bo u mnie to raczej są jakieś sprzeczki...a to że nie pozmywane chociaż prosiłam...a to ubrania porozrzucane po pokoju...niezamknięta klapa od sedesu i takie tam:P
Luśka
 

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez agat » 24 lip 2009, o 20:50

Luśka... to u mnie też idzie zawsze o takie pierdoły :|
agat
 

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez evka » 24 lip 2009, o 20:52

u mnie tez same pierdoly choc ostatni jestesmy wyjatkowo zgodni :serca
evka
 

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez Panna_M » 8 sie 2009, o 09:57

U mnie jest tak. Ja jestem osobą żywą, gadatliwą nerwową czasami, on spokojny lekko nieśmiały. Przez jakiś czas bardzo rzadko mi mówił Co sądzi na jakiś dany temat, co on by zrobil w danej sytuacji itd. Zazwyczaj to ja narzucalam mu swoje zdanie i bylo po mojemu. I o to zawsze sie klocilismy... potem mi wyrzucal ze ja o wszytskim rzadze, ze on nie moze nic zrobic wedle jego zdania. ale to juz sobie wyjasnilismy i sie ulozylo.

Obecnie klocimy sie o jakies "pierdoly", czy to chodzi o plany, czy na ktore wesele pojdziemy (bo 3 wesela jego i mojej rodziny sa w tym samym terminie, i klocimy sie na jakie idziemy) hehe
Panna_M
 

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez milanogirl » 12 sie 2009, o 12:52

Najcześciej o jego spóźnienia - nigdy nie potrafi dojechać na czas ;)
milanogirl
 

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez Leukone » 20 sie 2009, o 15:04

w ogóle się nie kłócimy, czasem próbujemy ale nam to nie wychodzi :lol:
Leukone
 

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez Luśka » 20 sie 2009, o 21:02

a ile jesteście w związku? wiesz..kłótnia..a kłótnia...niektórzy już ostrzejszą wymianę zdań uważają za kłótnię... niektórzy jak dochodzi do wyzwisk..a nieraz przemocy..a jestem pewna że nie raz sprzeczałaś się ze swoim facetem:) a jeżeli nie..to żałuj:) godzenie się jest takie przyjemne :sex1
Luśka
 

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez Leukone » 20 sie 2009, o 23:00

niedługo , więc czas na kłotnie bądź też sprzeczkę zapewne jeszcze przyjdzie . :D
Leukone
 

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez Leukone » 20 sie 2009, o 23:03

co do wyzwisk bądź też przemocy to już by dla mnie nie była kłótnia , a raczej brak poszanowania drugiej osoby i najprawdopodobniej rozpad związku.
Leukone
 

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez jagoda » 21 sie 2009, o 10:50

u mnie też tfu tfu kłótni nie było :) mieszkamy ze sobą jestesmy ze soba prawie cały czas i jest dobrze :)
jagoda
 

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez Leukone » 21 sie 2009, o 12:14

bo bez kłótni też można dojść do porozumienia gdy ma się na jakiś temat odmienne zdanie . :)
Leukone
 

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez jagoda » 21 sie 2009, o 12:58

potwierdzam, potwierdzam :)
jagoda
 

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez Leukone » 21 sie 2009, o 15:43

:D :D :D :D
Leukone
 

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez kobieta » 9 mar 2010, o 12:40

WITAM was moj maz sie ze mna kloci zawsze jak wypije duza ilosc % bo moi rodzice sa tacy ,ze moje rodzenstwo jakie jest ,ze jestem glupia ,mowi ze jak mi zle to mam sobie poprawic ze wywiezie mnie do rodzicow ze kasy mi nic nie da ze bedzie przyjedzal do dziecka i go utrzymywal ,ostatnio obronilam kolege bo chcial uderzyc go a ja powiedzialam ze ma mu dac spokoj to ja dostalam z nogi w brzuch ,dzieckiem sie nie zajmuje jak wroci z pracy to obiad zje i siedzi przy kompie na grze i tak co dzien ,jak jestesmy u jego znajomych to i pije to ja sama wracam do domu bo on siedzi i pije i jak wypije to przyjdzie kiwajacy sie nic nie mozna sie do niego odezwac bo jest zle a nawet ze sie nie odezwiesz tez zle ,nie ma umiary z alkoholem tzn z wodka .Na drugi dzien nic nie pamieta co robil przeprasza ze nie bedzie tak robil ze wodki sie nie napije i jak jest okazja oczywiscie odnowa to samo .POMOZCIE CO MAM ZROBIC :)
kobieta
 

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez marta_wiga » 9 mar 2010, o 14:57

Zostawić :bicz

Pewnie to nie takie proste, ale ja nie widzę innego wyjścia...
marta_wiga
 

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez pisarka » 10 mar 2010, o 11:29

Ja z moim jestesmy 4 miesiace i ani razu sie nie poklocilismy-mysle ze kiedy pewnie przyjdzie ten dzien ale wole zeby go nie bylo :)
pisarka
 

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez dzo » 28 lis 2011, o 14:30

o pierdoły zazwyczaj się kłócimy
dzo
 

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez Lily of the Valley » 10 kwi 2012, o 23:13

Nie kłócimy się. Co najwyżej sprzeczamy, wymieniamy poglądy. Na razie nie mamy o co się kłócić. A wg mnie kłótnie są niepotrzebne, bo wiele rzeczy można powiedzieć spokojnie, nie podnosząc głosu i nie robić problemów.
Lily of the Valley
 

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez mycha25 » 11 kwi 2012, o 17:18

U mnie to też zazwyczaj o pierdoły. Niepozmywane naczynia,bałagan ble ble ble. Większych awantur na szczęście brak :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: o co najczęściej sie kłócicie?

Postprzez dzo » 11 kwi 2012, o 17:41

Lily of the Valley napisał(a):Nie kłócimy się. Co najwyżej sprzeczamy, wymieniamy poglądy. Na razie nie mamy o co się kłócić. A wg mnie kłótnie są niepotrzebne, bo wiele rzeczy można powiedzieć spokojnie, nie podnosząc głosu i nie robić problemów.


Może dlatego się nie kłócicie bo jesteście jeszcze na etapie zauroczenia.
Ja przez pierwsze 2 lata związku też się w ogóle nie kłóciłam. Wszystko było pięknie i ładnie.

Moim zdaniem kłótnie są potrzebne ponieważ oczyszczają atmosferę i wszystko to co nam w sobie przeszkadza a o czym na co dzień się nie rozmawia.
dzo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników