Męska depilacja - co sądzicie?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Męska depilacja - co sądzicie?

Postprzez invisible20 » 4 cze 2015, o 19:49

Obecnie to normalne, że my kobiety depilujemy wszystko i wszędzie. Przeważnie nie mamy włosów poniżej rzęs :D
A u facetów bywa różnie. Zarośnięte klaty (włosy wystają przy kołnierzyku koszuli), pachy, plecy, okolice intymne, nogi. Jak dbają o te sprawy Wasi chłopacy? Trzeba ich prosić o "uporządkowanie terenu", czy też chętnie robią to sami? A jeżeli nie chcą się ogarnąć i łażą z włosami na ciele to co robicie, aby zrobili golenie/depilację?
invisible20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 kwi 2015, o 21:11

Re: Męska depilacja - co sądzicie?

Postprzez ZielonoOka » 6 cze 2015, o 10:29

Ja całe szczęście z Niemężem nie mam tego problemu. Jak go poznałam, to już dbał o siebie (chyba jakaś inna go wytresowała w te stronę :D). Jak on sam twierdzi "to kwestia higieny". Tak więc mój Niemąż włosów na klacie, pod pachami i w okolicach poniżej owłosienia nie posiada, Mogę doliczyć do tego głowę, która jest golona równie regularnie :P
Avatar użytkownika
ZielonoOka
Fajna Kobietka
 
Posty: 180
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:35
Lokalizacja: UK

Re: Męska depilacja - co sądzicie?

Postprzez Lagenko_pl » 8 cze 2015, o 09:45

Akurat na klatce piersiowej,nogach- mężczyzna bez włosów wydaje mi się dość "specyficzny" i nienaturalny,pod pachami czy w miejscach intymnych jak najbardziej nie powinien mieć żadnego owłosienia bo to kwestia nawet wspomnianej higieny oraz estetyki.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Męska depilacja - co sądzicie?

Postprzez kotek » 25 cze 2015, o 13:53

ja mojego męża prosiłam o golenie miejsc intymnych, bo skoro ja sama muszę się o to martwic dzień w dzień i robię to poniekąd dla niego to i niech on da coś od siebie, a co :) a tak poza tym to jakoś szczególnie mi to owłosienie nie przeszkadzało, pachy goli sam a golenie klaty to chyba byłaby już przesada

Odziez z Anglii, Wloch i Francji
http://www.zeltros.co.uk
kotek
Fajna Kobietka
 
Posty: 109
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:10

Re: Męska depilacja - co sądzicie?

Postprzez Lagenko_pl » 3 lip 2015, o 14:43

Czyli mamy podobne zdanie w tej kwestii,to mnie cieszy:) Teraz modne są także zabiegi depilacji laserowej dla mężczyzn,wielu Panów z tego korzysta i efekty są znakomite,wiec uważam ze warto.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Męska depilacja - co sądzicie?

Postprzez redorange666 » 5 lip 2015, o 12:46

Zdanie faceta: ja mam wysoki poziom testosteronu więc mam włosy wszędzie. Depiluję się pod pachami i intymne bo nie znoszę włochów w tamtym miejscu poza tym to znacznie przyjemniejsze dla mojej Kobiety. Natomiast depilować sobie klatkę nie zamierzam nigdy, tak samo nóg... co do pleców to jak jadę na wakacje to aby się lepiej opalić i szybciej idę do kosmetyczki i niech mnie traktuje woskiem (bardzo to lubię :) ). Jestem zdania że facet powinien wyglądać jak facet a nie jak ciota... jeszcze rureczki i różowe sznuróweczki... blech.
Co do kobiet... to nie znoszę jak mają wydepilowaną .... bo kobieta ma wyglądać jak kobieta a nie jak 8 letnia dziewczynka.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Męska depilacja - co sądzicie?

Postprzez eewelina90 » 15 wrz 2015, o 11:56

Jestem jak najbardziej za - jeśli od kobiet wymaga się gładkich okolic intymnych, to samo powinno obowiązywać mężczyzn. Dobrze, że trend z zachodu zawitał w końcu do Polski i coraz więcej facetów depiluje się w miejscach intymnych.

new-life.com.pl – depilacja laserowa i kosmetyka estetyczna
eewelina90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 cze 2015, o 12:38
Lokalizacja: Kraków

Re: Męska depilacja - co sądzicie?

Postprzez Melania » 19 wrz 2015, o 14:33

Jeżeli u facetów włosy występują na klacie, na nogach, pod pachami - kompletnie mi to nie przeszkadza, bo facet to ma być jednak facet i powinien być obrośnięty, a nie gładki. Jednak tutaj jest kwestia gustu. Problem pojawia się wówczas, gdy ten zarost występuje na twarzy. Nie wiem dlaczego, ale nie lubię mężczyzn, którzy się nie golą, nie mogę tego ścierpieć. Mój narzeczony na szczęście już o tym wie i zawsze, gdy przyjeżdża to wcześniej się goli, żeby mi się podobać :D
Melania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 wrz 2015, o 21:48

Re: Męska depilacja - co sądzicie?

Postprzez olivkka » 23 wrz 2015, o 21:30

ja tylko nie lubię, jak facet ma długie włosy pod pachami - to mi bardzo przeszkadza ze wzgledow estetycznych, dlatego zawsze prosze mojego faceta, żeby tam podcinał sobie włosy. w innych miejscach mogą być naturalne
olivkka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 21:26

Re: Męska depilacja - co sądzicie?

Postprzez Modna26 » 24 wrz 2015, o 10:41

jeśli chodzi o miejsca intymne to facet też powinien o to dbać. Bardzo dobrze jeśli to wie i dba . To tylko dobrze świadczy o nim samym. Ja to popieram.
Modna26
Miła Kobietka
 
Posty: 71
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:01

Re: Męska depilacja - co sądzicie?

Postprzez martaguma » 24 wrz 2015, o 15:17

w 100% popieram ;) trzeba dbać o higienę w obecnych czasach włosy w tamtych miejscach nam są zbędne.

martaguma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 wrz 2015, o 15:05

Re: Męska depilacja - co sądzicie?

Postprzez Izabelka » 25 wrz 2015, o 16:22

ja nie lubię jak facet ma włosy pod pachami, no brzydzi mnie to strasznie :/
w miejscach intymnych też lubię, jak ich nie ma :D
Izabelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 mar 2015, o 12:41

Re: Męska depilacja - co sądzicie?

Postprzez BlackWolf » 26 wrz 2015, o 09:47

Mój facet dba o siebie, tak jak normalny mężczyzna powinien.
Natomiast metroseksualizm to już jak dla mnie przesada.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Męska depilacja - co sądzicie?

Postprzez CosmoSpa_com_pl » 9 paź 2015, o 13:47

Wszystko ma swoje granice i o ile depilacja pach czy miejsc intymnych jest jak najbardziej w porządku,estetyczna i wskazana,o tyle nóg już nie,akurat co do tego mam twarde i jasne zdanie:)
CosmoSpa_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 9 paź 2014, o 14:10

Re: Męska depilacja - co sądzicie?

Postprzez Małgorzata80 » 10 paź 2015, o 15:19

Szkoda czasu dla faceta, raz dwa u nich i tak to odrasta, więc szkoda wysiłku. Ważne by się myć. Ja osobiście nie mam nic przeciwko, tylko drażni mnie zbyt duży zarost na brodzie. Max 2-3 dni.
Małgorzata80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12 paź 2014, o 11:15

Re: Męska depilacja - co sądzicie?

Postprzez Mrs.B » 11 paź 2015, o 17:58

Ja nie lubię zarostu na twarzy oj nie nie nie! W miejscu intymnym też dobrze jak się facet goli. Ale pachy już nie koniecznie. Myślę, że jeżeli facet dba o siebie to one nie przeszkadzają :) Grunt to higiena osobista :)
Avatar użytkownika
Mrs.B
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10 paź 2015, o 17:08

Re: Męska depilacja - co sądzicie?

Postprzez dradziszewska » 2 lis 2015, o 12:38

Zarost na klatce piersiowej jest kwestią indywidualnych upodobań, co innego owłosienie pod pachami, czy w miejscu intymnym. Tego typu zabiegi są coraz bardziej poularne i pożądane z tych samych względów co u kobiet. Skoro u pań stało sie to czymś normalnym to dlaczego u męzczyzn miałoby być inaczej? Warto jednocześnie zwrócić uwagę na fakt, że ogolenie miejsc intymnych u mężczyzn wizualnie zwiększa długość penisa, więc może warto rozważyć depilację, chociązby z tego względu.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]