Stres, fobie, wahania nastroju.

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Stres, fobie, wahania nastroju.

Postprzez Flower27 » 5 paź 2015, o 18:18

Mnie nie paraliżuje, ale utrudnia ogarnięcie wszystkiego. Ogólnie dobrze radze sobie ze stresem tylko czasami nie mogę i muszę wziąść nervomix. Wtedy mogę normalnie funkcjonować.
Flower27
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 15 wrz 2015, o 19:10

Re: Stres, fobie, wahania nastroju.

Postprzez martyna665 » 24 paź 2015, o 15:32

To co Ci się dzieje to najprawdopodobniej nerwica. Radze udać się do specjalisty psychiatry po leki i na terapię do Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej Magdaleny Senderowskiej. Ja chodzę, czuje się lepiej ale na to potrzeba czasu. Natomiast na pewno pomaga.
martyna665
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lip 2015, o 12:03

Re: Stres, fobie, wahania nastroju.

Postprzez Flower27 » 2 lis 2015, o 13:07

Dzisiaj stres jest wszechobecny, ale zebym miała nerwicę to raczej nie. Mam poprostu bardzo stresującą pracę, napięte terminy. A nervomix jest ziołowy więc nie ma problemu z uzależnieniem. Poza tym tak rzadko go używam, że napewno się nie uzależnię.
Flower27
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 15 wrz 2015, o 19:10

Re: Stres, fobie, wahania nastroju.

Postprzez Kasja767 » 20 lis 2015, o 06:01

Warto w takich wypadkach udać się do specjalisty. Można dostać wyciszacze. Wiadomo, ze faszerowanie lekami to nie jest najlepsze rozwiązanie, ale czasami bardzo pomocne. Plus fobie/depresje/nerwice można leczyć u specjalistów, ktorzy naprawdę nie gryzą :)
Kasja767
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 lis 2015, o 05:36

Re: Stres, fobie, wahania nastroju.

Postprzez Magdalena80 » 11 gru 2015, o 14:27

Też mi się wydaję, że najlepiej udać się do terapeuty/psychologa. Leki niczego nie załatwią jedynie mogą tłamsić objawy ale problemu nie rozwiążą. Najczęściej problemy leżą w nas samych.Poprzez terapię można zajrzeć w głąb siebie i tam zacząć źródła problemu.
Magdalena80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 gru 2015, o 13:57

Re: Stres, fobie, wahania nastroju.

Postprzez Kasja767 » 28 gru 2015, o 12:15

Takie stany są niepokojące. Najpierw warto przebadać hormony, bo to rzeczywiście częsta przyczyna dziwnych zachowań, odczuć. Jednocześnie psycholog to bardzo dobry pomysł. Z doświadczeń bliskich mi osób (jednej chorej na schizofrenię, drugiej na depresję) wiem, że im szybciej człowiek szuka pomocy, tym lepsze są efekty leczenia, łatwiej wrócić do normy. Nie wiem skąd jesteście, ja z Poznania. Moja przyjaciółka i współlokatorka w jednym cierpiała na depresję i po leczeniu farmakologicznym udała się na terapię do psychologa ( SPAM) , która rzeczywiście przyniosła rezultaty (po wielu przebojach z innymi psychologami).Dlatego najważniejsze, to nie lekceważyć żadnych niepokojących objawów!

Ostatnio edytowano 28 gru 2015, o 23:53 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Kasja767
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 lis 2015, o 05:36
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]