Brak ochoty na seks z ukochanym

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez Sol » 19 wrz 2014, o 18:45

Nie chcę tu wyjść na wojującą feministkę, ale długo kobiety były wychowywane w przekonaniu, że w seksie najważniejsza jest przyjemność mężczyzny. Powoli z tego przeświadczenia wychodzimy, ale jeszcze wielu z naszych rodziców żyło właśnie w takim przeświadczeniu. Cały czas, jak mam wrażenie, nowością jest kobieta, która jest śmiała. Dla wielu.

Niech pozytywna energia Cię nie opuszcza.
Avatar użytkownika
Sol
Miła Kobietka
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 sie 2014, o 00:57

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez redorange666 » 19 wrz 2014, o 18:48

Nie wiem może ja mam takie szczęście ale zawsze moje kochanki były śmiałe. wręcz potrafiły wymusić na mnie to na co one mają ochotę... Jak dla mnie bomba... fajnie tak dać się zdominować. :)
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez Sol » 19 wrz 2014, o 18:56

Swój ciągnie do swego. :P

Niech pozytywna energia Cię nie opuszcza.
Avatar użytkownika
Sol
Miła Kobietka
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29 sie 2014, o 00:57

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez Astra » 9 paź 2014, o 22:10

Sol napisał(a):Nie chcę tu wyjść na wojującą feministkę, ale długo kobiety były wychowywane w przekonaniu, że w seksie najważniejsza jest przyjemność mężczyzny. Powoli z tego przeświadczenia wychodzimy, ale jeszcze wielu z naszych rodziców żyło właśnie w takim przeświadczeniu. Cały czas, jak mam wrażenie, nowością jest kobieta, która jest śmiała. Dla wielu.

To akuratnie jest prawda , bo nawet fakt iz mamy XXI wiek niewiele w tym zakresie zmienia w swiadomosci obu plci.
Kobieta swiadoma swoich mozliwosci i pogladow dlugo jeszcze nie bedzie uwazana za ,,normalna,,.
Ale pocieszajace jest to, ze uplywajacy czas wlazi doslownie w kazdy zakamarek swiadomosci ludzi i ja
mimo roznic i kontrowersji w pogladach ,przebudowuje. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez remmit » 24 paź 2014, o 11:47

Pomyśl o odwiedzeniu sex shopu. Ja zrobiłam to po raz pierwszy kilka miesięcy temu i nie pożałowałam. Miałam pewne problemy, które w końcu udało mi się rozwiązać. Sex shop to nie tylko miejsce dla płci brzydkiej..

remmit
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:45

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez SexShop112_pl » 3 lis 2014, o 17:49

Faktycznie wizyta w sex shopie powinna być już nie tematem tabu,a czymś naturalnym i miejscem które zabije rutynę w łóżku,wprowadzi urozmaicenie,moim zdaniem jak najbardziej warto się o to pokusić.
SexShop112_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3 lis 2014, o 17:22

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez karina12321 » 6 lis 2014, o 17:34

Podgrzej atmosferę w łóżku, rozpal swojego mężczyznę, seksowną bielizną która pobudzi jego wyobraźnie. W ofercie wibratory, afrodyzjaki, żele rozgrzewajace feromony. Aby wprowadzic intymny nastrój proponujemy świece do masażu i olejki zapachowe, feromony, zapraszamy do nas SPAM :fallinlove



PROSZE NIE SPAMOWAC FORUM
karina12321
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 lis 2014, o 13:15

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez Theila » 18 lis 2014, o 10:19

remmit napisał(a):Pomyśl o odwiedzeniu sex shopu. Ja zrobiłam to po raz pierwszy kilka miesięcy temu i nie pożałowałam. Miałam pewne problemy, które w końcu udało mi się rozwiązać. Sex shop to nie tylko miejsce dla płci brzydkiej..


W jakim kontekscie wizyta w sexshopie miałaby w tym przypadku pomoc?
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez tymianek » 23 lis 2014, o 15:21

a czy bierzesz jakieś hormony? tabletki antykoncepcyjne? bo one często zmniejszają libido
tymianek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 21:09

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez Astra » 26 lis 2014, o 18:27

A moze Ty masz po prostu taki temperament ktory ogranicza naturalne Twoje ,,zapotrzebowanie,,
na seks.
To dosc czesto spotykanie przypadki naturalnej nie ochoty na seks.
Czasami w takich przypadkach nawet wizyta w seks shopie i seksowna bielizna itp akcesoria zupelnie sie nie przydaja. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez hanna_w » 8 gru 2014, o 11:45

Słuchaj, a może to jest znak, że powinnaś iść do lekarza? Może masz niedobór jakiegoś hormonu albo witamin? To nie jest naturalne, że młoda, zdrowa dziewczyna NAGLE przestaje mieć jakąkolwiek ochotę na seks.
hanna_w
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 11:40

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez iga1980 » 28 lip 2015, o 10:25

Niedobór estrogenów powoduje spadek, a w ostateczności brak libido. Może powinnaś pomyśleć o jakiś pomocnych tabletkach typu lovegra, które powinny przywrócić Ci naturalną ochotę na seks i pomóc w osiągnięciu orgazmu.

iga1980
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 11:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez kartka » 28 lip 2015, o 15:38

Pamiętaj, że to na szczerej rozmowie związek się opiera. Powinniście być dla siebie nie tylko partnerami, kochankami ale też przyjaciółmi, to jest podstawa. Na Waszej drodze pojawi się mnóstwo innych tematów i problemów, o wiele "poważniejszych" od seksu i co wtedy?
Powinnaś się otworzyć. Mi też to za pierwszym razem nie przyszło tak łatwo, pomogło kilka drinków :D
Nie ma się czego wstydzić. Poza tym planujecie ślub, masz dzielić z tym człowiekiem życie, więc warto jak najszybciej rozwiązywać tego typu sytuacje.

Tak jak wyżej już napisano, ja bym również Wam radziła jakiś wyjazd we dwoje, odcięcie się od otaczającej rodziny. No i rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. On nie będzie czytał w Twoich myślach, nie dowie się w jakiś magiczny niewerbalny sposób, czego od niego oczekujesz. A ty zamykając się w sobie tylko przeciągasz problem w czasie. I koniec końców możesz doprowadzić do tego, że Twój partner zacznie oglądać się za innymi, jak napisał Red. Niestety tak to działa, również u kobiet :>
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez Nosia » 9 sie 2015, o 23:26

przepraszam, nie mam kiedy zapoznać się z całym wątkiem, jednak sam temat mnie zaintrygował i skojarzył mi się ze spadkiem libido, czy nowoczesne tabletki anty nadal mają na to taki negatywny wpływ jak to było parę lat temu?
Avatar użytkownika
Nosia
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 27 sie 2014, o 22:44

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez tinacleo » 11 sie 2015, o 11:38

Myślę, że przy tych tabletkach nowszej generacji sprawa wygląda trochę lepiej :) właśnie po to modyfikuje się składy, żeby tych skutków ubocznych było jak najmniej
Avatar użytkownika
tinacleo
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 11:30
Lokalizacja: B-stok/Wawa

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez Panna_Mysia » 22 sie 2015, o 15:15

Melania Si napisał(a):W tym momencie widzę tylko jeden problem: nieumiejętność rozmowy na intymne tematy. Myślę teraz, że rozmowa wiele by wyjaśniła.


Myślę, że sama odpowiedziałaś na własne pytanie... Porozmawiajcie, poczytajcie artykuły, obejrzyjcie film i uruchomcie wyobraźnię, a wszystko się ułoży. Zacząć jednak należy od szczerej i otwartej rozmowy, bo w kwestiach łóżkowych podobnie jak w innych aspektach związku bez rozmowy wspólne życie się Wam nie ułoży :)

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez Misia32 » 27 wrz 2015, o 20:56

Wiesz po 2 latach to też czasami normalne, że zycie przytłacza, praca, obowiązki i się już nie jest boginią seksu. Jednak jeśli jego dotyk drażni, to może własnie tak jak dziewczyny piszą na górze, spórobuj z nim pogadac. Pokazać mu co lubisz :) zacznijcie się ze soba bawić od nowa. A moze tez kwestia atmosfery :) ja mysle ze to nic dziwnego :)

"Dobre samopoczucie i zdrowa rodzina to dar nie do ocenienia. Zadbaj o komfort w swoim domu i wpuść do niego świeży powiew przez rekuperator."
Misia32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26 sie 2015, o 21:57

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez maliczka » 12 paź 2015, o 12:55

hm, a może by warto jakoś urozmaicić sprawy łóżkowe? Jakieś zabawy, gadżety, bielizna. Pomaga to wielu parom. Wiem, że nie każdy lubi takie rzeczy i się wstydzi, ale można spróbować się przełamać. Porozmawiajcie o tym, poszperajcie w internecie, jest dużo sklepów internetowych które oferują takie rzeczy i nie trzeba chodzić do normalnego sklepu. Mi koleżanka kiedyś poleciła Nowe Doznania i jestem bardzo zadowolona z zakupów u nich :)
maliczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 mar 2015, o 16:14

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez Iwonn » 13 paź 2015, o 19:25

Nie wiem czy to jest brak umiejętności rozmowy z ukochanym. Mam dokładnie ten sam problem. Brak fizycznego pociągu mimo ogromnej miłości. Nie wiem czy to się da rzeczywiście wskrzesić, bo seks to podstawa funkcjonowania każdego związku.
Iwonn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 paź 2015, o 19:13

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez Masha » 4 mar 2016, o 22:52

Ale czy tylko do ukochanego odczuwacie brak pociągu czy w ogóle ? Bo jeśli w ogóle nie czujecie żadnego pobudzenia seksualnego, to warto spróbować jakiegoś suplementu typu prolibid femina etc. Ale jeśli to tylko czujecie w stosunku do partnera to jest to typowe zmęczenie materiału i jeśli tylko chcecie możecie razem nad tym popracować (zabawki, wolny czas, romantyczna randka, weekend w spa, masaż, kąpiel) trzeba tylko chcieć :)
Masha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 lut 2016, o 11:33

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez Klark42 » 7 mar 2016, o 16:35

Dziekuje, Sol !!

Klark42
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 mar 2016, o 16:24

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez szugaro » 9 mar 2016, o 11:46

to racja, nie zawsze mamy ochotę! to nic dziwnego, zgadzam się: potrzeby bywają zmienne
szugaro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 mar 2016, o 14:08

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez baniusia3 » 10 mar 2016, o 12:42

Czasami ludzie nie potrafią rozmawiać ze sobą dlatego najlepiej usiąść i szczerze porozmawiać,bo inaczej będzie klops.
baniusia3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 mar 2016, o 11:41

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez rema » 3 paź 2018, o 08:07

Mam tak samo.Podejrzewam,ze jest to przez tabletki anty ale zmieniłam je i ochota na seks nie wróciła :( Co mam robić?
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Brak ochoty na seks z ukochanym

Postprzez Bogusia1959 » 3 paź 2018, o 11:12

Oj znam ten ból. Też się zmagałam z tym problemem i mój facet nie wiedział czym to jest spowodowane. Przez co powstawały różnego rodzaju napięcia między nami, a po co takiego rzeczy. Może spróbuj zapytać specjalisty tutaj https://lekarzpomaga.pl ? Czasami korzystam, jak sprawa jest niecierpiąca zwłoki, bo jak wiesz sama w naszym kraju dostanie się do lekarza graniczy z cudem.
Bogusia1959
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 wrz 2018, o 23:14
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Kinnam01