Depilacja.

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Depilacja.

Postprzez docha » 16 cze 2015, o 08:55

a co z tymi plastrami? Zadna nie próbowała? Chyba kupię, dosć mam wyrywania pesetą ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Depilacja.

Postprzez eewelina90 » 18 cze 2015, o 13:08

Moja skóra w większości miejsc w ogóle nie toleruje zwykłej maszynki do golenia, także korzystam wyłącznie z depilacji laserowej - pozwala skutecznie usunąć włosy ze wszystkich części ciała, nie wywołuje u mnie żadnych skutków ubocznych (jak podrażnienie) i jest trwała (na depilację chodzę nie częściej niż raz, dwa razy do roku).

new-life.com.pl – depilacja laserowa i kosmetyka estetyczna
eewelina90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 cze 2015, o 12:38
Lokalizacja: Kraków

Re: Depilacja.

Postprzez kamila » 18 cze 2015, o 20:12

U mnie zadne kremy do depilacji sie nie sprawdzaja .Piecze mnie to a jesli nawet poswiece sie przetrzymam dłuzej to i tak nie usuwaja wszystkich włoskow a dodam ze jestem blondynką i mam ogolnie bardzo mało do usuwnia.

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Depilacja.

Postprzez ja_ja » 19 cze 2015, o 11:25

kamila napisał(a):U mnie zadne kremy do depilacji sie nie sprawdzaja .Piecze mnie to a jesli nawet poswiece sie przetrzymam dłuzej to i tak nie usuwaja wszystkich włoskow a dodam ze jestem blondynką i mam ogolnie bardzo mało do usuwnia.



Miałam podobnie. Dlatego zdecydowałam się na depilacje laserową i teraz nie ma problemu.

ja_ja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 cze 2015, o 16:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Depilacja.

Postprzez kotek » 25 cze 2015, o 13:32

a może sudocream ? hmm w sumie nie wiem czy na nogi to dobry pomysł :)

Odziez z Anglii, Wloch i Francji
http://www.zeltros.co.uk
kotek
Fajna Kobietka
 
Posty: 109
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:10

Re: Depilacja.

Postprzez Kasia12 » 2 lip 2015, o 14:10

Jeżeli chodzi o podrażnienia po depilacji to polecam coś z kremów z SPAM. Sama stosuję ziaja effectiv depile jest naprawdę świetny.

Ostatnio edytowano 2 lip 2015, o 14:17 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Kasia12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lip 2015, o 14:06

Re: Depilacja.

Postprzez Lagenko_pl » 3 lip 2015, o 14:21

Dobry balsam lub krem jest niezbędny po każdej depilacji,ale też z drugiej strony polecam zastosować zabieg depilacji laserowej gdzie na stałe pozbędziemy się tego problemu,może jest to droższe ale za to naprawdę skuteczne.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Depilacja.

Postprzez Kamcia32 » 5 lip 2015, o 16:11

Ja natomiast polecam zajść i podpytać obsługę w SPAM. Ja zawsze tak robię, bo są na prawdę mili i pomocni. Maja na prawdę dużą wiedzę i wiedzą z czym to się je. A zdanie właściwej osoby dla mnie jak i dla nie których jest bardzo ważne :)


PROSZE NIE SPAMOWAC
Kamcia32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 lip 2015, o 16:08

Re: Depilacja.

Postprzez monikak » 11 lip 2015, o 14:57

docha napisał(a):Ooo... mają plastry do depilacji twarzy, używała któraś z Was? Nadają się do brwi i wąsika?


Ja kiedyś stosowałam plastry do depilacji Vipera i sobie bardzo je chwaliłam.

monikak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 13:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Depilacja.

Postprzez Stella » 12 lip 2015, o 13:59

Ja nie mogę znieść depilacji brwi pincetą - zawsze przy tym :cry: . Ostatnimi czasy wyczaiłam EpilFree Facial - jak dla mnie jest ok
Avatar użytkownika
Stella
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 07:50

Re: Depilacja.

Postprzez Hadassa » 14 mar 2016, o 11:51

Ostatnio widziałam gdzieś urządzenie do depilacji światłem, jak dobrze czytam. IPL czy jakoś tak to się nazywa.
Ktoś to ma, używał ?Może coś więcej o tym polecić ?

Philips na pewno ma takie urządzenie.
Wygląda mniej więcej tak
Obrazek

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Depilacja.

Postprzez dradziszewska » 29 mar 2016, o 12:27

Depilacja laserowa jest jakiś rozwiązaniem ale jednak zabieg trochę kosztuje a jeden nic nie da więc nie każdy może sobie pozwolić na taki luksus.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Depilacja.

Postprzez Bronita » 4 kwi 2016, o 23:08

Hadassa - też zwróciłam uwagę na takie "domowe" urządzenia, ale ja mam ten problem, że nawet jeśli rzeczywiście działa, to raczej nie na moje blond włosy. Ja z kolei właśnie z tego powodu, wybrałam Epilfree, póki co nie mam jeszcze trwałych efektów, ale przede mną co najmniej dwie sesje, a różnicę już widzę. Dla blondynek to chyba jedyna alternatywa ;)
Bronita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 10:27

Re: Depilacja.

Postprzez Hadassa » 5 kwi 2016, o 08:21

No już chyba nie.. Albo musiałaś dawno patrzeć.
Owszem jakiś czas temu i laser był tylko dla osób z mocnym i ciemnym owłosieniem, ale już dawno tak nie jest

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Depilacja.

Postprzez Lagenko_pl » 6 kwi 2016, o 12:35

Daj znać jak wypróbujesz już tego "domowego" lasera,czy faktycznie jest taki skuteczny jak to piszą co niektórzy,czy też raczej nie umywa się do normalnego zabiegu w gabinecie kosmetycznym,warto tutaj poznać szczegóły.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Depilacja.

Postprzez Theila » 29 kwi 2016, o 18:51

Bronita napisał(a):Ja z kolei właśnie z tego powodu, wybrałam Epilfree, póki co nie mam jeszcze trwałych efektów, ale przede mną co najmniej dwie sesje, a różnicę już widzę.


Pierwszy raz słyszę o Epilfree. Na czym ta metoda polega, bo piszesz o niej jakby była alternatywą dla lasera?
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Depilacja.

Postprzez Stella » 30 kwi 2016, o 07:05

Theila napisał(a):
Bronita napisał(a):Ja z kolei właśnie z tego powodu, wybrałam Epilfree, póki co nie mam jeszcze trwałych efektów, ale przede mną co najmniej dwie sesje, a różnicę już widzę.


Pierwszy raz słyszę o Epilfree. Na czym ta metoda polega, bo piszesz o niej jakby była alternatywą dla lasera?


w wielkim skrócie chodzi o to, że najpierw usuwa się włoski woskiem albo pastą cukrową następnie nakłada się aktywator który rozszerza pory a na koniec toner, który działa bezpośrednio na cebulkę włosa
Avatar użytkownika
Stella
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 07:50

Re: Depilacja.

Postprzez docha » 30 kwi 2016, o 22:35

Chodziłam i potwierdzam, swietna metoda. Ja byłam właściwie zdecydowana na laser, ale niestety blond włosy przekreśliły mój plan ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Depilacja.

Postprzez a_gatka » 22 maja 2016, o 13:19

Też chodzę raz na 5-6 tygodni. Na początku podchodziłam sceptycznie, ale przyznam, że jestem zadowolona. :)
a_gatka
 

Re: Depilacja.

Postprzez Demeter » 26 maja 2016, o 20:05

Na wosk to ja chodzę regularnie, ale o Epillfree nie słyszałam. Co to takiego dziewczyny?
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: Depilacja.

Postprzez Stella » 27 maja 2016, o 09:48

Demeter napisał(a):Na wosk to ja chodzę regularnie, ale o Epillfree nie słyszałam. Co to takiego dziewczyny?

już pisałam o tym kilka postów wyżej ale mogę powtórzyć -
- w wielkim skrócie chodzi o to, że najpierw usuwa się włoski woskiem albo pastą cukrową następnie nakłada się aktywator który rozszerza pory a na koniec toner, który działa bezpośrednio na cebulkę włosa
warto jeszcze dodać, że blond włosy nie są żadną przeszkodą
Avatar użytkownika
Stella
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 07:50

Re: Depilacja.

Postprzez Demeter » 31 maja 2016, o 20:07

Ja właśnie mam jasne włoski, bo jestem naturalna blondynką. Muszę się zorientować, czy któryś salon w mojej okolicy robi Epillfree. Dzięki :)
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: Depilacja.

Postprzez Revelka » 1 cze 2016, o 11:17

Przez bardzo długi czas używałam do depilacji wosku, później dostałam depilator i to on był moim ulubieńcem. Od niedawna stosuję natomiast metdoę IPL do użytku domowego i bardzo liczę na efekty. Czy któraś z was korzystała może juz z takich urządzeń w domu?

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Depilacja.

Postprzez BlackWolf » 1 cze 2016, o 13:16

Temat znajduje się już na forum wobec tego przenosimy rozmowy o depilacji tutaj ;) :
post6903.html#p6903


Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron