Przyjacielska miłość

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Przyjacielska miłość

Postprzez Devilla » 14 maja 2012, o 20:34

Cześć dziewczyny
Mam mały problem, dowiedziałam się ostatnio, że mój mąż ma romans ze swoją dobrą koleżanką, przyznał się nawet, że ją kocha, twierdzi, że jak przyjaciółkę. Myślicie, że może istnieć taka przyjaźń? Czemu on brał ze mną ślub skoro już wcześniej ją znał? Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Bo ja mam straszny mętlik. Najgorsze jest to, że on nie czuje się winny i ma pretensje do mnie, że nie chce z nim rozmawiać.
Devilla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 maja 2012, o 20:20

Re: Przyjacielska miłość

Postprzez Nala » 14 maja 2012, o 22:58

Yyyy... Skomplikował to na swoje potrzeby.
Albo jest romans albo jest przyjaźń.
Tutaj jest romans. Zdrada.
Nie pozwalaj mu na to żeby Cię obwiniał za coś co jest tylko i wyłącznie jego błędem. I rzuć go, nie jest Ciebie wart.
Nala
 

Re: Przyjacielska miłość

Postprzez Masjaa » 15 maja 2012, o 09:35

On nie czuje się winny i ma pretensje do Ciebie ? no nie ! zdradził, przyznał się że kocha inną babę niby jako przyjaciółkę i ma pretensje do Ciebie... tylko faceci potrafią być tak pomysłowi i zrzucać z siebie winę... co Ty zamierzasz ? a co on chce dalej robić ? kontynuuje znajomośc czy co ?
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Przyjacielska miłość

Postprzez reffina » 15 maja 2012, o 11:02

Ale skoro on ma romans, to sorry, ale winny jest on i nie dziwią twoje pretensje... Ale powinniście porozmawiać. Ty mu wytłumacz, że Cię skrzywdził, że nie wiesz teraz, po co wiązał się z Tobą i zapytaj, jak on widzi teraz Waszą przyszłośc.
reffina
 

Re: Przyjacielska miłość

Postprzez Devilla » 15 maja 2012, o 11:15

On twiedzi, że kocha mnie i że chce być ze mną. Mówi, że mnie z nią nie zdradził, ale ile w tym prawdy to ja nie wiem. Problemem jest to, że mamy ślub i małe dziecko ;/ Dla mnie ten związek jest już skończony, tylko co z dzieckiem? Nie chce, żeby dziecko kiedyś cierpiało przez rodziców. Teraz jest małe i nic nie rozumie ale później będzie mu smutno, że rodzice żyją osobno. Po za tym nie chce, żeby po rozwodzie mały jeździł gdzieś z tatą a ja nie będę wiedziała co oni robią.
Devilla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 maja 2012, o 20:20

Re: Przyjacielska miłość

Postprzez Devilla » 15 maja 2012, o 11:17

Znajomość z tamtą dziewczyną zakończył. Tylko nie wiadomo na ile i czy na pewno zakończył ;/
Devilla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 maja 2012, o 20:20

Re: Przyjacielska miłość

Postprzez mycha25 » 15 maja 2012, o 16:22

Trudna sytuacja i ciężko podjąć decyzję.jestem zdania że każdy zasługuje na drugą szansę ale tylko wtedy kiedy naprawdę czyje skruchę i jest mu przykro.Natomiast jeśli czujesz że on nadal kręci to powinnaś dać sobie czas.Najlepszym rozwiązaniem byłaby tymczasowa separacja,żebyście oboje mogli sobie wszystko przemyśleć.Jeśli chodzi o dziecko to przecież nawet jakbyście się rozstali to ono nadal będzie miało ojca bo to się nie zmieni a lepiej żeby się wychowywało tak niż w domu gdzie nie układa się między rodzicami.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Przyjacielska miłość

Postprzez Masjaa » 15 maja 2012, o 16:42

Bycie razem tylko ze względu na ,,dobro" dziecka to najgorsze rozwiązanie..... pomyśl czy będziesz umiała z tym żyć, czy będziesz mu ufała....
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Przyjacielska miłość

Postprzez dzo » 17 maja 2012, o 22:01

kocha ją jak przyjaciółkę ??

facet sobie chyba kpinę z Ciebie robi....
dzo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Penoey04, Tumol115