Zazdrość...

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Zazdrość...

Postprzez Dżastaa » 8 maja 2012, o 21:02

Powiedzcie mi kochane kobietki,
Jak to u was jest z zazdrością i zaufaniem ?
Z własnego przykładu z poprzedniego związku wiem ze musialam byc zazdrosna, bo moj byly flirtował z innymi, i nawet mnie zdradził ;/ wiec moje zaufanie było straszliwie niskie ale teraz kiedy jestem z A. nie daje mi zadnego powodu do zazdrosci, ufam mu, wlasciwie tez mi okazuje jak bardzo jestem dla Niego ważna... sęk w tym że czasem bywają chwile gdzie czuje się strasznie zazdrosna ;/ jakoś czuje ze mu ufam a moze okaze sie znow ze mnie zdradzi nie wiem dlaczego bo wlasciwie nie mam zadnych powodów, ale jednak cos takiego mi sie objawia. Moze to jaki uraz z poprzedniego związku ? Dziś podwiózł koleżankę z lliceum i odwiózł ją do domu bo pomogła mu w pewnej sprawie a we mnie się wszystko zagotowało.
Czy jednak istatnieją Ci faceci ktorzy nie zdradzają i sa szczerzy ?
:kwiatek

Idealna kobieta to taka, która nie wymaga cudów i cieszy się z każdej drobnostki danej prosto z serca...

Obrazek
Avatar użytkownika
Dżastaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 18:57

Re: Zazdrość...

Postprzez mycha25 » 8 maja 2012, o 21:09

Ja mojemu bardzo ufam choć nauczyłam się nikomu nie ufać tak do końca.Na początku związku bywało różnie i moje zaufanie było bardzo niskie ale z czasem wszystko się zmieniło i jestem go pewna,wiem że nie muszę się bać.Ale gdyby miał jakąś bliską koleżankę czy coś w tym stylu to zapewne by mnie to wkurzało.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Zazdrość...

Postprzez Masjaa » 8 maja 2012, o 21:50

Ja z natury jestem osobą zazdrosną... a o faceta niestety byłam jeszcze bardziej , też miałam takiego co był skłonny do flirtów, on nie widział w tym nic złego a dla mnie to było totalnie przesadne zachowanie... i w końcu doczekałam się że z inną się umawiał.... najgorsi są tacy co krytykuje innych, mówią że on w życiu by nie zdradził.... ufać to nawet sobie do końca nie można ;) bycie z kimś to duże wyzwanie , trzeba ufać, umieć na kimś polegać ale nie dać się zwariować.... żeby ten ktoś nie stał się całym światem. trzeba dać też swobodę itd, to zależy od dwojga osób, jakie mają granice itd.... skomplikowane.....
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Zazdrość...

Postprzez Aldonka09 » 9 maja 2012, o 10:26

To, że jesteś zazdrosna uważam za bardzo naturalne - zazdrość też jest potrzebna. Uważaj tylko, żebyś nie przesadziła, tzn. myśl logicznie i nie szukaj na siłę we wszystkim podstępu. Jeśli zaczniesz go kontrolować, albo truć mu głowę, że podwiózł koleżankę, to on z czasem nie wytrzyma i po prostu odejdzie. Tak więc zazdrość, ale z głową. :)
Aldonka09
 

Re: Zazdrość...

Postprzez Villa » 15 maja 2012, o 13:54

Ja niestety mam ogromny problem z zazdrością... ale może to dlatego, że zostałam w przeszłości zraniona tak jak Ty i zwyczajnie dmucham teraz na zimne. Zazdrość w granicach rozsądku jest w związku czymś naturalnym. Gorzej kiedy wymyka się spod kontroli... wtedy można nawet przez swoją zaborczość zniszczyć związek. Dlatego radzę troszkę zdystansować. Być czujną, mieć oczy szeroko otwarte ale nie przeginać... ;)
Avatar użytkownika
Villa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 maja 2012, o 13:18

Re: Zazdrość...

Postprzez Melisa » 3 cze 2012, o 16:52

jestem zazdrosna, ale w granicach rozsądku i jeżeli mam powód. Np ostatnia taka zdzira wyraźnie podrywała mojego lubego i tak sie wściekłam.. i zakazałam mu z nią pisać :P tylko przez internet co prawda, ale np naopowiadała mu jakie mamy w polsce wspaniałe miejsca i, że pokaże mu wszystkie najpiekniejsze. i zachwycała się jego znajomością języka polskiego ble ble ble. Wściekłam się tym bardziej, ze ona wie że on ma dziewczyne w polsce i to właśnie o niej przyjeżdża wiec napisałam do niej: spokojnie, mój chłopak ma już przewodniczkę po Polsce :)
Melisa
 

Re: Zazdrość...

Postprzez Bea » 3 cze 2012, o 18:56

Melisa napisał(a):jestem zazdrosna, ale w granicach rozsądku i jeżeli mam powód. Np ostatnia taka zdzira wyraźnie podrywała mojego lubego i tak sie wściekłam.. i zakazałam mu z nią pisać :P tylko przez internet co prawda, ale np naopowiadała mu jakie mamy w polsce wspaniałe miejsca i, że pokaże mu wszystkie najpiekniejsze. i zachwycała się jego znajomością języka polskiego ble ble ble. Wściekłam się tym bardziej, ze ona wie że on ma dziewczyne w polsce i to właśnie o niej przyjeżdża wiec napisałam do niej: spokojnie, mój chłopak ma już przewodniczkę po Polsce :)

Nie martw sie,niektore panny jak zobacza inny kolor skory lub jezyk obcy posuwaja sie do naprawde zenujacych rzeczy,wiec uwazaj na lubego w PL.
Nieraz idac z mezem i rozmawiajac po wlosku zauwazylam takie malolaty w bialych kozaczkach jak sie usmiechaja i zagaduja go /w mojej obecnosci/. I nie zniecheca je nawet fakt,ze sa z nami dzieci.
Mnie to raczej denerwuje niz prowadzi do zazdrosci. :angrywife
Avatar użytkownika
Bea
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 cze 2012, o 12:50

Re: Zazdrość...

Postprzez Melisa » 4 cze 2012, o 17:57

No, będę go pilnować :P
I to, że pracuje z polskimi turystkami też nie za bardzo mi się podoba, bo niektóry wyraźnie i bezczelnie go podrywaja. Ale brzydki nie jest więc cóż sie dziwić hehehe ;)
Melisa
 

Re: Zazdrość...

Postprzez Baśka1971 » 5 cze 2012, o 09:28

Zazdrośc to złe uczucie, które potrafi zniszczyć każdy,m nawet najbardziej trwały związek. Warto nabierać dystansu do samej siebie w chwilach, gdy ogarnia zazdrość. Bo czasami można przez to zniszczyć coś pięknego.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Zazdrość...

Postprzez Dżastaa » 5 cze 2012, o 11:56

Baśka1971 napisał(a):Zazdrośc to złe uczucie, które potrafi zniszczyć każdy,m nawet najbardziej trwały związek. Warto nabierać dystansu do samej siebie w chwilach, gdy ogarnia zazdrość. Bo czasami można przez to zniszczyć coś pięknego.



racja..

Idealna kobieta to taka, która nie wymaga cudów i cieszy się z każdej drobnostki danej prosto z serca...

Obrazek
Avatar użytkownika
Dżastaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 18:57
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]