Biegaczki

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Re: Biegaczki

Postprzez ZuZkA9 » 31 lip 2017, o 16:21

duszawilka napisał(a):dla kobiet to fjord nansen

Słyszałam jeszcze ze taka firma Helikon robi bardzo dobra odzież damską związaną z termoaktywnością

duszawilka napisał(a):widocznie źle dobrana była Twoja nerka. Idź lepiej do sklepu aby pomogli w wyborze i będzie dużo lepsza niż takie coś na ramie

Ja zawsze kupuje i przymierzam w sklepach stacjonarnych i nie potrafię zrozumieć swojego faceta, który wszystko kupuje w takimi sklepie SPAM. Od skarpetek po buty - bez przymierzania ;/

Ostatnio edytowano 31 lip 2017, o 22:22 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ZuZkA9
Jestem tu nowa :)

Postprzez misia10 » 5 sie 2017, o 11:42

ZuZkA9 napisał(a):Słyszałam jeszcze ze taka firma Helikon robi bardzo dobra odzież damską związaną z termoaktywnością

proszę pokaż mi linka bo ja jeszcze nie widziałam termoaktywnej odzież z helikona damskiej :)

ZuZkA9 napisał(a):Ja zawsze kupuje i przymierzam w sklepach stacjonarnych i nie potrafię zrozumieć swojego faceta, który wszystko kupuje w takimi sklepie SPAM. Od skarpetek po buty - bez przymierzania ;/

dlaczego, jak masz już sprawdzoną firmę to spokojnie możesz zamawiać przez internet a nawet jak będziesz miała jakieś pytania to na czacie Ci doradzą
misia10
Miła Kobietka

Postprzez jamko9 » 10 sie 2017, o 19:10

Ja zas mam tak,że nie nawidze chodzić i mierzyć w sklepach :D wole kupic online,wszedzie jest tabletka wymiarów przecież :D
jamko9

Postprzez fargo » 9 lis 2017, o 15:31

Niestety u mnie w mieście to nie jest takie proste sobie pobiegać, jeśli się człowiek nie chce otruć powietrzem..

fargo

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]