Wakacjoszki

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Wakacjoszki

Postprzez Patka92 » 7 cze 2018, o 09:31

Siema! Jak tam przygotowania do wakacji? Macie już jakieś plany? Ja dopiero teraz biorę się za szukanie jakichś ciekawych ofert. Wcześniej nie miałam czasu i tak wiecie, boję się że nic nie znajdę na ostatnią chwilę. Chociaż wszyscy mówią że nie trzeba się martwić bo pokoje zawsze się znajdą. A wy co sądzicie? Planujecie taki wyjazd wcześniej czy stawiacie na spontaniczny wypad ? :)

Patka92
Jestem tu nowa :)

Re: Wakacjoszki

Postprzez Mirabelka02 » 3 sie 2018, o 19:57

ja latam zawsze na lasta we wrześniu :) cenowo korzystnie i w krajach tropikalnych upalnie ale nie żarówa XD
Mirabelka02
Miła Kobietka

Postprzez Roozzaaliaa » 7 sie 2018, o 11:02

W tym roku Polskie góry 50km w 3 dni 8-) :D - nic nie daje tyle przyjemności, wyciszenia i aktywnego odpoczynku! :in love:

Ogólnie - Stanowczo Last Minute! Opłaca się również zorganizować samemu wycieczkę :)
Np. wczoraj szukałam i Ryanair ma promocje od października na przeloty od 39zł do różnych Państw z różnych miast w Polsce - promocja do dzisiaj niestety :(
Ale warto poszukać lotów na tanich liniach lotniczych i zakwaterowania na bookingu - wakacje gotowe :kwiatek
Roozzaaliaa

Postprzez ola.makowska » 8 sie 2018, o 16:02

Ja wybieram się z dzieciakami i facetem w góry - Muszyna to nasz kierunek. Zatrzymujemy się w Hotelu Klimek z uwagi na to, że kazdy z nas czuje się tam dobrze i znajdzie cos dla siebie. Moje dzieciaki beda szalec w Aquaparku, ja poleniuchuje w SPA, a mąż bedzie mogl spacerowac i podziwiać widoki - oczywiscie ja razem z nim :) Pewnie skorzystamy też ze spływu Popradem i kuligu - dzieciaki do tej pory wspominają zeszłoroczny.
ola.makowska

Postprzez Olkka » 16 sie 2018, o 15:34

My niedawno wróciliśmy z Zamku w Janowie Podlaskim. Spędziliśmy tam miły tydzień. Wypoczęliśmy i naładowaliśmy akumulatory a dzieciaki miały mnóstwo frajdy! Piękna, malownicza okolica z atrakcjami, miła obsługa i dobre jedzenie. Bardzo miło wspominamy te wakacje.
Olkka

Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]