Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez Basi1898 » 8 sie 2018, o 12:29

Kiedyś na pewno częściej, ale teraz mam już większą wiedzę na temat składników w tych daniach i często po przeczytaniu taaaaaaaaaaaakiej listy dochodzę do wniosku, że jednak wolę poświęcić czas na gotowanie :)

"Wystarczy pleść jakieś głupstwa, których nikt nie może zrozumieć, a ludzie zrobią wszystko, czego od nich zażądasz." - Buszujący w zbożu
tvokazje
Basi1898
Jestem tu nowa :)

Postprzez BlueLagoona » 27 sie 2018, o 21:23

A ja dziś poszłam na totalną łatwiznę..ale nie dawno co wróciłam i już mi się nie chciało nic robić na kolację: kupiłam gotową sałatkę z kaszą bulglur, kurczak, papryka, groszek + hummus ( Perla To go ) Pyszne. :D
BlueLagoona
Miła Kobietka

Postprzez Edytkaaa » 25 wrz 2018, o 17:15

Ja muszę się przyznać, że niestety czasem korzystam jak muszę przygotować coś na szybko.

Marzysz o nowoczesnej łazience? Doskonałym rozwiązaniem będzie https://tanialazienka.com/zestaw-prysznicowy-massi-blu-bateria-deszczownica.html
Edytkaaa

Postprzez Kasiak » 27 wrz 2018, o 06:46

Rzadko, to już naprawdę musi mnie pełne lenistwo złapać. Ale za to korzystam z gotowych przepisów - Wpierw dam Wam przepis mojej ulubionej pasty, z którą nie mogę się rozstać ani na dzień - to jets przepyszne pesto tyle że z cukinii xD SPAM
Ballarini nie dość, że ma cudowne akcesoria kuchenne, garnki żeliwne, patelnie grillowe i do pieczenia, a dodatkowo to jeszcez zaskakują przepisami przeróżnorodnymi w tym i vege!

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 11:11 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Kasiak

Postprzez milosniczkawin » 1 paź 2018, o 09:43

Ja nie kupuje gotowych dań, jak już nie chce mi się samemu nic robić to zamawiam obiad lub pizzę. Mam kilka sprawdzonych miejscówek

Postprzez liniana » 4 paź 2018, o 10:40

Zdarza mi się korzystać z gotowców, wybieram takie z dobrym składem i czasami jak ni emam czasu na gotowanie to wrzucam sobie flaki z łowicza do podgrzania i obiad mam z głowy bo można się nimi spokojnie w 2 osoby najeść.
liniana

Postprzez Evel » 4 paź 2018, o 14:23

No jasne, naleśniki z biedronki to moje ulubione naleśniki :) :)
Evel

Postprzez magda23 » dzisiaj, o 12:53

Ja bardzo często z takich korzystam, niestety nie zawsze mam czas żeby ugotować coś porządnego.

Przygotowanie dobrego tortu urodzinowego wiąże się z dużą ilością wolnego czasu. Co dopiero samo jego dekorowanie! Dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom. Piękne torty na urodziny to gwarancja udanego przyjęcia!
magda23

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]