kolega z pracy

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

kolega z pracy

Postprzez Martekk » 20 gru 2018, o 18:56

Hej !

Mam 24 lata, od ponad roku jestem singielką. Nie uważam się, za osobę nieatrakcyjną. Widzę, że podobam się płci przeciwnej w tym JEMU.

Od początku. Zaczęłam we wrześniu pracę w sporej korporacji, poznałam tam właśnie JEGO. początkowo nie zainteresowany, rzekłabym nawet niesympatyczny. Po około miesiącu coś się zmieniło, wspólny papieros, rozmowy, żarty często z podtekstem, parkowanie samochodu obok siebie... Za każdym razem jak mnie widział uśmiech od ucha do ucha (Tak pozostało do dziś)

Codziennie słyszałam "cześć słońce, kochanie itp."
Wypytywał mnie o związek, sam zawsze o sobie .mówił JA, jadę SAM, siedzę w domu SAM, nigdy nie wspomniał o kobiecie . Aż pewnego dnia zapytałam czy z kimś mieszka ( całkiem przez przypadek) odpowiedział "tak . Z laską " po czym spuścił wzrok i szybko zmienił temat .
(Ostatnio dodał, że na początku zawsze jest fajnie, a później jest tylko coraz gorzej)

Zauroczyłam się, nie mogę przestać o nim myśleć i sądzę że też mu się podobam - często słyszałam komplementy z jego strony. Problem polega na tym, że nigdy nie padło z jego strony zaproszenie na spotkanie.
Ostatnio rozmawialiśmy o wyjeździe na snowboard i czułam, że chciałby mnie zaprosić ale nic nie powiedział. Sama się wstydzę wyjść z taką propozycją.

I teraz nie wiem co robić. Czy sobie go odpuścić czy czekać na ruch z jego strony i dalej sobie flirtować w pracy... pomóżcie proszę :)
Martekk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 gru 2018, o 17:41

Re: kolega z pracy

Postprzez Jamelia » 23 gru 2018, o 11:07

On tez moze sie wstydzi. Przy nastepnej rozmowie na.te tematy mozesz rzucic tekst chcialabym Cie zobaczyc w takiej czy innej sytuacji.. albo zwyczajnie fajnie by bylo.wybrac sie razem. To mu ulatwi rozwinac temat jesli rzeczywiscie chcialby z Toba jechac

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: kolega z pracy

Postprzez Ana93 » 27 gru 2018, o 11:07

Hej :)

Wiesz, możliwe że on też się wstydzi. Ja jednak miałabym na uwadze to że powiedzial ze mieszka z ,,laską". Więc tak jakby jest zajęty. Najpierw wolałabym sprawdzic jak faktycznie wygląda sytuacja.
Ana93
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 7 lis 2016, o 14:01

Re: kolega z pracy

Postprzez Tusia » 17 sty 2019, o 15:39

Ale z czym ty masz wlasciwie problem? xD
Tusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 sty 2019, o 15:14
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]