PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez sabinkaduchess » 22 maja 2019, o 11:13

Już bardzo dużo czasu na decyzję nie ma, ale ja uważam, że każda mama ucieszy się z jakiegoś fajnego, a przy tym delikatnego sprzętu do stylizacji włosów i dbania o nie. Coś z czujnikiem temperatury na pewno fajnie się sprawdzi.
sabinkaduchess
Miła Kobietka

prezent dla przyjaciolki

Postprzez moskalek » 29 maja 2019, o 15:38

Hej :) moja przyjaciółka ma niedługo urodziny. Uwielbia konie, dlatego chciałabym jej kupić jakiś prezent z nimi związany. możecie mi coś polecić? :)
moskalek
Jestem tu nowa :)

Postprzez Idźka89 » 31 maja 2019, o 20:20

A ja szukam prezentu dla dziadków na rocznicę ślubu, myślałam o porządnym lekkim odkurzaczu bo ciągle na swój narzekają, że ciężki, że się kurzy z worka itd. Myślałam o modelu eletrolux Ergorapido Allergy, ma bajery, ale jest ładny i funkcjonalny, wiem, że ich nie stać, a może będzie im miło, co myślicie?
Idźka89
Miła Kobietka

Postprzez arletaK85 » 7 paź 2019, o 14:39

może by tak voucher na jakąś atrakcję extremalną, kulinarną czy coś dla urody i relaksu?
arletaK85

Postprzez dchudy91 » 15 paź 2019, o 09:30

arletaK85 napisał(a):może by tak voucher na jakąś atrakcję extremalną, kulinarną czy coś dla urody i relaksu?

prawda, ale taki voucher fajnie byłoby podarować w takim pudełku z grawerem :)
dchudy91

Postprzez stylistamody » 31 paź 2019, o 13:47

Dla przyjacółki ostatnio kupiłam fajną książkę kucharską, taką z czasó PRL- trochę żbey ją zainspirować do gotowania, a trohcę żeby poprawić jej humor cytatami na temat pstrąga czy zupy pośpiesznej czy innych wymysłów na temat pochodzenia kartofli:D Super sprawa. Powazniejsze prezenty kupuje raczej bliskiej rodzinie, dla siostry zawsze strzałem w dziesiątkę jest biżuteria, któej sama sobie nie kupi. Ciekawa bransoletka lub wisiorki. Jest nauczycielką, zwraca dużą uwagę na takie dodatki.
ciekawa barnsoletka.jpg

ciekawa barnsoletka kate.jpg

naszyjniki długie.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
stylistamody

Postprzez ola.makowska » 20 lis 2019, o 13:53

Wg mnie fajną propozycją na świąteczny prezent jest voucher np. na zabieg spa czy pobyt w hotelu. Można złożyć się w większą liczbę osób i podarować właśnie taki prezent. Ja dla swoich rodziców już zakupiłam voucher na pobyt w Hotelu Klimek SPA w Muszynie - nie pamiętam już, kiedy byli ostatni raz sami na jakimś wyjeździe, więc mam nadzieję, że będą zadowoleni. Z tego co widziałam można też wykupić romantyczną kolację dla dwojga czy zabiegi w spa.
ola.makowska

Postprzez zuzannaa » 27 gru 2019, o 13:30

Ja wolę prezenty trafione zatem wcześniej ustalam co dana osoba chciała by dostać, mniej więcej np. jeśli jest to bielizna to wybieram już sama coś z tego asortymentu np. tutaj https://ekskluzywna.pl/ obecnie zakupy w sieci to sama przyjemność i wygoda.
zuzannaa

Postprzez syletka » 29 gru 2019, o 22:34

ja to lubię dawać praktyczne prezenty. Uważam, że perfumy są spoko pod warunkiem, że wiemy jakie nuty zapachowe lubi obdarowywana osoba :) ja w tym roku mamie i tacie kupiłam po flakonie perfum. W Perfumik.pl mieli spoko ceny ich ulubionych zapachów więc sprawnie to poszło ;)
syletka

Postprzez ola.makowska » 6 lut 2020, o 12:28

Bardzo fajnym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby jest voucher na weekend w jakimś cichym miejscu, z zabiegami SPA i innymi atrakcjami. W takim miejscu każda osoba będzie mogła zrelaksować się i nabrać energii do codziennych obowiązków. Taki prezent otrzymałam rok temu od swojego narzeczonego - weekend w Hotelu Klimek SPA w Muszynie. Zabiegi SPA, przepiękna okolica, jacuzzi - odpoczęłam jak nigdy!
ola.makowska

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]