Ślub i wesele a koronawirus

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Ślub i wesele a koronawirus

Postprzez _sylwia_ » 20 mar 2020, o 19:39

Witam,
Zastanawiam się czy ktoś ma taki sam problem jak ja..
Mam zaplanowane wesele na koniec maja, prawie wszystko przygotowane i w związku z przykrą sytuacją jaką jest wiadomo koronawirus zastanawiam się co dalej? Chyba nie pozostaje mi nic, jak tylko czekać.. tylko im dłużej zwlekam ze zmianą terminu, tym będzie z nim coraz większy problem ponieważ już wiem na pewno, że mój lokal do listopada nie ma żadnych wolnych terminów :(
Jak myślicie, czy jest szansa, że jednak sytuacja się poprawi i wesele odbędzie się w maju?
Pozdrawiam
_sylwia_
Jestem tu nowa :)

Re: Ślub i wesele a koronawirus

Postprzez cage » 26 mar 2020, o 11:18

Zależy czy patrzysz na ślub z punktu wiary czy z punktu pewnego wydarzenia w życiu z dużą imprezą. Jeśli z punktu wiary to nie przeszkodzi Ci ślub w małym gronie. Jeśli z tego drugiego powodu to spróbowałabym go przełożyć bo do maja wątpię, że dużo się zmieni.

Normalnością stały się lekcje online, porady prawne online czy porady lekarskie na telefon w dobie całego koronawirusa. https://krmp.pl/specjalizacje/porady-telefoniczne/
cage

Postprzez Isabella55 » 31 mar 2020, o 11:13

Cześć! Ja też w tym roku miałam zaplanowane wesele... miałam, bo przełożyłam termin na przyszły rok. Na szczęście nie miałam z tym problemu. Właściciele lokalu nawet się ucieszyli, ze przełożyłam, a nie odwołałam... Prawda jest taka, że za bardzo boję się o swoich najbliższych, by gromadzić ich w jednym miejscu. A ślub bez rodziny...? To dla mnie żaden ślub. Mam wspaniałą, kochającą się i wspierającą się rodzinę, i nie wyobrażam sobie, że kogoś miałaby w tym dniu zabraknąć. No i jeszcze jedno... czekałam tyle na ślub, ze tych kilka kolejnych miesięcy czy rok - nie robią mi już różnicy.
Isabella55

Postprzez sllim » 9 kwi 2020, o 09:19

Kurcze bardzo wam współczuje przez tego koronawirusa. Ślub to cholernie duże przedsięwzięcie i a teraz to już w ogóle.

Tanie projekty domów stworzone przez topowych architektów. Sprawdź na https://www.uarchitekta.pl/projekty/tan ... ekty-domow
sllim

Postprzez abctechnika » 11 maja 2020, o 10:03

Rząd dosłownie kpi sobie z wprowadzanych obostrzeń a tu ludzie tracą dorobki życia - branża ślubna wróci pewnie jako jedna ostatnich do normalności - dużo cierpliwości życzę! Musi kiedyś być dobrze
abctechnika

Postprzez maluutka » 14 maja 2020, o 15:44

W mojej rodzinie odwołali wesele i tylko zapraszają do kościoła na ślub, a jeżeli chodzi o wesele to na następny rok przełożono.
maluutka

Postprzez szaja » 1 cze 2020, o 13:53

Teraz o dziwo możemy już wracać do normalności, najpierw tysiące obostrzeń i teraz to.

Porady prawne online stały się koniecznością w dobie pandemii koronawirusa. https://porady.prawne.online/
szaja

Postprzez supris » 23 lip 2020, o 20:44

Znam dużo osób którzy biorą ślub w dobie koronawirusa. Sama byłam na takim weselu i nie ma czym się obawiać. Młodzi zaprosili tylko najbliższych i nie było żadnych konsekwencji. Goście w kościele mieli maseczki, a na sali było już normalnie. Ja mogę polecić taką maseczkę permanent24.pl/pl/p/Przezroczysta-maska-na-usta%2C-zaslania-usta-i-nos...-przeciwmgielna%2C-swoboda-oddychania/328 miałam ją i nie zniszczyła mi makijażu i czułam się w niej bardzo swobodnie.
supris
Miła Kobietka

Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]