Dlaczego tak na mnie patrzył?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Dlaczego tak na mnie patrzył?

Postprzez Whiteberry » 4 sie 2012, o 19:55

Już chyba zwariowałam...Mam problem jak ze szkoły podstawowej:D
Zacznę może od tego, że jak jeszcze byłam na pierwszym roku studiów, przyłapałam pewnego chłopaka z uczelni jak się we mnie wpatruje. Spojrzał dość długo raz, po czym odwrócił się ponownie żeby znów na mnie zerknąć. Wówczas nie przywiązywałam do tego uwagi, ale gdy kolejny raz byliśmy w pobliżu sytuacja się powtórzyła.
I tak było za każdym razem przez rok. Zawstydzał mnie tymi spojrzeniami, a i on sam uciekał wzrokiem, gdy tylko przyłapałam go na przyglądaniu mi się. W końcu zaczęłam się już nawet zwyczajnie cieszyć na jego widok, choć nigdy nie rozmawialiśmy. Na drugim roku studiów nie widywaliśmy się w ogóle przez pierwszy semestr, zapomniałam o nim całkowicie, dopiero w drugim czasami, choć rzadko, mijaliśmy się. Zerkał wtedy znowu, choć już nie zawsze i nie tak jak wcześniej. Podobno jestem atrakcyjna, chociaż ja nie lubię sobie schlebiać i uważam się za zwykłą dziewczynę. Ale raz, właśnie po tej długiej przerwie bez spotkań, gdy przechodziłam obok niego, siedzącego w towarzystwie kolegi, powiedział do niego "to jest miss". Nie wiem, co mam o tym wszystkim myśleć. Teraz wakacje więc nie ma szans żebyśmy się, gdzieś minęli, bo jesteśmy z innych miast, a ja ciągle o nim myślę. I co mam zrobić? Zapomnieć? W końcu, gdyby był zainteresowany pewnie nie zaprzestałby na samych spojrzeniach...
Whiteberry
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 sie 2012, o 19:35

Re: Dlaczego tak na mnie patrzył?

Postprzez simi » 5 sie 2012, o 21:55

Przy następnej okazji zagadaj do niego:)Może on nieśmiały:)

"Z kobietą nie ma żartów-w miłości czy w gniewie,
co myśli-nikt nie zgadnie,co robi-nikt nie wie.."
simi
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 3 lip 2012, o 12:41

Re: Dlaczego tak na mnie patrzył?

Postprzez sun979 » 6 sie 2012, o 20:05

simi napisał(a):Przy następnej okazji zagadaj do niego:)Może on nieśmiały:)



Zgadzam się! ;) Nie każdy facet ma gadane. Zwyczajnie wpadłaś mu w oko, a on po prostu dostaje paraliż na myśl, że ma podejść i wypowiedzieć do Ciebie pierwsze słowa... ;) Jeśli aż w 2 roku studiów zwracał na Ciebie uwagę to na pewno coś znaczy... ;)
sun979
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]