Wyprawka - Pierwsze dziecko nie wiem co kupic

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: Wyprawka - Pierwsze dziecko nie wiem co kupic

Postprzez Hadassa » 3 kwi 2021, o 22:38

espanka napisał(a):obowiązkowo pieluchy, u nas się sprawdzają huggies, można w niezłej cenie dostać na allegro. Teraz weszliśmy w etap pieluchomajtek, są dla mojego malucha bardzo wygodne i nie przeszkadzają w raczkowaniu :) mają szeroki pasek, nic się nie zsuwa, nie obcierają nóżek.

Na allegro ? Obojętnie jaka aukcja ?
Lubię huggiesy, ale pieluchomajtek zaczęłam używać raczej jak już biegały.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Hadassa
Moderatorka

Postprzez Jana35 » 25 maja 2021, o 10:52

Dla kolejnego dziecka zdecydowanie łatwiej zrobić wyprawkę bo wiadomo, co potrzebne i co się sprawdza a co nie. Ja dla 2 dziecka większość rzeczy kupiłam w sklepie Mati https://sklepmati.pl/244-zdrowie-i-higiena . Kupiłam tam również fajny fotelik samochodowy w bardzo dobrej cenie. Ogólnie sklep jest świetny i warty uwagi
Jana35
Jestem tu nowa :)

Postprzez klaudiakkk22 » 27 maja 2021, o 14:43

Wyprawkę dla córki kupowałam na Formommy.pl, bo online jest dla mnie o wiele wygodniej plus jest tam osobna zakładka wyprawka, dzięki której miałam pewność, że niczego ważnego nie zapomnę.
klaudiakkk22
Miła Kobietka

Postprzez Legumina » 15 cze 2021, o 23:11

Gotowe listy co przygotować w wyprawce w necie istnieją w niemałych ilościach. Będziesz jednak musiała sama zdecydować co wybrać, jeśli pieluszki, to jakie, jeśli ściągaczka to jaka... Mogę ew. polecić Ci szczególnie delikatną i mięciutką muślinową pościel dla maluszka. Znajdziesz ją w sklepie Mulinek prowadzonym przez jedną z doświadczonych mam. Np. kołderki do otulaczy uszyto z mięciutkiego i uderzająco przyjemnego w dotyku muślinu bawełnianego, który spełnia standard GOTS (Global Organic Textile Standard).
Legumina

Postprzez espanka » 15 cze 2021, o 23:26

huggies ma swój oficjalny sklep na allegro, szukaj w strefie marek :) niezłe ceny mają na te pieluchy, ja już od dłuższego czasu tam się zaopatruję
espanka
Fajna Kobietka

Postprzez Katia 26 » 20 cze 2021, o 18:37

Witam jestem mamą 3 letniego Krzysia. Miałam kiedyś ten sam problem co wielu z was. Pierwsze dziecko co kupić! Co potrzebne, a co zbędne! Jaki fotelik. W czym go przywiozę do domu .W tym temacie mogę polecić wózki i foteliki e- greco.

Katia 26

Postprzez Kalka22 » 21 lip 2021, o 18:38

Ja dużo nie kupowałam na początek, ale na szczęście zrobiłam duży zapas pieluszek Huggies i to się bardzo przydało.
Kalka22

Postprzez Amela22 » 28 lip 2021, o 12:11

Zajrzyj sobie na stronę Ceba baby. Ja od nich zamawiałam kocyki, ręczniki i przewijak i jestem mega zadowolona z tych produktów. Solidne i staranne wykonanie a do tego piękny design;)
Amela22
Miła Kobietka

Postprzez Anka_1 » 28 lip 2021, o 22:31

Must have to poduszka so karmienia od ceba baby.
Polecam
Anka_1

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]