chory związek..pomóżcie !

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: chory związek..pomóżcie !

Postprzez ladyD22 » 8 sie 2012, o 13:44

Witajcie kobietki:) Przestalam sie spotykac z partnerem wsumie to on do tego doprowadzil;/ zaczol sobie robic co chce wychodzic kiedy chce nie informowal mnie o niczym bo stwierdzil ze nie musi mi sie tlumaczyc ze nie jest moja wlasnoscia. Stawia mnie przed faktami dokonanymi ze np wychodzi z kolegami i zemna sie nie spotka tak zwane zostawienie kogos na lodzie! Czuje ze poprostu On chce w jakis sposób zakonczyc nasz zwiazek. bylo zle jak pisalam posty wyrzej nie ukladalo sie, myslicie ze on chce sie rozstac zachowujac sie w ten sposób??
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: chory związek..pomóżcie !

Postprzez Tinuviel » 8 sie 2012, o 13:51

Ja myślę, że właśnie tak postępuje ktoś kto chce zakończyć związek, ale sam nie ma odwagi. Dlatego zachowuje się tak byś to Ty z nim zerwała i by on nie musiał czuć aż takiego poczucia winy... To przykre, ale niestety tak jest... Daj sobie z nim kompletnie spokój. Pewnie będzie żałował kiedyś. Ale co z tego, liczy się to jak teraz Ciebie traktuje. Jeżeli on o Ciebie nie dba to sama zadbaj o swoje szczęście i poszukaj odpowiedniego dla siebie faceta...

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: chory związek..pomóżcie !

Postprzez ladyD22 » 8 sie 2012, o 18:55

I tak zrobilam dzis sie rozstalismy Mimo ze On mowil ze da sie to naprawic ale ja stwierdzialm ze skoro sie nie uklada to po co sie meczyc i udawac ze wszystko jest ok. kocham go a on mnie ale coz to za zycie w ciaglych klutniach ?? Gadamy ze soba na gg ale czysto kolezensko . zobaczymy jak dlugo wytrzymam i mam nadzieje ze nie dam sie zlamac !
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]