Strata dziewictwa przez tampon?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Strata dziewictwa przez tampon?

Postprzez maargotta » 12 gru 2010, o 15:32

Ostatnio kochałam się pierwszy raz z moim chłopakiem. Przed tym wkładał mi palce do pochwy.. I po pierwszym razie powiedział że nie mam błony dziewiczej. Na szczęście uwierzył mi że pierwszy raz się kochałam bo tak było. Tylko nie rozumiem czemu tak się stało.. To możliwe żebym jej w ogóle nie miała albo przedziurawiła ją tamponem?
maargotta
 

Re: Strata dziewictwa przez tampon?

Postprzez nataliaaaaa » 13 gru 2010, o 20:53

teoretycznie przebicie błony przez tampon jest możliwe tylko jeżeli przed pierwszym razem używałaś za dużych tamponów. Kobiety przed swoim pierwszym stosunkiem powinny używać mini... jednak gdybys przebiła to chyba byś się zorientowała... a co do tego czy możliwe jest zebys jej nie miała wcale nie wydaje mi się...
nataliaaaaa
 

Re: Strata dziewictwa przez tampon?

Postprzez tosia » 15 gru 2010, o 22:13

Ale "pierwszy raz", pozbawienie dziewczyny dziewictwa nie zawsze wiąże się z bólem, krwią itp.
tosia
 

Re: Strata dziewictwa przez tampon?

Postprzez kilofka » 25 gru 2010, o 16:54

Można przez tampon, przez jazde konno, przez masturbacje wibratorem.

Ale nie mieć wcale to chyba nie można...
kilofka
 

Re: Strata dziewictwa przez tampon?

Postprzez Bielizna-Anna » 31 gru 2010, o 00:52

Możliwe ze tampon przebił błonę dziewiczą,a nie masturbowałaś się wcześniej? Jeżeli tak,to sama mogłaś to zrobić. Utrata dziewictwa nie zawsze wiąże sie z bólem:)
Bielizna-Anna
 

Re: Strata dziewictwa przez tampon?

Postprzez mis11 » 23 sty 2011, o 12:37

Błona nie jest jak pajęczyna, że trudno poczuć jej przebicie, jak i efekty jej przebicia są widoczne. Poza tym błona nie jest całkowicie szczelna, zależnie od kobiety, może być mnie, lub bardziej nieszczelna.
mis11
 

Re: Strata dziewictwa przez tampon?

Postprzez ABCbielizny » 19 kwi 2011, o 14:45

Wydaje mi się to mało możliwe,ale prawdopodobne. Może nie jednorazowo,ale stopniowo. W ten sposób pozbyłaś się błony dziewiczej. Wszystko zależy od organizmy i trudno to jednoznacznie stwierdzić.
ABCbielizny
 

Re: Strata dziewictwa przez tampon?

Postprzez Dziubas » 20 kwi 2011, o 11:18

istnieje prawdopodobieństwo, że mogłaś się urodzić bez błony dziewiczej, ale jest ono znikome. Zdarzają się takie przypadki, że kobiety nie maja błony i żeby uwiarygodnić swoje dziewictwo przed chłopakiem, robią sobie plastycznie sztuczną błonę dziewiczą. Przy przebiciu jest tak samo jak z normalną błoną.
Dziubas
 

Re: Strata dziewictwa przez tampon?

Postprzez lula » 20 kwi 2011, o 23:14

Poza tym jedne kobiety mają bardziej szczelną, inne niemalże nie widoczną szczątkową błone. Jednne są grubsze i lepiej ukrwione, inne cienkie błonki. Nie każda dziewczyna krwawi, nie każdą rozdziewiczenie boli.
lula
 

Re: Strata dziewictwa przez tampon?

Postprzez YYFashion » 21 kwi 2011, o 09:34

Nie zawsze przebicie błony dziewiczej związane jest z pojawieniem się krwi. Każda z nas ma inny organizm i inaczej reagujemy na nwe sytuacje. Ale przebicie błony przez tampon również jest możliwe. A może stało sie to podczas wkładania palcy do Twojej pochwy tego też nie można wykluczyc.
YYFashion
 

Re: Strata dziewictwa przez tampon?

Postprzez Mewka » 23 kwi 2011, o 13:38

:sex1 Albo chłopak nie wie co to błona
Mewka
 

Re: Strata dziewictwa przez tampon?

Postprzez Kanny216 » 8 lip 2011, o 15:10

Interesuje Cie jakość ludzkiej spermy? Wejdź na..

treść zmieniona prze moderatora

proszę nie spamować
Kanny216
 

Re: Strata dziewictwa przez tampon?

Postprzez tkamsobie » 12 lip 2011, o 13:52

raczej nie mozliwe aby przez tampon stracić dziewictwo
tkamsobie
 

Re: Strata dziewictwa przez tampon?

Postprzez Lily of the Valley » 9 kwi 2012, o 13:37

O jeju. Ludzie, zlitujcie się, tampon nie uszkodzi waszej błonki :P. Poza tym, śluzówka nie świadczy o dziewictwie.
Lily of the Valley
 

Re: Strata dziewictwa przez tampon?

Postprzez mycha25 » 9 kwi 2012, o 13:41

A co on? Ginekolog? Czy może taki specjalista od błon dziewiczych? Nie wiem na jakiej podstawie on mógł to stwierdzić,trochę to dziwne

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Strata dziewictwa przez tampon?

Postprzez Lily of the Valley » 9 kwi 2012, o 23:15

No właśnie :P. Stracić dziewictwo można tylko i wyłącznie poprzez pierwsze zbliżenie, nawet, jeśli podczas pierwszego seksu błona dziewicza nie zostanie naruszona :). Jejku, macie problemy: krwawi- nie krwawi, boli- nie boli, no dajcie spokój, kobietki.
Naczytałyście się "Bravo" (i nie ma w tym nic dziwnego, sama czytałam za małolata :P) i utarło się, że:
- pierwszy seks musi boleć
- musi być krew
- nie będziecie miały orgazmu
- itd, itp...
To są brednie zasłyszane, zapamiętane, których się boicie i chcecie uniknąć :P. Rozważania na temat błony dziewiczej można wg mnie włożyć między bajki, to naprawdę niepotrzebne utrudnianie sobie i nakręcanie się.
Lily of the Valley
 

Re: Strata dziewictwa przez tampon?

Postprzez nina19 » 9 sie 2012, o 22:55

Mogłaś nie wiedzieć, że przebiłaś błonę dziewiczą.
Nawet robiąc szpagad, często błona się przerywa ; ).
Ważne, że Twój facet Ci uwierzył.
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]