Wspólne mieszkanie a finanse

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Wspólne mieszkanie a finanse

Postprzez Moni88 » 2 paź 2022, o 01:16

Witam forumowiczki, proszę o radę bo ja już nie mogę ze swoim facetem.

Mianowicie niedawno kupiłam mieszkanko, urządziłam je i tak sobie mieszkam od jakiegoś czasu.
No i wpadliśmy na pomysł z moim facetem, żeby razem zamieszkać. No i wszystko super ale swoim podejściem zaskoczył mnie ogromnie.
On wynajmuje mieszkanko z kolega i dzielą koszty najmu na pół, jakieś 1200-1300 na osobę. Zaproponowałam mu, że jak razem zamieszkamy to dorzuci się do utrzymania mieszkania 700 zł a ja opłacę resztę (całość opłat to około 3 tys.- kredyt, czynsz, oplaty). No to on się na mnie obraził, i stwierdził że on mojego kredytu spłacać nie będzie a jak ma mi się dokładać 700 zł to jeśli byśmy się kiedyś rozstali to mam mu oddać wszystko co z tych 700 zł poszło na kredyt. Uważa, że ja sobie chce na nim biznes zrobić :/ Na prawdę jestem w szoku jego postawa, nie dość ze przychodzi na gotowe, oszczędza 500-600 zł na miesiąc to mu jeszcze mało.

Co Wy o tym myślicie, bo mi się to w głowie nie mieści.
Moni88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 paź 2022, o 00:36
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]