Sala weselna

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Sala weselna

Postprzez Cetaji » 12 maja 2023, o 12:04

Z tego co wiem to ceny wesel obecnie są horrendalne, ale może znacie jakieś miejsce, gdzie można liczyć na to, że będzie ładnie przygotowana sala a jednocześnie będzie można jeszcze liczyć na to, że cena nie będzie jakoś szczególnie windowana?
Cetaji
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 24 kwi 2023, o 14:47

Re: Sala weselna

Postprzez Bearishly » 15 maja 2023, o 10:27

Swoje dwie sale weselne prowadzi między innymi Las Vegas w Barciach - barcice pl. Nie wiem jak tam dokładnie pod kątem pojemności, ale to spore sale więc myślę, że się można spokojnie tam z weselem zmieścić. Choć też wiadomo, że trzeba mieć na uwadze odpowiednio wcześniejsze rezerwowanie terminu. Można też zorganizować poprawiny w stylu góralskich z grillem.
Bearishly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lut 2023, o 13:39

Re: Sala weselna

Postprzez babeczkazpolski » 25 mar 2024, o 06:59

A może zapytaj w https://biesiadnyniegow.pl/? To przepiękne miejsce, wiem, że ludzie organizują tam też duże wesela - ja miałam nieco mniejsze. Sala jest idealna, a obsługa dokłada wszelkich starać, by zorganizować dla pary wesele marzeń:) Jak chcesz, to mam pod ręką nr tel: 601 142 787. Nie zaszkodzi przedzwonić i zapytać, co i jak:)
babeczkazpolski
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27 lut 2024, o 21:12

Re: Sala weselna

Postprzez olaolaola » dzisiaj, o 12:10

Mobilny barista na Twoich targach? To idealny sposób, aby zrobić wrażenie na Twoich klientach! Jeśli planujesz wydarzenie biznesowe i chcesz zaoferować doskonałą kawę, to jesteś we właściwym miejscu. Nasza 100% Arabica wysokiej jakości, specjalnie wyselekcjonowana na tę okazję, na pewno zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy. Nasz bar to nie tylko kolejne miejsce, gdzie można się napić kawy. Stworzymy dla Ciebie wyjątkową atmosferę, w której uczestnicy będą mogli się zrelaksować, nawiązać kontakty i cieszyć się rozmową, pijąc spokojnie swoją ulubioną małą czarną. Organizacja nie będzie dla Ciebie żadnym problemem - potrzebujemy tylko trochę miejsca i dostępu do prądu, a resztę zrobimy za Ciebie. Odwiedź nas na naszej stronie https://dolkacafe.pl/!
olaolaola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 lut 2024, o 13:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]