Przebarwienia po trądziku..

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Adellaa » 23 lis 2021, o 12:35

mi kwasy i acne derm pomogły. Super efekty ;)
Adellaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 23 lis 2021, o 12:15

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Bianika » 15 lis 2022, o 10:08

Podstawa to wiedzieć za co się zabrać najpierw. Takie blizny i przebarwienia można usuwać na wiele sposobów, od przykładów domowych, aż po zabiegi w klinice. Wszystko zależy też od rodzaju blizny oraz jej rozmiaru. Osobiście najpierw polecałabym sprawdzić żele na bazie cebuli
Bianika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 lis 2022, o 10:01

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Barbarka » 22 lis 2022, o 13:04

Używałam kiedyś żelu z cebuli na bliznę pooperacyjną. Kupiłam w aptece za poleceniem mojego lekarza. Contractubex nazywał się bodajże
Barbarka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lis 2022, o 12:29

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez asdafa » 25 lip 2023, o 21:35

Jak masz trądzik i do tego przebarwienia to zacznij stosować dwuetapową kurację na noc Perfect Skin Acne od Eveline. Ta kuracja ma na celu m.in złuszczanie i wyrównuje koloryt.

Obrazek
asdafa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24 lip 2023, o 22:20

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Ronter » 20 wrz 2023, o 14:13

Do całego ciała kosmetyki na noc i to wegańskie masz w markowym sklepie www-rheasklep-pl/rheaskleppl-c-1_21.html do samodzielnego przetestowania. Każdy kosmetyk u nich posiada oryginalne ekstrakty wywodzące się z natury, sporą dawkę witamin, środki nawilżające łagodzące podrażnienia, koncentraty ceramidów do tworzenia bariery ochronnej na skórze.
Ronter
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 lut 2023, o 13:37
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników