Nie wiem czy chcee z nim jeszcze byc po tym wszytkim

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Nie wiem czy chcee z nim jeszcze byc po tym wszytkim

Postprzez myszka12313 » 4 gru 2012, o 22:29

Jestem z chłopakiem od ponad 4 lat..poznałam go gdy miałam 16 lat. Na poczatku wszystko było ok...jak to zawsze bywa później zaczęły sie kłótnie tak naprawdę o byle co. Moj chłopak( o wszystko zazdrosny nawet o koleżanki) czasem potrafił mnie zwyzywać od najgorszych..co teraz wydaje mi sie nie do przyjecia ale wtedy ja zakochana zawsze próbowałam go udobruchać dla świętego spokoju. Przez nastepne 2 lata zaczęło sie nam układać...wiele z nim przeszłam dobrych i złych chwil. Niedawno moja siostra rozstała się z narzeczonym. Cała rodzina się z nim zżyła więc próbowalismy mu jakos to wszystko poukladać.. wpadłam na pomysł żebysmy jechali z paczką znajomych moim chłopakiem też oczywiście na kilkudniowy wyjazd. Moj chłopak się nie zgodził bo jak to powiedział robię to tylko dla bylego szwagra i jak ja to zrozumialam ze coś nie z nim niby laczy co jest totalną bzdurą..Od tego czasu nie odzywa sie do mnie(jakies 2 tyg) nie wiem co mam o tym mysleć...chyba nie chcę być z kims takim przez całe życie...nie wiem czy go jeszcze kocham. Przyznam szczerze ze dobrze mi z tym kiedy sie nie odzywa. Poznałam dużo fajnych osób a z nim nie wolno mi było nawet ze znajomymi sie spotkać bo był obrażony że jemu nie poświęcam czasu..Chciałam sie komuś wygadać może któraś z Was mnie zrozumie i podpowie co dalej robić. Dziękuję
myszka12313
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 10:10

Re: Nie wiem czy chcee z nim jeszcze byc po tym wszytkim

Postprzez szukającaszczęścia » 4 gru 2012, o 23:13

Według mnie powinnaś sie z nim rozstać definitywnie. Facet Cie tylko ogranicza. Ten związek przynosi Ci więcej szkody niż korzyści. A jeśli dobrze Ci z tym gdy sie nie odzywacie, nie tęsknisz za nim to znaczy że go już nie kochasz, jesteś z nim z przyzwyczajenia. Przez pewien czas też byłam w takim chorym związku i patrząc z perspektywy czasu myślę że rozstanie z tym chłopakiem było najlepszą rzeczą jaka mnie spotkała.
szukającaszczęścia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 00:12

Re: Nie wiem czy chcee z nim jeszcze byc po tym wszytkim

Postprzez Lena20 » 5 gru 2012, o 01:28

ja też uważam że powinnaś sie z nim rozstać tym bardziej jak piszesz że dobrze Ci z tym jak nie macie ze sobą przez jakis okres kontaktu , może to coś to uczucie już wygasło ?!

Lenkaaaa ;**
Lena20
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 02:36

Re: Nie wiem czy chcee z nim jeszcze byc po tym wszytkim

Postprzez bettti86 » 5 gru 2012, o 11:08

wydaje mi się, że nie ma sensu ciągnąc tego na siłę, tym bardziej, że jesteście młodzi i na pewno jak się poznaliście byliście innymi ludźmi niż teraz, wszystko się zmienia poglądy, charakter, teraz każde z Was chyba powinno iść we własną stronę
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Nie wiem czy chcee z nim jeszcze byc po tym wszytkim

Postprzez brunecia » 7 gru 2012, o 15:19

wydaje mi sie ze nie chcesz z nim byc,ale potrzebujesz naszego potwierdzenia ze zrywajac z nim dobrze robisz.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Nie wiem czy chcee z nim jeszcze byc po tym wszytkim

Postprzez dobroslawa » 8 gru 2012, o 01:09

szkoda życia na spotykanie się z kimś, komu na Tobie nie zależy
dobroslawa
 

Re: Nie wiem czy chcee z nim jeszcze byc po tym wszytkim

Postprzez elzbieta45 » 8 gru 2012, o 06:59

wiesz ja bym sie rozstała , bo nie na ograniczaniu polega zwiazek a na zaufaniu . a zazdrosc nie jest dobra , zachowanie ktorym teraz sie kieruje to dopiero poczatek bo pozniej bedzie gorzej i nawet moze dojsc do tego ze zacznie ciebie calkiem ograniczac . a masz prawo do zycia swobodnego spotykanie sie ze znajomymi
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Nie wiem czy chcee z nim jeszcze byc po tym wszytkim

Postprzez paralotnia » 8 gru 2012, o 19:09

Rozstań się z nim, ale nie ładuj się w kolejny związek. Pobądź sobie trochę singielką.
paralotnia
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]